Skocz do zawartości
_HuBi_

>>>>mam Problem Ze Skypem<<<<

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

1. moj problem polega na tym ze jak rozmawial przez w/w program no gosc z ktorym gadam spysze mnie wrecz super!! a jak zamiast slyczec jego glos slysze PISKI o roznej czestotliwosci ( jak nie mowi slysze szum ). W czym moze byc problem? dodam jeszcze ze inni jego kumple rozmawiajacy z innymi osobami z POlSKI slysza sie OK (On jest na misji pokojowej w Bosni).

2. kolejny problem polega na tym ze jak chce do kogos zadzwonic to niechce sie laczyc (osoba dostepna) pokazuje sie "przyczyna nieznana" jestem w sieci bezprzewodowej - gadalem z adminem i mowil ze inni gadaja. w czym jest problem ? Dodam ze cos temu adminowi nie wierze bo na starym sprzecie jakas gadalem - do czasu... Czy moze to byc przyczyna dysku? Wirusy? ostatnio robilem scan Avastem i usunolem wszystko ale to bylo na poprzednim systemie (jakis miech temu) aktualnie uzywam tylko skanerow internetowych, MSAntiSpyware i Ad-aware 6 , wiec od programow szpiegujacych jestem bezmieczyny; ponadto jeszcze uzywam ZoneAlarm

Win XP z SP1 < na SP2 mialem problemy ze stabilnosia i troche przydlugawym startem systemu

 

prosze o pomoc

 

Z góry dzieki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. sterowniki?

2. chyba skype ostatnio tak ma. bo od dawna go mam i nie bylo problemu, a od jakis 2 miesiecy czasami mi sie ten blad pojawi. i tez, ze nie slychac jak do kogos dzwonie. moze czas go reinstalowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterownik najnowsze Realteka / na starych tez tak bylo - nowe potzrebuje do 5.1

skypa uzywam tez od dawna - wlasciwie nie uzywam, system instaluje co 1,5miecha i zawsze instaluje najnowsze wersje wszelkich programow poza Omegami i gg ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...