Skocz do zawartości
munio

Ekspert & Komputer Świat

Rekomendowane odpowiedzi

Fidel -> nie zwracaj uwagę na Kaeres'a bo się chłopak czepia...

PSX Extreme rządzi  :-P  sam czytałem kiedyś tą gazetkę, jak jeszcze miałem ps2 i klimat w niej jest nieziemski...

1346407[/snapback]

W przeciwienstwie do Ciebie on zajarzyl, ze sie nie czepiam tylko zwrocilem uwage na to, ze napisal o konsolkach i jego PS2 (jak gdyby nie zaliczala sie do tego grona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze PSX E ma naprawde niezly hardcore ;] Szczegolnie ich komiksy

 

KS - nie moge zdzierzyc tej gazetki. Co czym artykul to sobie mysle. Kurde, Poca co z toba, co ty czytasz ;] Za madry jestes ;]

 

Ekspert - czasami mocno zalatuje od KS, ale oni juz pisza konkretne rzeczy, troche o sprzecie np. ostatnio byly typy chlodzenia., a czasami pisza o programowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Komputer Świat i Ekspert spoko gazety. Ale słyszałem że CHIP bardzo dobry, można dużo poczytać

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu zdarza mi się czytać którąś z wymienionych tu gazet, np jadąc gdzieś w środkach komunikacji itp itd, poziom tych gazet no cóż KŚ to dla kompletnych laików, denerwujące testy sprzętu, Ekspert chmmmmmmm jak dla mnie nieco za profesjonalny nie znam się na jeżykach programowania, więc większa część gazety jest dla mnie bezużyteczna, ale jeżeli jest się gdzieś zdala od kompa i czas się dłuży można se poczytać (WC tu też się kwalifikuje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czytam CHIPA i go sobie chwale, ale lubię też CDaction do poduszki ;-) a tak poważnie to podobają mi się tam niektóre teksty - takie z życia ;-)

 

CDA is the best !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

CD Action fajne czasopismo :) przynajmniej zawsze jakieś gierki w nim są :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli lubicie wydawac 20ziko za które mozna nieźle pobalowac, ewentualnie dozbierac i kupic ram, na czasopismo ze starymi recenzjami pisanymi wyjątkowo fachowo, super dział sprzęt, megahumor z joemonstera i robienie z ludzi idiotów w listach , oraz gry zprzed x lat to ok nie ma sprawy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

No własnie, ale zgodze się z tym że za 20 zł można troche pobalować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest "bez prezsady"

 

No moze przesadzil... do 20zl trzeba duzo dozbierac zeby kupic Ram :lol:

 

;]

1348362[/snapback]

nie kupisz 3 numerów i masz 256 400 z alegro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Leborg ma rację. Trochę szczeniackie jest dla mnie nalewanie się z kazdego piszącego do nich... choc z drugiej strony czasm takie mutanty tam pisują... nikt nie pokona Krzysia Qbeczko z Bajtka :) Takiego listopisarza swiat po raz drugi nosil nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne pismo o grach to bylo TOP SECRET oraz SECRET SERVICE - dawno dawno temu...

1348428[/snapback]

Nie wspominajmy historii :wink: MOze i recenzje sa "wiekowe" ( tylko ciekawe jak wiekowe i ktore :wink: ) ale w naszym pieknym kraju nie ma jeszcze punktow dostepowych w srodkach komunikacji miejskiej :wink:, przez co nie mamy jak poczytac sobie "wiezych" recenzji na zywo, zreszta wracanie ponad godzine w ZTM-ie bez czegos szybkiego do przeczytania naprawde potrafi byc denerwujace :wink: Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Fajne pismo o grach to bylo TOP SECRET oraz SECRET SERVICE - dawno dawno temu...

1348428[/snapback]

Nigdy nie słyszałem o takich czasopismach. Nie ma już żadnych gazet podobnych do tych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słyszałem o takich czasopismach. Nie ma już żadnych gazet podobnych do tych??

1348444[/snapback]

Bo upadly w dawych czasach, podobno przez CDA, ktore niby doprowadzilo ich do bankructwa.

Czasopisma takie jak TS i SS sa, ale nikt tego nie mowi bo ww pisma urosly do rangi mitu czasopisma o grach-> "ah kiedys to byl TS i SS a teraz sa same badziewa" <-, jak powinno wygladac, jakie recenzje dawac, swoja droga dobre byly :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gambler był, i był ŚWiat gier komputerowych w których felietony były boskie....

nie wspominająć juz o RESECIE którego kupywalo sie też dla felietonów, listów, komixu i tej atmosfery.....

 

 

cda kojarzy mi sie tylko z logiem interpleya z falloutów... by gamers for gamers...

tylko ze w przypadku cda jest by idiots for idiots

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Fajne pismo o grach to bylo TOP SECRET oraz SECRET SERVICE - dawno dawno temu...

1348428[/snapback]

Tak.... te gazety były świetne czego nie można powiedzieć o CDA :P zeszło na psy i to porządnie. 20zł za niezafajne gierce, kilka demek i innych dupereli. Blah ;p

 

jezeli lubicie wydawac 20ziko za które mozna nieźle pobalowac, ewentualnie dozbierac i kupic ram, na czasopismo ze starymi recenzjami pisanymi wyjątkowo fachowo, super dział sprzęt, megahumor z joemonstera i robienie z ludzi idiotów w listach , oraz gry zprzed x lat to ok nie ma sprawy....

1348325[/snapback]

W skrócie Leborg to to określił :*

 

Smugglera możecie spotkać na forum Gry-online :P

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i był ŚWiat gier komputerowych w których felietony były boskie....

1348463[/snapback]

Dokladnie SGK to byla gazeta naprawde na poziomie, teraz KSG i inne z "komputer swiat" w logu, dla mnie kalecza wizerunek SGK, przez podobienstwo nazw, a o poziomie to moga zapomniec.

 

Reset tez byl dobry ale jakos mi nie przypadl do gustu.

 

Odnosnie CDA, jest jakie jest ale trzaba przyznac ze z obecnie istniejacych czasopism o grach jest najlepsze...

 

Wstyd nie wiedziec co to "Secret Service" i "Top Secret"

Zbankrutowaly dawna, wiec co mlodsi nie musza ich znac :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...