Skocz do zawartości
qqrydza

Call Of Cthulhu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

O co chodzi w kanałach w takim miejscu gdzie jest zbiornik z jakimś szlamem i są trzy wajchy,przełanczam je ale koles nie chce mi tam wejsc bo dalej sa te pozostalosci tego sluzu.Co tam dokladnie trzeba zrobic??Z góry dzieki pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

O co chodzi w kanałach w takim miejscu gdzie jest zbiornik z jakimś szlamem i są trzy wajchy,przełanczam je ale koles nie chce mi tam wejsc bo dalej sa te pozostalosci tego sluzu.Co tam dokladnie trzeba zrobic??Z góry dzieki pozdrawiam :)

Dajesz piataka to Ci powiem :lol2: A tak na powaznie to topik przeradza sie powoli w solucje :?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Musisz tak ustawic wajchy by zostala czysta woda. Pozniej ja wypompowywujesz i otwierasz przejscie (ta wajcha przy zbiorniku co jest), a na koncu szybko schodzisz na dol zbiornika po drabinie zanim zamknie sie przejscie i lecisz dalej az zatrzyma Cie nastepna zagadka o ktorej nie omieszkasz nam opowiedziec :D

wiem jak otworzyc sejf w kosciele

Cieszymy sie razem z Toba z tej jakze radosnej nowiny :lol: Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Santi,jak mnie zatrzyma jakaś zagadka to Ci o niej opowiem :).A propo tych wajh to nie wiem czy sobie poradze bo już je przełanczałem na rózne sposoby i nic ,w jakiej to kolejnosci trzeba :-| ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odkrecic wajche z woda (na sluch, jest roznica miedzy woda a szlamem), idziesz do drugiego pokoju, spuszczasz wode, wracasz, zakrecasz wode, znowu spuszczasz wode i mozesz isc dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie ja już walcze z mnichami :) ale przyjemność z ich pokonania zostawię sobie na jutro. giera wymiata. dawno tak dobrze się nie bawiłem grając w grę komputerową ;0

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwie odpaliłem gre juz ma problem heh

Wim, że temu pijakowi na początku trzeba dać tą flasze z sejfu gdzie się zastawiamy szafą. Problem w tym, że po chwili wpada ten glina, mnie wywala, a flaszkę zaiera. O co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwie odpaliłem gre juz ma problem heh

Wim, że temu pijakowi na początku trzeba dać tą flasze z sejfu gdzie się zastawiamy szafą. Problem w tym, że po chwili wpada ten glina, mnie wywala, a flaszkę zaiera. O co biega?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zamknij za soba drzwi i zasun je szafą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leborg

Nie no to ja wiem i tak zrobiłem, ale on i tak po chwili wbiega.

Wszystko zostalo napisane na drugiej stronie tematu. Czytac ludzie, a nie powtarzacie te same pytania :?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak wezmiesz wino z pokoju i przydatne narzedzie to skieruj sie w prawa strone i otworz wlaz w podlodze po czym udaj sie na dol. Dalej juz sam sobie poradzisz :)

 

Pogralem dzisiaj z dwie godzinki i gierka coraz lepsza jest :) Musialem przed chwila skonczyc bo poziom strachu osiagnal niebezpieczna wartosc :D Btw te wstawki z zakladu psychiatrycznego wymiataja na maxa ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam problem w epizodzie jailbreak:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chodzi o to miejsce w wiezieniu gdzie mam uwolnic tego chłopka. Pokazuje mu kartke, otwieram cele i nic się nie dzieje. Tzn on cały czas stoi w wejściu mowiac że musimy szybko z tąd uciekać ale nie wychodzi. W solucji na gamefaqs czytalem ze po otwarciu celi mam isc za nim do garazu ale on nie chce wyjść z tej celi. coś tam jeszcze trzeba zrobic ? HELP ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowayout nie kartkę a raczej zdjęcie, u mnie po zobaczeniu jej wychodził z celi i łaził non stop za mną chyba masz pecha i trafiłeś na kolnego bug'a w tej grze. U mnie jest problem tego typu, że gra wyłącza się z komunikatem że CoCMainWin32.exe coś tam porobił w momencie po skończeniu filmiku w tunelu na statku przez który idę do kajuty kapitana. Kilkanaście razy próbowałem i nic cały czas to samo i w tym samym miejscu gry, nie mogę dalej grać : \

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowayout nie kartkę a raczej zdjęcie, u mnie po zobaczeniu jej wychodził z celi i łaził non stop za mną chyba masz pecha i trafiłeś na kolnego bug'a w tej grze. U mnie jest problem tego typu, że gra wyłącza się z komunikatem że CoCMainWin32.exe coś tam porobił w momencie po skończeniu filmiku w tunelu na statku przez który idę do kajuty kapitana. Kilkanaście razy próbowałem i nic cały czas to samo i w tym samym miejscu gry, nie mogę dalej grać : \

Hmm... to mnie nie ucieszyłeś ale thx za odpowiedź. Nic to jak to jest bug to spróbuje zacząć gierke od nowa może sie naprawi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory nie wiem co począć z tym fantem, ale mam dwa plany przeinstalować grę pozostawiając sobie save'y a druga żeby iść do kumpla i przejść to pechowe miejsce u niego (znajomy nie miał problemów w tym miejscu), zapisać grę i wrócić z tym save'm do mnie. Spróbuj tego może ci się uda. Osobiście nie polecałbym ci usuwać kompleteni gry i zaczynać jej od nowa bo z tego co czytałem na innych forach to ta gra ma więcej takich "niespodzianek", Tobie trafiła się taka mnie inna. Mój znajomy już praktycznie ją ukończył i nie trafił na żadnego bug'a, farciarz.

Edytowane przez Dheus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obecnie na statku i jeszcze nie mialem zadnego bug'a. Gra ani razu mi sie nie wysypala i oby do konca tak pozostalo.

@nowayout

A probowales zagadac z tym kolesie w celi po jej otworzeniu? U mnie z tego co pamietam wyszedl bez zadnych oporow i az sie palil by uciec z tego miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem w kościele przy sejfie,przyłożyłem pocztówke pojawily mi sie cyfry ale w jakiej je kolejnosci wpisywac?? 1753??? czy moze jakos inaczej ?? i co znacza stralki nad nimi albo takie kreseczki |?? oraz od której sotrny trzeba kręcic od lewej?? z góry dzieki i prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowayout nie kartkę a raczej zdjęcie, u mnie po zobaczeniu jej wychodził z celi i łaził non stop za mną chyba masz pecha i trafiłeś na kolnego bug'a w tej grze. U mnie jest problem tego typu, że gra wyłącza się z komunikatem że CoCMainWin32.exe coś tam porobił w momencie po skończeniu filmiku w tunelu na statku przez który idę do kajuty kapitana. Kilkanaście razy próbowałem i nic cały czas to samo i w tym samym miejscu gry, nie mogę dalej grać : \

mam ten sam bład CoCMainWin32.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy pomyslec, przy jednym numerku | jest na poczatku strzalki, a przy drugim na koncu strzalki, a krecic trzeba az sie dojedzie do cyferki a potem w druga strone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra do wszystkich którzy mają błąd z CoCMainWin32.exe i gra się wyłącza jedyny skuteczny i niezbyt bolesny sposób na ten syf jest wczytanie i granie na innym save'ie, ten na którym gra się wywalała można wrzucić do kosza. Od teraz robię każdy save osobno koniec z zapisywaniem stanu gry jeden na drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam poważny problem z początkiem roździału: jailbreak

Pomimo różnych ustawień graficznych/różnych roździelczości/przeinstalowywania gry od początku tego roździału ekran to jedna bura plama...

W związku z powyższym czy można by kogoś życzliwego prosić o przesłanie pierwszego ręcznego save'u z tego roździału? czajoos@o2.pl

Z góry ogromnie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz walcze z kolejnym bossem :) tylko ze tym razem nie wiem co zrobic :(

Ja tez wlasnie tu jestem i nie za bardzo wiem co dalej :?

I najgorsze jest to, ze zaczelo mi na tym levelu wywalac gre :mur:

Dla porownania dam screena od siebie :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...