Skocz do zawartości
qqrydza

Call Of Cthulhu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie dzieje,wtedy,kiedy masz durona i athlona opartego na K7 czyli od 700 do 1333Mhz,nic nie zrobisz,albo wyjdzie patch albo nie pograsz w to,tak samo jak nie pograsz w Sufferinga :)

:blink: no to nie wiedziałem o tym szczerze mówiąc

pozostaje tylko czekać :?

thx za odp

 

EDIT

posłałem maila do technical support z zapytaniem czy będzie jakiś patch korygujący ten problem odpowiedź ma być podobno przed upływem 48 h więc czekam :)

jak coś to dam znać

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita. Dotarłem dopiero do kościoła, ale ucieczka z hotelu, zresztą wciąż mnie gonią, była mocna i przyznam, że mnie rozruszała. Akcja niemalże nonstop. Gra wciąga jak bagno, przyciąga jak magnes, im dalej w las tym ciemniej i staje się gęstszy. Fiksacje Jack'a są już moimi. Normalnie panaroja ;-) gra porywa i aż chce się grać dalej.

Więc niech nikt się nie dziwi, że taka cisza w tym temacie. Osobiście to może 4 godziny byłem Jack’iem i biję w dzwony a przypuszczam, że koledzy gracze są już kilka godzinek przede mną.

no ja już walczę z jakimś bossem :) ale jak na razie nie mam na niego taktyki :(

z tego co widzę to muszę skombinować jakiś przewodnik :) ale gdzie on jest to naprawdę nie wiem. dzisiaj wieczorkiem jeszcze pogram i zdam relację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma pomysłu czemu ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> mi się DrWatson i wyłancza się gra, zanim tak naprawde się włączy?

 

Nie chce mi się zainstalować DirectX. Wyskakuje okienko z komunikatem że to oprogramowanie nie przeszło testóe zgodności [...] To oprogramowanie nie zostanie zainstalowane.

Da się to jakoś inaczej zainstalować?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos info na temat ewentualnego spolszczenia gry? Imo przydalo by sie kinowe spolszczenie, jest duzo tekstu do czytania i wszystko bylo by jasniejsze dla tych ktorzy nie opanowali anglika perfekcyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam dostałes maila ?

taaaaaa :?

odpisali mi żebym napisał maila do jednego z europejskiego oddziału - napisałem i zero odzewu

pozostaje tylko czekać.... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos info na temat ewentualnego spolszczenia gry? Imo przydalo by sie kinowe spolszczenie, jest duzo tekstu do czytania i wszystko bylo by jasniejsze dla tych ktorzy nie opanowali anglika perfekcyjnie :)

baardzo, niektore rzeczy 2x musialem sobie puszczac i i tak nie wszystko zrozumialem :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczylem 3 godzinną sesje w tą gre i musze napisać : ona jest genialna !! Klimat ksiązkowy zostal przeswietnie zrealizowany w fabule. Wystraszyc tez potrafi , chociaz znam wszystkie powiesci Lovecrafta i niekiedy wiem czego sie spodziewac :) Chyba jeden z lepszych tytułów tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos cicho w tym temacie :? Pogralem troche w Call of Cthulhu i powiem jedno - gra wymiata :) Jak dla mnie jest to na razie najlepsza pozycja przyznajmniej od roku w jaka gralem. Oczywiscie gram tylko w nocy i niezbyt dlugie sesje sobie robie by jak najdluzej cieszyc sie ta swietna pozycja. Polaczenie gatunku FPP z przygodowka bylo strzalem w dziesiatke. Graficznie gra tez prezentuje sie bardzo dobrze i nie ma duzych wymagan co tez trzeba zaliczyc na plus. Moje ocena to 10/10 :) Po prostu trzeba zagrac w ta gre by zobaczyc jej piekno :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baaardzo mi sie podobała

teraz jestem wsciekly jak wsciekly wilk:

wlanczam gre 20 sekund na głupie loga

20 sekund sie ładuje

5 minut filmik

20 sekund gry i niezyje

5 minut filmik

20 sekund gry i umieram

5 minut filmik, pod koniec filmiku sie zawiesza

reset kompa + sprawdzanie błedów - 3 minuty

poprostu furia ~.~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, wam tez sie zawiesza? Myslałem ze nękają mnie znow freezy...W takim razie pocieszyłeś mnie :)

BTW filmiki mozesz pominąć backspacem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko dziala dobrze, w natywnej 1920x1200 smiga jak tzeba.

Dawno nie bylo tak wysmienicie klimatycznej gierki, w sumie to od czasu Undyinga. Jak narazie Hit roku, choc bedzie walczyl z Herosami V.

 

Hallowed is the Lovecraft.

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zwialem z hotelu. Akcja byla mocna nie powiem :) Mam nadzieje, ze dalej bedzie jeszcze mroczniej i klimat bedzie do samego konca gierki. Wszyscy zagrywaja sie w Oblivion'a i Godfather'a, a tu taki rodzynek wyszedl. No nic panowie trzeba zagrac jeszcze z godzinke i zaaplikowac sobie mala dawke strachu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Jestem w miescie na początku gry. Gadałem z pijakiem, potem z piękną Panną a potem znalazłem jakiegos kolesia. Kazał mi iść do jakiegoś domu i pogadać z waritam czy jakoś tak. Cieżko mi zrozumieć po ang. o co chodzi ;/;/;/ Uczę się niemca ;/;/ A z ang. kiepsko.

 

Myslę żę trzeba się dostac do koscioła ( ?? ) na placu ale nie wiem jak. Proszę o pomoc.

 

A tak ogólnie gierka supeeeerrrr. Dawno takiej nie było :P Klimat ma :) Bardziej mnie wciagneła niż TOCA 3 chodź gram ze 1,5 h :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezyk angielski na powiedzmy srednim poziomie jest potrzebny by skonczyc gre, a by wszystko zrozumiec o co chodzi w grze to juz trzeba byc na "Ty" z anglikiem. Szkoda tylko, ze polski wydawca nie postaral sie i na razie nie ma w planach spolszczenia gry. Zostaje jeszcze nadzieja, ze spolszczeniem zajmie sie jakas niezalezna grupa i gracze, ktorych angielski jest "nikczemny" beda mogli sie w pelni cieszyc ta pozycja.

 

@ikar13

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wariatowi musisz dac winko za ktore dostaniesz klucze do Poorhouse. Wino jest w budynku gdzie przesuwasz szafe by zablokowac drzwi co by policjant za szybko nie wlecial z interwencja :)
Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta już przeszedłem :P Byłem sobie w domku, jakiś potwór na mnie wyskoczył, zabił dziewczynkę, dostałem klucz do sejfu ( oczywiście nie skumałem gdzie jest ;/ ) no i komp mi się zawiesił. super ;/ Wszystko odnowa przechodze. Boże

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie co deek ;) Jaki jest kod ?? Do sejfu ??

 

Boże ale jestem cienki w takie gry ;/ :D

 

 

Mam

 

" Turn the dial right to 2,

left to 6, right to 1 and left to 2. If done correctly, Jack will open the

safe. "

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
musisz polozyc pocztowke na ta zlota tabliczke na stole. Jak juz polozysz to pokaza ci sie cyferki a przy nich strzalki w ktora strone krecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...