Skocz do zawartości
Andrz3j

Sklepy internetowe z PC-tunningiem i elektroniką

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupowałem w Angeli jakiś tydzień temu wiatrak 12cm, niebieskiego zalmana na chipset i taśmy termoprzewodzące - a o te trudno w sklepach.

Kupowałem osobiście w sklepie we Wrocku, więc nie wiem jak z przesyłką. Ale obsługa zrobiła na mnie dość pozytywne wrażenie.

Dużo lepsze niż np w Proline (o co nieciężko :razz: )

 

 

Ale nie wiem jak z reklamacjami i gwarancjami, a najczęściej z tym bywa ciężko w naszych polskich sklepach.

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Freelancer_NS_Clan

Podawajcie niżej linki stron na których można kupić akcesoria do modyfikacji kompa...

 

...

 

Ja polecam Future-King: www.sklep.future-king.pl

Goscie sie dopiero rozkrecaja, ale maja duzo nowosci na zamowienie, kupilem Taganika, co prawda czekalem 6 dni, ale wszystko spoko. Widac ze sie staraja, kontakt mily. Za to ze dluzej czekalem dostalem grilla sunbeama w gratisie. Maja juz reseratora 2, ale jeszcze sie zastanawiam bo troche drogo. Zycze im dobrze bo wiem ze konkurencja jest spora :)

Edytowane przez Freelancer_NS_Clan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w Angeli jakiś tydzień temu wiatrak 12cm, niebieskiego zalmana na chipset i taśmy termoprzewodzące - a o te trudno w sklepach.

Kupowałem osobiście w sklepie we Wrocku, więc nie wiem jak z przesyłką. Ale obsługa zrobiła na mnie dość pozytywne wrażenie.

Dużo lepsze niż np w Proline (o co nieciężko :razz: )

Ale nie wiem jak z reklamacjami i gwarancjami, a najczęściej z tym bywa ciężko w naszych polskich sklepach.

Teraz za wysylkę kurierem biorą jedynie 9 zł za paczkę do 35 kg :D

 

Też dużo rzeczy u nich kupiłem. Miła obsługa. POLECAM!!!

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu jeszcze jeden sklep www.x4pro.pl. Jednemu gościowi Realitynet zrobił blok wodny na proca tylko jedna sztuka bloku została wyprodukowana! A tu jest link do tego laptopa z kiblem http://realitynet.pl/e107_plugins/content/...php?content.265

Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANGELA.PL - Zdecydowanie odradzam wszystkim zakupy w tym pseudo sklepiku internetowym. Są nastawieni wyłącznie na sprzedaż i wszelkie reklamacje/zwroty mają w głębokim poważaniu. Odesłałem towar w ramach zwrotu 10 dniowego. Dziś leci już 3 tydzień od momentu kiedy odesłałem fakturę korygującą i zwrotu jak nie było tak nie ma. Mimo ponagleń z mojej strony sklep dalej olewa sprawę. Kontakt jest utrudniony, nie odpowiadają na emaile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaszpiR - Chciałem napisać to samo :) .Ja już czekam ponad pół roku na zwrot kasy z reklamacji pękniętych adapterów bitspowera (zalało mi całą mobo). A reklamacje tak idą niemal wszędzie - w coolingu też kasę za padniętą pompę odzyskałem dopiero po kilku miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...