Skocz do zawartości
Buu

Oszusci Na Orbie..z Tweaka?

Rekomendowane odpowiedzi

przegladalem sobie wyniki w Orbie na radkach 9800, i natknolem sie na cosik takiego klik

NO ladna reklame robia tweakowi, naprawde przeciez to widac na kilometr ze to fejk.

Skad sie biora tacy ludzie?? czy on chcial zrobic reklame forum? ze niby same fejki tu sa? naprawde zbulwersowalem sie :angry: powinno sie go zbanowac :angry:

EDIT: GT4 - Mother Nature -> 168fpsow :mur: :mur:

 

EDIT2: wlasnie zastanawialem sie gdzie to wstawic, ale myslaem o fejku a nie o grafie :wink: sorry

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie wyniku wybitnie sfałszowanego i ciężko wypracowanego (dobrze, że to ta sama platforma i identyczne karty 9800PRO@XT, więc tym bardziej obiektywne) :

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3669960

 

karta niewykręcona, tylko sam procek - wszystkie wyniki niższe z wyj. GT4 - ewidentny fake!

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3794339 (to je moje ;))

 

PS. ba, nawet stery identyczne prawie - oryginalne Catalyst 4.12 vs. oparte na nich Omegi (tym lepiej dla porównania).

Edytowane przez MietmaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem Q nie podawal tego wyniku do zadnego rankingu . a wynik ma pewnie tak sobie na orbie .. jak mozna zauwazyc jest PRO USER.. wiec moze miec publishowane wszystko co ma na orbie . a nie tylko 1wynik jak kazdy zwykly user

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos ale nie chodzi o to ze nie dal do rankingu na tweaku wiec wszystko spox, tylko o to jak wypada tweak. Przeciez to jest karygodne ( troche sie unioslem :wink: ). Ludzie ciezko pracuja na swoje wyniki i jak widza cos takiego, wnerwiaja sie ze jaki wredny fake. Potem widza dopisek tweak, patrza dalej widza wiecej wynikow z tweaka i maja mniemanie jakie maja <_< . Niby nic wielkiego ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego sprawa niech robi co chce. Przeciez nie dawal tego wyniku do zadnego rankingu. Wiec nie wiem o co awantura. Rowniez jest jego sprawą co napisal przy wyniku.. Chociaz w sumie przy fake nei weim jak to ocenic.. Jego sprawa. Nie potrzeba sie unosic i robic z tego takiego zamieszania. Rozejsc sie ludzie :D

Edytowane przez Buzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbanować za fejk wynik na orbie :o ?

 

i co to zmieni ?

 

zwinie "tweak" z nazwy i zdejmujemy bana ? taki szantaż ? ;]

 

bez sensu ...

 

fakt że mogą pomyślec że i inni z tweaka czitują ale niech se gadają co chcą ;]

prawdziwy(wykręcony) wynik widać od reki ...

 

 

PS:

buzzy - czy to ty zalicytowałeś mój wentyl na allegro ? ;]

zgłoś sie na gygy jak chcesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS:

buzzy - czy to ty zalicytowałeś mój wentyl na allegro ? ;]

zgłoś sie na gygy jak chcesz ;]

1350676[/snapback]

Ano ja :D Raczej mi sie nie przyda ale to juz z przyzwyczajenia forumowiczom podbijam ceny na allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jako ciekawostka, a powszechnie wiadomo że wielu ludzi tutaj ma wyniki z kosmosu, (nie napiszę kto bo po co ?, powszechnie wiadomo że niektóre rzeczy da się obejść, a to że benche są po[ciach!]e i dla ludzi którzy mają małe fiuty i aby sobie siusiaka powiększyć wstawiają config i 30000000 3d smarków w podpis ;D :lol: :lol: szczerze mówiąc nie szkoda mi tych gości bo sami siebie okłamują. Wiele ludzi przestało już w ogóle patrzeć na smarki z racji ich małej przydatności, bo co to za przyjemność wpierdalać tydzień w tydzień marki, kręcić co się da itp. dla 2 albo 40 marków ;D, paranoja ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyskiwanie coraz wiekszych wyników w markach, bycie lepszymi od innych, to własnie O/c a od tego jest w wiekszosci to forum. To jest fajna zabawa ale jak sie nie oszukje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jako ciekawostka, a powszechnie wiadomo że wielu ludzi tutaj ma wyniki z kosmosu, (nie napiszę kto bo po co ?, powszechnie wiadomo że niektóre rzeczy da się obejść, a to że benche są po[ciach!]e i dla ludzi którzy mają małe fiuty i aby sobie siusiaka powiększyć wstawiają config i 30000000 3d smarków w podpis ;D  :lol:  :lol:  szczerze mówiąc nie szkoda mi tych gości bo sami siebie okłamują. Wiele ludzi przestało już w ogóle patrzeć na smarki z racji ich małej przydatności, bo co to za przyjemność wpierdalać tydzień w tydzień marki, kręcić co się da itp. dla 2 albo 40 marków ;D, paranoja ;D

1352176[/snapback]

Po to to ja kompa mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie jakis czas temu Q zakladal temat dotyczacy tego wyniku,nie jest to fake tylko blad programu :wink: Q pisal ze wynik uzyskal jednorazowo i zachowal go jako ciekawostke :wink: Tak wiec panowie nie ma co sie goraczkowac,chociaz publikacja tego wyniku moze budzic kontrowersje :? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...