Skocz do zawartości
qqrydza

Call Of Cthulhu

Rekomendowane odpowiedzi

doszedł ktoś do tego miejsca gdzie trzeba przesunąć szafę :) bo mi jakoś to nie wychodzi

heheh też tam dolazłem jak narazie, niewie co robić, biore ze soba winko + chyba jakiś wytrych a po chwili wpada gliniarz i tak w kółko !!!!! co robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

no wrescie biedni uzytkownicy gry doczekali sie porta z konsol :), gralem w nia jakies pol roku temu chyba a osobiscie powiem ze gra jest miejscami bardzo trudna ,pamientam do dzisiaj poscig za mna zaraz po przebudzeniu w hotelu i takego nerwa to nie mialem bardzo dlugo w zadnej grze ,jesli ktos pomysli ze po tym zabawa w uciekiniera szybko sie konczy to sie grubo myli!!, zaszczuty i przerazony uciekasz ile sil ,dopiero sporo pozniej zdobywasz wrescie bron ale to nie daje wcale ci wielkiej przewagi,gra jest pod wzgledem uczucia samotnosci i shizy zrobiona genialnie ,kazdemu lubiacego horrory i to nie tuzinkowe ta gra powinna przypasc do gustu ,ostrzegam jednak ze jest sporo miejsc gdzie mozna utknac ,jednak wiele zalezy od kojarzenia faktow i obserwacji ,tak wiec jak najbardziej polecam ,a gracze lubiacy szybka i latwa rozrywkie niech pograja w dooma bo tutaj nie beda mieli czego szukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra warta grzechu, wspomnieć mogę o dość ciekawych rozwiązaniach nie spotkanych w innych fpp.

Teraz... zbieramy apteczki, znajdują się w niej różne rzeczy takie jak igła i nici chirurgiczne, bandaże oraz antidotum, przypuszczam, że będziemy się czasami podtruwać. W zależności od posiadanych obrażeń gość używa odpowiedniego stuff'u. Płytkie, lekko krwawiące rany opatrzy bandażami, głębokie zeszyje itd., na dodatek urazom ulega całe ciało czyli osobno lewa ręka, prawa noga, głowa czy tors. Dalej... wielkość urazów i stan fizyczny pacjenta ma wpływ na postrzeganie otaczającego nas świata, jeśli gość jest mocno sfatygowany doznaje halucynacji oraz omamów słuchowych. Im bardziej Jack jest osłabiony tym bardziej rzuca mu się na psychikę nie wspominając już o możliwościach ruchowych.

Na razie tyle, pewnie w innym terminie jeszcze coś napiszę i oczywiście wstawię parę screen'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie utknąłem na pierwszym sejfie, a mianowicie wiem że należy wpisać miesiąc, dzien i rok...ale za pierona nie moge tego niegdzie znależć, dajcie jakies namiary ?

 

 

opis masz na http://www.gamefaqs.com/console/xbox/list_c.html

 

lub jeżeli chcesz to pełny opis po Polsku masz w ostatnim poradniku psxextreme

 

Gierke przeszedłem jakiś czas temu, ma fajny klimat. Tylko jest stosunkowo za prosta i szybko się ja przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Gierke przeszedłem jakiś czas temu, ma fajny klimat. Tylko jest stosunkowo za prosta i szybko się ja przechodzi.

Warto wydac na nia dniowke? Postraszy tak, jak Silent Hill? Trzyma klimat opowiadan Mistrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wydac na nia dniowke? Postraszy tak, jak Silent Hill? Trzyma klimat opowiadan Mistrza?

 

Gra trzyma klimat, chociaż Silent hill i gackowy resident remake bardziej straszą. Myśle że warto zakupić tą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam będę opisywał lokacje, późno już. Zerknij zresztą sam.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Gra jest niesamowita. Dotarłem dopiero do kościoła, ale ucieczka z hotelu, zresztą wciąż mnie gonią, była mocna i przyznam, że mnie rozruszała. Akcja niemalże nonstop. Gra wciąga jak bagno, przyciąga jak magnes, im dalej w las tym ciemniej i staje się gęstszy. Fiksacje Jack'a są już moimi. Normalnie panaroja ;-) gra porywa i aż chce się grać dalej.

Więc niech nikt się nie dziwi, że taka cisza w tym temacie. Osobiście to może 4 godziny byłem Jack’iem i biję w dzwony a przypuszczam, że koledzy gracze są już kilka godzinek przede mną.

Jestem tak zaaferowany tą grą a i tak nie umknęły mi pewne wpadki i drobne bug’i ale przemilczę te drobnostki w świetle doskonałej zabawy.

No i jeszcze jedno a mianowicie gra wymaga od gracza znajomości języka angielskiego choć w nie wielkim stopniu, inaczej będzie kiszka i uciekanie się do próśb o pomoc na forum czy też korzystanie z walkthrough.

Ale co mi tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z tą grą(jak i innymi naprzykład Richard Burns rally) gdy uruchamiam gre wystepuje bład pliku exe(tego który urychamia gre) oto sygnatura błędu

AppName: cocmainwin32.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: cocmainwin32.exe

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00034976

a to link do pełnej tresci http://www.mojastrona.mywebhut.com/abc.txt błędy pokazywanego przez windows. Jak jeszcze Richarda mogłem przecierpieć to tej gry już nie :] aha jeszcze sprzęt :

 

athlon 1200

his radeon9550

512 ramu

muzyka zintegrowana

win xp sp2

 

dzięki za wszelkie odpowiedzi

Edytowane przez Meeredith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gierka nawet włączyć nie chce :(

Wyskakuje tylko czarny ekran, przes sekunde widać kursor i wywala do pulpitu.

Ale jak instalowałem to wyskoczyło mi że nie można zainstalować windows media czy coś takiego...

 

Edit: Jak chce włączyć gre to dochodzi do tego kursora, a potem zone alarm wywala mi komunikat że CoC chce włączyc drwatson'a.

To samo mam z paintem...

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z tą grą(jak i innymi naprzykład Richard Burns rally) gdy uruchamiam gre wystepuje bład pliku exe(tego który urychamia gre)

mam to samo :mur:

sprzęt z podpisu

aha - w przypadku RBR pomagał patch ale do tej gry chyba póki co takowy się nie ukazał :?

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

mam taki problem z tą grą(jak i innymi naprzykład Richard Burns rally) gdy uruchamiam gre wystepuje bład pliku exe(tego który urychamia gre) oto sygnatura błędu

AppName: cocmainwin32.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: cocmainwin32.exe

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00034976

a to link do pełnej tresci http://www.mojastrona.mywebhut.com/abc.txt błędy pokazywanego przez windows. Jak jeszcze Richarda mogłem przecierpieć to tej gry już nie :] aha jeszcze sprzęt :

 

athlon 1200

his radeon9550

512 ramu

muzyka zintegrowana

win xp sp2

 

dzięki za wszelkie odpowiedzi

Tak sie dzieje,wtedy,kiedy masz durona i athlona opartego na K7 czyli od 700 do 1333Mhz,nic nie zrobisz,albo wyjdzie patch albo nie pograsz w to,tak samo jak nie pograsz w Sufferinga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w Sufferingu było to samo, czyli jedyna mozliwośc to zmiana procka albo czekanie na patcha ? Wymiane proca mam w planach ale to jeszcze z miesiąc, albo 2 trzeba poczekać :/

Edytowane przez Meeredith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...