Skocz do zawartości
v1ru5

Bard's Tale

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wlasnie pojawilo sie demko swietnie zapowiadającego RPGa do sciagniecia tutaj http://www.3dgamers.com/games/bardstale/downloads/

a screenshoty tutaj http://www.3dgamers.com/games/bardstale/screenshots/

wygląda super a jak tam z systemem rpg to trzeba zagrac i ocenic.

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wlasnie pojawilo sie demko swietnie zapowiadającego RPGa do sciagniecia tutaj 1343552[/snapback]

 

http://www.3dgamers.com/screenshots/games/bardstale/331936/ :D nareszcie jakas normalna postać z dosyc dobrym designem i w stonowanych kolorach , ufff mam nadzieję ze czas kolorowych buraczanych rycerzyków ala NwN minie bezpowrotnie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwile w demo i powiem tak: chala, chala, chala...

 

Widok tylko z gory, nieintuicyjne sterowanie, slaba grafika (zarowno technicznie, jak i pod wzgledem designu), chaos na ekranie (nasze party w zasadzie robi co chce), a co najgorsze:

NWN to przy tym Swiat Mroku (to a propos kolorowych buraczanych rycerzykow z posta ZATOICHIego) - Bard's Tale jest cukierkowa jak dla dwunastolatkow :(

Na przyklad - oberanie kawalem skaly (pulapka) owocuje wianuszkiem gwiazdek wokol glowy trafionej postaci, glosy zywcem wyjete z jakiejs animowanej bajki, nasycone kolory.

 

Jeden plus - wyglad glownego bohatera; reszty nie udalo mi sie obejrzec, bo bo zawieszona sztywno pod sufitem kamera za bardzo tego nie ulatwia...

 

Moglo byc pieknie, ale IMHO bedzie z tego niezly niewypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwile w demo i powiem tak: chala, chala, chala...

 

Widok tylko z gory, nieintuicyjne sterowanie, slaba grafika (zarowno technicznie, jak i pod wzgledem designu), chaos na ekranie (nasze party w zasadzie robi co chce), a co najgorsze:

NWN to przy tym Swiat Mroku (to a propos kolorowych buraczanych rycerzykow z posta ZATOICHIego) - Bard's Tale jest cukierkowa jak dla dwunastolatkow :(

Na przyklad - oberanie kawalem skaly (pulapka) owocuje wianuszkiem gwiazdek wokol glowy trafionej postaci, glosy zywcem wyjete z jakiejs animowanej bajki, nasycone kolory.

 

Jeden plus - wyglad glownego bohatera; reszty nie udalo mi sie obejrzec, bo bo zawieszona sztywno pod sufitem kamera za bardzo tego nie ulatwia...

 

Moglo byc pieknie, ale IMHO bedzie z tego niezly niewypal.

1343895[/snapback]

Oceniałem design na podstawie paru fotek na których była główna postać , barman i cos tam jeszcze.. i akurat na tych fotkach gra wyglądała dobrze , , niestety nie na wszystkich fotkach tak dobrze wygląda :-/ podobnie z postaciami , co do NWN to nazywanie NWN-a swiatem mroku to imho nieporozumienie, ot kolorowe pocieszne TPP- hack&slash ze słabą grafiką naciągane na RPG , przeszłem do połowy i znudzony odinstalowalem (ale i tak o niebo lepsze do MORROWINDA ) B)...ale jesli uzywasz okreslenia swiat mroku jako odniesienie NwN do BG to moze i słusznie gdyz w demo nie grałem.

 

Podsumowując szkoda ..a miało być tak pięknie,..... wywiady miały być :wink:

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy pokończyłem NWN + 1szy dodatek i jestem zachwycony tą gra :)

A ten Bards Tale to o tym śmiesznym bardzie, który podobno ma gadać głupoty i robić jakieś jajca ? Na konsolach to było... Nie będe ściągał, ponieważ mam za słabe łącze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do NWN to nazywanie NWN-a swiatem mroku to  imho nieporozumienie

Przeczytaj jeszcze raz mojego posta ze zrozumieniem - napisalem, ze w porownaniu z Bard's Tale NWN to Swiat Mroku. Chodzilo mi o to, ze Twoim zdaniem to w NWN sa "kolorowe, buraczane rycerzyki", a moim zdaniem te rycerzyki z NWN wygladaja przy BT bardzo mrocznie i powaznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

I tak ani jakies Diabla Dungen Siegi i Bard's Tale nie umywaja sie do klasycznego Dark Seala.Jesli chcecie pograc Bartem to nie ma nic lepszego,wlasciwie to do tej pory nie wyszla lepsza gra.Ta gra jest z roku 1990 a muzyke ma prawie na poziomie naszych czasow.Wogole,przeszedlem ja sobie teraz (jak zwykle bez straty zyc) i gralo sie w nia tak samo swietnie jak przed laty i mozna grac na dwoch :) Naprawde polecam,ale pierwsza czesc,bo druga (Wizard Fire) juz spieprzyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie,pojawil sie wlasnie full.Ktos mial okazje w niego zagrac ?? Jesli tak to prosilbym o opinie,chociaz wiem,ze i tak nie dorowna klasycznemu Dark Sealowi z 1990 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee czy to naprawde takie badziewie?!?! Pierwsze demko bylo z[ciach!]e na maxa, wypuscili drugie ktore mi sie nie chce zainstalowac wiec nie gralem w to poprawione. Moze full bedzie ok? Na trailerach calkiem spoko to wyglada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest takie zle ale strasznie monotonne :( i grafika z przed kilku lat , ale jak ktos nie ma w co grac to ujdzie , kompletna instalacja zajmuje ponad 7 gb :)

 

edit: pogralem troche dluzej , i bt przypadlo mi do gustu , to cos jak diablo zmixowane z monthy pythonem na engine dark alliance , jestem w 4 rodziale i zacielem sie na jednej misji jak ktos gra w to i ja przeszedl to niech da znac , jestem tam gdzie stoi gosc przy drzewie , a jakies gobliny rzucaja jakims shitem w ciebie a droga jest zablokowana przez magiczne pole silowe , nie wiem o co tam biega :/

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...