Skocz do zawartości
Darks

Wynik Meczu

Rekomendowane odpowiedzi

"Nikt nie bedzie pamiętał jak graliśmy, ważne że wygraliśmy oba mecze."

 

Świete słowa, już dziś mało ważne jest kto strzelił tego gola i w której minucie najważniejsze jest to że jesteśmy coraz bliżej Mistrzostw Świata w Niemczech.

 

Co do wczorajszego meczu to jestem pełen podziw dla sędziego. Irlandczycy robili same łokcie, ostra gra a sędzie czasmi nawet nie pokazał żółtej kartki.

 

Mecz ogólnie mi sie podobał, była walka, emocje i radość. Teraz czekam na Anglików, bedzie sie działo. Może 8:0 dla Polski ( wielki optymizm :) ).

 

Myśle że Polska awansuje do MŚ tylko jestem ciekaw czy polska TV publiczna zechce transmitować mecze Polaków i innych drużyn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jesli doszli by do połfinalu :lol:

to telewizja nie ma innego wyboru :>

a jakby zajeli 3,2 albo - 1 :lol: omg :lol:  miejsce to byłoby świeto narodowe

1361266[/snapback]

Za bardzo masz rozbudzone nadzieje. :wink: Dobrze by było jakby z grupy wyszli nie mówiąc a dalszych sukcesach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by grali w MŚ to nie wyobrażam sobię, żeby nie było tego w TVP, ludzie by chyba....tych ludzi z publicznej, a szczegolnie Korzeniowskiego, który nie lubi PN

ale zobaczymy, mam jeszcze na wszelki wypadek Polsat Sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...