Skocz do zawartości
milczea

Argus Ea2000

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam mały problemik, kupiłem sobie do sdi router argus ea2000 i nie wiem jak się do niego dostać z poziomu przeglądarki żeby go ustawić pod kątem połączenia sdi. po wpisaniu nr ip w pzreglądarke nic się nie dziej.moż ktoś by mi podpowiedział jak ja mam to zrobić żeby sie do niego dostać. i mam prośbę jak by ktos miał do niego instrukcje to bardzo proszę o przesłanie na adres mirek.ziolkowski@eranet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam mały problemik, kupiłem sobie do sdi router argus ea2000 i nie wiem jak się do niego dostać z poziomu przeglądarki żeby go ustawić pod kątem połączenia sdi. po wpisaniu nr ip w pzreglądarke nic się nie dziej.moż ktoś by mi podpowiedział jak ja mam to zrobić żeby sie do niego dostać. i mam prośbę jak by ktos miał do niego instrukcje to bardzo proszę o przesłanie na adres mirek.ziolkowski@eranet.pl

1347114[/snapback]

zobacz czy w przegladarce nie masz zaznaczone korzystanie z proxy

jesli tak trzeba odznaczyc:

internet explorer - opcje - opcje internetowe - polaczenia - ustawienia sieci lan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy w przegladarce nie masz zaznaczone korzystanie z proxy

jesli tak trzeba odznaczyc:

internet explorer - opcje - opcje internetowe - polaczenia - ustawienia sieci lan

1347368[/snapback]

dzieki za odpowiedź. Jest odznaczone i nic się nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam mały problemik, kupiłem sobie do sdi router argus ea2000 i nie wiem jak się do niego dostać z poziomu przeglądarki żeby go ustawić pod kątem połączenia sdi. po wpisaniu nr ip w pzreglądarke nic się nie dziej.moż ktoś by mi podpowiedział jak ja mam to zrobić żeby sie do niego dostać. i mam prośbę jak by ktos miał do niego instrukcje to bardzo proszę o przesłanie na adres mirek.ziolkowski@eranet.pl

1347114[/snapback]

a nadałes sobie na karcie sieciowej adres z tej samej klasy co masz ustawiony w routerku?

Jesteś pewien, że wpisujesz poprawny adres IP routerka (bo z pytania wynika, że raczej nowego sprzętu ze sklepu nie kupiłes : ) )

Może w routerku zostały zatrzaśnięte arpy i nie dostaniesz się na niego poprzez porty ethernet.

Ten routerek ma wejście konsolowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nadałes sobie na karcie sieciowej adres z tej samej klasy co masz ustawiony w routerku?

Jesteś pewien, że wpisujesz poprawny adres IP routerka (bo z pytania wynika, że raczej nowego sprzętu ze sklepu nie kupiłes : ) )

Może w routerku zostały zatrzaśnięte arpy i nie dostaniesz się na niego poprzez porty ethernet.

Ten routerek ma wejście konsolowe?

1347771[/snapback]

ruterek kupiłem na giełdzie w warszawie ma na spodzie napisany adres ip markerem czyli był już fabryczny zmieniany. Wejścia z tyłu ma jedno lan 10/100 drugie com1 i trzecie wan.Njagorsze jest to że ja mieszkam w konienie i nie mam możliwości w tej chwili jechać do warszawy.Może będziesz miał jakiś pomysł żeby z tego wyjść,bo ja myślę że gość chyba pomylił adresy ip.Może jest jakiś program który może wyciągnąć z niego ten właściwy adres ip?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...