Skocz do zawartości
Bartolghnet

Niezwykły Panel Użytkownika Allegro..

Rekomendowane odpowiedzi

10 zł 30 minut roboty i panel na allegro :D , w sumie to mi sie niepodba szpetny taki jakis,... :blink:

update

WPRAWI TWOICH PRZYJACIUŁ W PODZIW I OSŁUPIENIE

polska byc trudnioa jezyk , a o interpunkcji niewspomne. Moze ja tez nie jestem orłem ale niedaje takiego swiadectwa przyszlym kupcom. Edytowane przez Sand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle zrozumialem pytanie kolegi - post do kasacji  :wink:

 

jeszcze jedno , ogladałem inne aukcje tego  mistrza moddingu , moze niezwiazane z pc ale : 1349041[/snapback]

Też to widziałem. Wstawie sobie do roweru...

 

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel n/c.

@marioskarpa- zamkneloby sie w 1000 zeta jakby to zrobil na lm317t :)

 

a co do drugiej aukcji

JEST TO GADGED , KTÓRY ZMIENI TWÓJ SAMOCHÓD W EXTRA FURE.PO PODŁĄCZENIU UKŁADU DO RADIA SAMOCHODU I ZAMONTOWANIU CZUJNIKA W ODPOWIEDNIM MIEJSCU , WNĘTSZE SAMOCHODU OGARNIE DZWIEK PRACUJĄCEGO SILNIKA LUB ŚWISTU TURBO SPRĘŻARKI.

Było polonistów wielu, ale żaden z nich nie śmiał pisać przy kelwin0...

Nie jestem pewien czy się pisze turbo sprężarka czy turbosprężarka, przez to nie podświetliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :lol: :D Buahahaha, skąd takich biorą???????? :mur:

 

Takich "gadgegów" to ja chyba nigdy nie widzialem, a swoją to muszę szybko pochwalić się przed "przyjaciułmi" i powysyłać im adresy jego aukcji. Niech się pośmieją trochę tak jak ja, w końcu zaczynają się święta :)

 

Przyjrzyjcie się jego opiniom i za co je dostał. Polecam to jest lepsze od Monty Pythona.

 

KELWIN0 mam pytanie zrobiłem sobie taki gadget sam bo mam malo kasy i mój mlodszy brat (świnia) przyszedł, odkręcił obudowę, zwarł kabelki od SUPER EXTRA STACYJKI i komp mu odpalił

 

KELWINIE POMÓŻ zrób coś i daj na aukcję bo wpadam w depresję, nic nie dało przyspawanie obydowy, ta żmija mój brat przyszedł i wyciągnął z obudowy panel na którym mam wbudowaną stacyjkę i extra diodę.... buuuuu

 

POMOCY KELWIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą miałem kiedyś podobny pomysł i chyba lepszy:

-3 "stacyjki"

-2 switche jak w samolotach(z osłonkami)

Zeby włączyć kompa przekręcasz kluczyk w stacyjce i wlaczas switcha.

Zeby zresetować, wkladasz przekrecasz kluczyk w stacyjce 2 i 3, i drugim switchem resetujesz...

Tylko sobie pomyślałem że to by miało tylko wartość ozdobną...

PANEL TEN UMOŻLIWIA CI ZABEZPIECZENIE KOMPUTERA PRZED OSOBAMI NIEPOŻĄDANYM

Co to za problem otworzyc bude i zewrzec power on? :D No chyba że byłby komp wmurowany w ściane to by było zdeczka trudniej...

 

IMHO Aukcja jest autora tego tematu :> ;) Ale pewien nie jestem ;)

BTW.Ja bym za tyle tego nie kupił ;) switch max 5-7 zeta(już taki fajniejszy) po tyleż samo stacyjki, a led 3,50 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opis miażdzy, tak samo jak miażdzą wszystkie opisy jakiegoś badziewiostwa, które ne wnosza nic nowego a jedynie ubarwiają pieknymi słowami to co jestoczywiste... nie no zeby sie podniecać ze dioda sie zaświeci.... sory ale lol :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ chyba na jakies wsi mieszka, gdzie elektronika tyle kosztuje :P lub nie oplaca mu sie inaczej do miasta jechac :P

 

Dioda (niby super hiper light do PC) - 15 zl ( u mnie dioda taka kosztuje gora 3 zl)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46293918

Wylacznik (sic!) do kompa - 29 zl (n/c)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46221819

 

ceny przyblizone... ten koles sobie chyba zartuje, ej smiac mi sie chce :P

Edytowane przez DziuraWy71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...