Skocz do zawartości
Aurora001

Seria Jagged Alliance.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

Panowie i Panowie - rewolucja chyba przed nami!

BitComposer otworzył nową oficjalną i międzynarodową stronę serii Jagged Alliance!

Znaleźć na niej można informacje o Jagged Alliance Online, już nieco bardziej dokładne i opisujące zasady działania, ale także coś pięknego, a mianowicie nadzieję na to, że powstanie Jagged Alliance 3!

 

Szczegóły:

Nowa oficjalna strona Jagged Alliance i nowe wieści o JA Online! - JACenter.pl

 

 

Czy to sen, czy to tylko jakaś zjawa?

Nie, to rzeczywistość, naprawdę ktoś interesuje się serią Jagged Alliance! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale w JA jest jeszcze dużo niewykorzystanego potencjału. Przejście do 3d Ruskom się nie udało (grałem i stwierdzam, że Hired Guns to całkowita porażka), toteż mam nadzieję, że nowa wersja będzie o wiele lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Jeżeli zaprezentują grę na GamesCom, to z pewnością będzie - posyłamy tam szpiega aby wybadał co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Jako że temat dotyczący JA2 Wildfire jest zamknięty, postanowiłem napisać tutaj (miło byłoby, gdyby moderator otworzył tamten temat i przeniósł do niego mój post).

 

Jak do tej pory osoby posiadające Wildfire, a które nie miały zwykłego JA2 nie mogły niestety pograć sobie w modyfikacje - dla Wildfire praktycznie takie nie istnieją, zaś na JA2 powstało całe multum, z JA2 v1.13 na czele, który zmienia grę w symulator pola walki, dodaje ogrom zmian technicznych i sprzętu, wprowadza tryb multiplayer, a na dodatek jest bazą dla innych modów.

Do tej pory, bo powstała nakładka, dzięki której możliwe jest uruchamianie modów pod JA2 w Wildfire!

 

Szczegóły:

Modyfikacje pod JA2 w Wildfire? To możliwe! - JACenter.pl

 

 

Jest to niesamowita szansa odkrycia na nowo Jagged Alliance dla osób, które nabyły Wildfire w czasopismach takich jak CD-Action, Click, Play, KŚ:Gry itp. - do tej pory mogły grać tylko w podstawkę, która choć lepsza niż JA2, dosyć szybko się nudzi. Teraz pojawiła się możliwość zagrania w bardzo rozbudowane mody, które często są znacznie lepsze niż oficjalne tytuły.

Przetestowano już kilka z nich: Legion 2, Renegade Republic, Urban Chaos oraz Night Operations - działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jako że temat dotyczący JA2 Wildfire jest zamknięty, postanowiłem napisać tutaj (miło byłoby, gdyby moderator otworzył tamten temat i przeniósł do niego mój post).

 

Jak do tej pory osoby posiadające Wildfire, a które nie miały zwykłego JA2 nie mogły niestety pograć sobie w modyfikacje - dla Wildfire praktycznie takie nie istnieją, zaś na JA2 powstało całe multum, z JA2 v1.13 na czele, który zmienia grę w symulator pola walki1, dodaje ogrom zmian technicznych i sprzętu, wprowadza tryb multiplayer, a na dodatek jest bazą dla innych modów.

Do tej pory, bo powstała nakładka, dzięki której możliwe jest uruchamianie modów pod JA2 w Wildfire!

 

Szczegóły:

Modyfikacje pod JA2 w Wildfire? To możliwe! - JACenter.pl

 

 

Jest to niesamowita szansa odkrycia na nowo Jagged Alliance dla osób, które nabyły Wildfire w czasopismach takich jak CD-Action, Click, Play, KŚ:Gry itp. - do tej pory mogły grać tylko w podstawkę, która choć lepsza niż JA2, dosyć szybko się nudzi2. Teraz pojawiła się możliwość zagrania w bardzo rozbudowane mody, które często są znacznie lepsze niż oficjalne tytuły3.

Przetestowano już kilka z nich: Legion 2, Renegade Republic, Urban Chaos oraz Night Operations - działa :)

 

1- bez przesady ;)

2- za pierwszym razem przechodziłem JA2 bite 5 miesięcy grając prawie dzień w dzień przez pierwsze 2 miesiące :P

3- tu się w pełni zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...