Skocz do zawartości
Shuyin

Problemy Z Kartą Graficzną(przywiechy)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam radeona 9800pro. Jeśli włącze jakś grę albo benchmarka to po paru minutach komp mi się zawiesza. Mam 2 systemy. Na 98 wszysko chodzi bez zarzutu ale na Xp występuje wyżej opisany problem. Moja konfiguracja to: AMD Barton 2,5ghz 512 mb ram, radeon 9800pro , sound laster live 5.1 , radeon 9800pro , zasilacz 420 Chifteca.

 

Czasami zamiast wiechy minimalizuje mi gre i wywala błąd ATI vpu recover.

Niemam pojęcia co z tym zrobić. Pomóżcie! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam SP2. Próbowałem różncy sterowników (nowszych , starszych).

Wiatraczek na karcie się kręci.Na 98 grałem 4h i nic. Na Xp właczyłęm gre i po 5 minutach albo wiecha albo Ati VPU Recover. Karta jest niekręcona. Wogóle nic nie podkręcałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: Mam ten sam problem ,wiesza mi sie na zwyklych grach tj.cs, albo warcraft III i albo sie zawiesi albo wyskoczy vpu recover i kicha tylko reset pomoze!! mam AMD64 3000+.płyte ga k8ns pro,512 ram i karte ATI radeon 9550,W xp sp2!!! nie mam pojecia co jest przyczyna karte juz wymienilem ale wiesza sie dalej :mur: :mur: myslalem zeby oddac płyte do serwisu moze ona jest przyczyna :mur: :mur: POMOCY STERY JUZ TEZ WSZYSTKIE WGRYWALEM ALE PROBLEM WYSTĘPUJE NADAL :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...