Skocz do zawartości
milosz.x

Garasai Project Rev 2.0 - Front Update

Rekomendowane odpowiedzi

Po zimowym śnie, postanowiłem ulepszyć troszku moją obudowe, ale założenia są inne: zrobić coś fajneg z niczego (a dokładniej 0 wkładu finansowego)

Narazie zrobiłem front z rzeczy które miałem pod ręką (czyt. piwnica)

Co więcej się zrobi to już zależy czy znajde jakiś sponsorów (front budy ma być tak jakby wizytówką) zamierzam zrobić jakiś porządek z kablami, zmienić kształt górnego okna, graverka na okna, podświetlenie klamki bocznej ścianki. Co będzie więcej to już zależy od mojej wyobraźni, co ciekawego wpadnie mi do głowy ;] jak nie trzeba pomysłów tysiąc a jak coś trzeba zrobić to zastój ;d

 

Jeśli jakaś firma chce wspomóc tego moda, prosze o kontakt via email&gg...

 

Dołączona grafika

Powiększenie zdjęcia

 

Dołączona grafika

Powiększenie zdjęcia

 

Dołączona grafika

Powiększenie zdjęcia

 

Dołączona grafika

Powiększenie zdjęcia

 

Dołączona grafika

Powiększenie zdjęcia

 

Dołączona grafika

Powiększenie zdjęcia

 

Dołączona grafika

Powiększenie zdjęcia

 

Dołączona grafika

Powiększenie zdjęcia

Edytowane przez milosz.x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NeuroPL: oprawka od halogenów ;]

 

@Buzzy: środek nie zrobiony ;] musze sprzedać swój obecny zasilacz, kupić Topowera p6 420W, założyć mu zielone owijki xmoda na kable, wymienić boczną szybe gdyż obecna jest bardzo styrana z powodu ciągłych badań które na niej przeprowadzałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milosz.x - piekna obudowa, wyszlo Ci bardzo elegancko i gustownie

poza tym kolorki takie jak lubie ;] (zobacz moja bude z podpisu)

tak trzymaj :]

mogles tylko nie dawac tych naklejek na froncie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa15, papier scierny 500, potem 1500 wodny ale na sucho i dopiero wtedy lakier samochodowy czarny metalic.

 

@NeuroPL otwornica do drewna 64mm

 

@Dziurawy z tego co słyszałem 3 targi mają być w Krakowie więc napewno będę z ukończoną budą ;] (jeśli oczywiście mówisz o tych targach co były teraz we wrocławiu ;) )

 

 

Jak narazie musze kupić jakiegoś dremelka ale innej firmy (zastanawiam się nad Einhellem, Ferm, Budget, Kinzo, doradźcie coś :) Może uda mi się sprzedać zasilacz mój, to zakupie wtedy Be-Queita 400W, kupie oploty zielone (bardziej pasi ten kolorek pod zielone el. UV na mojej lanparty) i jak narazie tyle. Szukam jakiś sponsorów ale narazie czarno to widze ;/

Edytowane przez milosz.x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem 3 targi mają być w Krakowie więc napewno będę z ukończoną budą ;] (jeśli oczywiście mówisz o tych targach co były teraz we wrocławiu

A nie w Katowicach ??? Bo mnie takie dobiegły słuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pascalek, to jest filtr który miałem standardowo na boku mojego chiefteca ;]

 

@dexter, jaka katoda ? ja w budzie nie mam żadnej katody... wszystko zrobione na diodach led, bo ja wole 4 diody ultra jasne niebieskie za 1zł/sztuka niż jedną katode blue za 30 zł, która ma okropne światło i bardzo wali po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak tego nie określił. Szybka i diodysą, ale narazie autor prezentował front, więc oceniajmy to, co chciał pokazać. Jestem pewien po tym, co tu zobaczyłem, ze bedzie pracował dalej i na tym, co jest zaprezentowane nie skończy.

 

A czy ta siateczka o którą się pytał pascalec to nie jest przypadniek taka metalowa siateczka, co np. czasem w starych magnetofonach głośniki są osłonięte? Wiecie o co mi chodzi. Zgadłem?

EDIT: a jednak, my mistake :)

 

Mam jeszcze pytanie do autora moda. jak rozwiązałes problem przylegania tych osłonek od halogenów, przeciez ftont Twojej obudowy jest lekko zaokraglony... możesz dać zdjecie na to z boku? Wycinałeś coś w obudowie, czy przyszlifowałeś ten srebrny owal?

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem ze to ten grill od oryginalnego boku chiefa.. hehe :D

 

fipa, w tych osłonach halogenowych sa takie jakby sprezyny ktore trzymaja wszystko od srodka... nie wiem jak ci to dokladnie wytlumaczyc.. cholera :D ale samo sie trzyma jak dobra dziure zrobisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa15, papier scierny 500, potem 1500 wodny ale na sucho i dopiero wtedy lakier samochodowy czarny metalic.

 

@NeuroPL otwornica do drewna 64mm

 

@Dziurawy z tego co słyszałem 3 targi mają być w Krakowie więc napewno będę z ukończoną budą ;] (jeśli oczywiście mówisz o tych targach co były teraz we wrocławiu ;) )

Jak narazie musze kupić jakiegoś dremelka ale innej firmy (zastanawiam się nad Einhellem, Ferm, Budget, Kinzo, doradźcie coś :) Może uda mi się sprzedać zasilacz mój, to zakupie wtedy Be-Queita 400W, kupie oploty zielone (bardziej pasi ten kolorek pod zielone el. UV na mojej lanparty) i jak narazie tyle. Szukam jakiś sponsorów ale narazie czarno to widze ;/

1351926[/snapback]

Kupuj kinzo polecam dremelek nie do zajechania :D swój kupiłem za 130zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny mod

Bardzo podobny do mojego projektu...

Własnie nie wiedziałem jak zrobic łądne wejscie na wiatrak

A tu prosze ;)

5 z małym minusikiem za mój taki sobie dzien ; )/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze marzenia chłopaki? :D

1359904[/snapback]

No dla mnie narazie marzenie...

Ale takie realne :)

a te Biiemm milosz'a.x to chyba jego :D

Troche wejdzie OT

Co tam siedzi?

2.5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milosz powiedz mi z czego zrobiles te oprawki do tych oczek

 

wiem ze jest to czesc oprawek z halogenów a ta szybka

 

kurde mam pomysł na swojego przyszłego chiefa i zrobiłbym sobie takie oczko prostokątne na wyswitlacz lcd z temperaturkami itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny minimalny modzik....

 

-nie podoba mi się okno (za duże i uszczelka :/), miał ktoś tak same na forum...

- kolor stopek zrób na niebieski (jak reszta)

Ale jemu chodziło chyba bardziej o upiększenie fabryki a nie zrobienie czegoś od poczatku. Buda nie wyglada źle, jest inan od masy innych chiefteców. Kolega miał pomysł na front i całkiem niezle mu wyszedł. CZas na pokazanie bebechów,hihi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...