Skocz do zawartości
qqrydza

Call Of Cthulhu

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zapoznać się z tym materiałem.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=8760

 

Prócz tego co zobaczycie na tym filmie gra ma oferować wiele ciekawych efektów: halucynacje i wiele innych :D .Nasz bohater trafiony w nogę będzie kulał a jedna zabłąkana kula może go uśmiercić.Gra pojawi się lada dzień po niedzieli, ja już zacieram rączki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapoznać się z tym materiałem.

 

1345576[/snapback]

wychodzi po niedizeli? moge wiedziec zkąd to info?;]]]

bo przynosisz baaaardzo dobrą wiadomosc dla fana Lovecrafta;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hororová adventura :) :) :) :)

 

kurcze obserwuje daty wydania tej gry, tydzien temu bylo jeszcze :kwiecien 2005 a teraz juz lipiec 2005 :angry:

pozatym jestem ciekaw jak bedzie realnie wygladac gra i jak bedzie chodzic bo troche jestem zmartwiony czytajac na oficjalnej stronie ze....

What are the minimum specs for Call Of Cthulhu for PC?

A. Call Of Cthulhu requires a PC with minimum specifications of P3 500, a 32mb Direct 3D compatible graphics card and 128mb RAM. The game is designed to allow users of lower end machines to thoroughly enjoy the game, while higher end users can take advantage of some of Call Of Cthulhu's advanced features.

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wreszcie godny nastepca Undyinga.

Rowniez czekam.

1345999[/snapback]

porównujesz undyinga to tego cuda? :blink:

człwowieku dajże spokój, undying to spacer przez plaże, a cthulu spacer przez cmetnarz plus powrót do domu przez osiedle po 22;]]]]]

czekam na tą gre bo wiem ze klimatem dokona miazguna, jednakże data premiery wciąz przesuwana, i dlatego tak optymistycznie pisałem tego posta :(

a tu dalej nic....

cóz, trzeba czekać i pykać w głupie nawalanki do czasu wyjscia mistrza....

mysle ze jak gra odniesie sukces to powstanie masa clonów ,hororová adventura;] a to sie bardzo przyda bo mało niestety jest mało gier w których naprawde mozna sie bać...tak gotycko jak w alone in the dark.... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze w Undyinga gralem.

W CoC jeszcze nie.

Undying w pewnych momentach mnie niezle nastraszyl.

Szczegolny klimat wytworzyl magiczny kamien.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze w Undyinga gralem.

W CoC jeszcze nie.

Undying w pewnych momentach mnie niezle nastraszyl.

Szczegolny klimat wytworzyl magiczny kamien.

1346207[/snapback]

no klimat miał, ale nie taki mroczny niestety...

szczerze to wogóle sie przy nim nie bałem, a spodziewałem sie tego po nim...

kiedys [1997] była jeszcze taka fajna strzelanka horror, ale nawzy nie pamiętam...musze polookac za starymi SGK ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cthulu spacer przez cmetnarz plus powrót do domu przez osiedle po 22;]]]]]

1346167[/snapback]

hehe spacer przez cmentarz moze byc ciekawy, ale ten powrot do domu przez osiedle po 22 jakos mnie nie przerazil :lol:

 

swoja droga tez jestem ciekaw Zewu, bo H.P. Lovecraft ma to "coś" w swoich opowiadaniach... oby to coś miala tez gra to bylo by miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytacie jak to będzie wyglądało?

 

http://games.tiscali.cz/search/index.asp?s...Call+of+Cthulhu

 

Ze względu na małe rozmiary i dobre łącze filmy idą błyskawicznie.Polecam filmik z mostem i końcówkę w której kolo stoi w pokoju i jest pięknie pokazana gra cienia i światła(są to dwie ostatnie pozycje).W pokoju jest jeszcze coś niepokojącego, sam nie wiem :unsure:

Reszta też niczego sobie.

Check this out.

;-)

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam

 

Od wczoraj zaczalem meczyc ta naprawde fajna gierkie ktora powstala na podstawie opowiadan grozy pod tym samym tytulem , niestety utknalem przy wpisywaniu kodu do sejfu ,czy ktos moze juz przeszedl dalej i moglby cos poradzic jak wpisac kod i gdzie go znalesc ,z gory dzieki

 

zapomnialem dodac ze pisze o wersji na xboxa bo nie wiem czy wyszla na pc

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Od wczoraj zaczalem meczyc ta naprawde fajna gierkie ktora powstala na podstawie opowiadan grozy pod tym samym tytulem , niestety utknalem przy wpisywaniu kodu do sejfu ,czy ktos moze juz przeszedl dalej i moglby cos poradzic jak wpisac kod i gdzie go znalesc ,z gory dzieki

 

zapomnialem dodac ze pisze o wersji na xboxa bo nie wiem czy wyszla na pc

1730780[/snapback]

w pamietniku waitsa jest wszystko napisane co trzeba zrobic aby otworzyc sejf , kod do sejfu to 2612

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

dzieki wlasnie godzine wczesniej otworzylem sejf, ucieczka przed goscmi z siekerami i strzelbami daje rade ,dawno sie tak dobrze nie bawilem jesli chodzi o gre horror :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już, że prace nad wersją pc zostały porzucone co mnie bardzo zmartwiło. Zresztą nie tylko mnie bo wielu graczy czekało na tę grę z niecierpliwością. Pierwsze wzmianki i screen'y pochodzą już z 2001r a w necie nie można znaleźć nic na temat daty wydania na pc. Ale pojawiło się światełko w tunelu.

http://www.callingcthulhu.com/index.php?ac...&CODE=02&t=1327

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam maly problem, utkalem w fabryce kiedy budze sie bez broni naprzeciwko olbrzymiego bossa z mackami, obok jest sterownia z ze spalonym bezpiecznikiem, na dole jest druga ale nie da sie podejsc bo atakuja mnie macki a przejsc po kladkach tez sie nie da ze wzgeleu na to ze blokuje je boss,wiec pytanie brzmi: gdzie znalesc bezpiecznik i jak pokonac gada?? :)

ps.raczej rzadko korzystam z podpowiedzi ale w tej grze nic nie jest takie oczywiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Cthulhu for PC to ship March 27

Bethesda Softworks announced today that the highly anticipated survival horror game, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth for the PC will ship to North American stores the week of March 27th.

Mam nadzieje ze warto bylo tyle czekac... :) Wiecej info na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wszystkim zaslepionym w GF proponuje zapoznac sie z ta gra bowiem juz wyszla a nikt o niej nie pisze :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

chyba tylko ty jesteś zaślepiany ;) gf

bo z tego co widzę nikt nie napisał jeszcze nic pochlebnego o tej grze.

A co do Call Of Cthulhu dzisiaj już powinienem mieć :)

Przeciez ja tam napisalem,ze schodze na drugi plan a gry to napwet nie widzialem,wyraznie tam jest napisane,podobnie jak to ,ze w obu grach licze na dobry klimat i bardziej podoba mi sie ze screenow CoC niz GF i to wlasnie w niego najpierw zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, 27 jest w tym miesiącu wcześniej niż się spodziewałem. Ale to dobrze. ;-)

Pograłem naprawdę chwilkę i dalej dopiero ruszę po zmierzchu. Ale klimacik jest i to niezły. W sterowaniu jest wszystko co powinno być w tego typu grze, przyczajka czy wychylanie się zza rogów. Opcji graficznych w zasadzie nie ma, gra chodzi rewelacyjnie. AAx4 af x8 i poziom wyświetlanych klatek bardzo wysoki. Grafa bardzo konsolowa troszkę w stylu king kong'a ale znacznie go przewyższająca. Szczegółowość otaczającego świata bardzo duża, choć niektóre tekstury pozostawiają wiele do życzenia. Tę przypadłość rekompensuję właśnie ilość detali oraz dynamiczne oświetlenie tworzące darkside'owy klimat.

Nie zostałem jeszcze zbombardowany jakoś nadzwyczajnie pracą shader'ów, wszystko jest raczej stonowane i przymatowione, nie miałem jeszcze w ręku żadnego metalowego przedmiotu więc...

Fabuła wydaje się być zagmatwana, retrospekcja, flashback'i u Jack'a wystąpiła amnezja, dziwne halucynacje, Co tam jeszcze będzie? Hmm...

 

No to parę obrazków z gry

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Ogólnie jest "pretty cool".

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...