Skocz do zawartości
fipa

Kondycja Fizyczna

Rekomendowane odpowiedzi

und3r - jestem ciekaw jak to wyliczyles ze "10 pełnych podciagniec z nadchwytu daje wiecej niz 100 brzuszkow"

Jakbys nie zauwazyl, to uzylem emota ;) , ktory jak latwo (chociaz jak widac nie dla wszystkich) sie domyslec oznacza "z przymrozeniem oka".

 

jak to sa 2 zupelnie inne cwiczenia i od brzuskow nie bedziesz mial duzych plecow a od podciagania sie malego brzucha wiec? tak samo jakbys powiedzial ze 10 serii na klatke na plaskiej daje mniej niz 20 przysiadow omg!

LOL. Jesli myslisz, ze cwiczenia na drazku nie wplywaja na miesnie brzucha, to -> :lol: :lol:

 

benek ma racje w tym co mowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys nie zauwazyl, to uzylem emota ;) , ktory jak latwo (chociaz jak widac nie dla wszystkich) sie domyslec oznacza "z przymrozeniem oka".

LOL. Jesli myslisz, ze cwiczenia na drazku nie wplywaja na miesnie brzucha, to -> :lol: :lol:

 

benek ma racje w tym co mowi.

1701362[/snapback]

bez komentarza :D :D :D :D

moze mi powiesz jaki maja wplyw ? bo chyba nie bardzo u ciebie z anatomia :), wiesz gdzie sa skosne brzucha i 6ciopak ? i wiesz w ktorych ruchach, cwiczeniach one sie napinaja ze piszesz bzdury ?

 

co do wypowiedzi benka ok pomylilem sie bo myslalem ze chodzi wam o brzuch a nie o lopatki :) ale... nadal niechce mi sie wierzyc ze miesiac cwiczen tylko w ten sposob moze cos dac... i nie jestem teoretykiem tylko cwicze ostro od kilku msc a plecy sa jedna z moich najlepszych partii i co nieco wiem o ich treningu i wiem ile sie trzeba ciezarem namachac i ile trzeba sie podciagac zeby bylo widac cokolwiek a zeby sie w marynarke nie zmiescic hmm :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL. Jesli myslisz, ze cwiczenia na drazku nie wplywaja na miesnie brzucha, to -> :lol: :lol:...

1701362[/snapback]

prawda - jest 1 cwiczenie na drazku gdzie cwiczysz i plecy i brzuch - tzw poziomka (nie wiem jak to sie teraz nazywa) - wycigasz wyprostowane nogi przed siebie (znajduja sie w pozycji rownoleglej do podloza -> poziomej stad nazwa) i sie podciagasz - niestety to cwiczenie odradzal mi 1 znajomek z AWF poniewaz nadwyreza zbytnio miesnie i stawy w okoilcach ledzwiowych (kontuzje)

 

ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby robic na drazku najbardziej efektywne cwiczenia na gorne partie brzucha - w swobodnym zwisie podcaganie kolan (nog zgietych w kolanach) do klatki piersowej - pracuja gorna i srodkowa czesc miesnia prostego brzucha

 

na miesinie skosne to samo cwiczenie tylko starasz sie podciagac kolana po przekatnej - jakbys chcial dotknac lewym kolanem prawej piersi i odwrotnie

 

to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza  :D  :D  :D  :D

moze mi powiesz jaki maja wplyw ? bo chyba nie bardzo u ciebie z anatomia :), wiesz gdzie sa skosne brzucha i 6ciopak ? i wiesz w ktorych ruchach, cwiczeniach one sie napinaja ze piszesz bzdury ?

Smieszny jestes. Akurat tak sie sklada, ze mam w pokoju drazek i nie robie ZADNYCH innych cwiczen, poza tymi na drazku wlasnie. Mimo, iż nie cwicze za czesto to jednak widze poprawe, jesli chodzi o miesnie brzucha. I teraz powiedz mi - skoro cwicze tylko na drazku, ktory ponoc nijak ma sie do brzucha, to jakim cudem widze efekty w tej partii ciala? :lol: Jakie cwiczenia??? Wystarczy podczas podciagania sie (nadchwytem) podkulac nogi (podnosci zgiete w kolanach). Mozna tez unosic nogi proste w kolanach. Takie cwiczenia daja ZNACZNIE wiecej niz zwykle brzuszki. I nie mow mi, ze nie mam racji, bo wlasnie tak cwicze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te cwiczenia o ktorych mowisz benek wykonuje codziennie na silowni w ramach "rozprostowywania kosci" ale one nijak sie maja do zwyklego podciagania sie na drazku und3ra,

und3r mam mala prosbe moze wrzucisz swoje fotki bo chetnie bym zobaczyl twoj brzuch po cwiczeniach na drazku ?

nie masz o tym zadnego pojecia i piszesz od tak bo pociagasz sie kilka razy dziennie i masz plaski brzuch to znaczy ze zawdzieczas to wszystko drazkowi, omg! przeczytaj jakakowliek ksiazke o kulturystyce, dobra nie bede cie do tego zmuszal przeczytaj chociaz artykul i zobacz na jakie partie dzialaja rozne podciagania sie na drazku,

 

cos ode mnie (zrodlo www.kulturystyka.pl/atlas)

1.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT):

 

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu-mięśnie najszersze grzbietu, obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, dwugłowe ramion

 

2.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU W UCHWYCIE NEUTRALNYM:

 

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu- mięśnie obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, najszersze grzbietu, dwugłowe ramion

 

3.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM:

 

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu-najszersze grzbietu, obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, dwugłowe ramion

 

 

plz und3r dopuki nie dasz fotki jakity to masz brzuch po tym drazku nie wypowiadaj sie juz na temat drazka i brzucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL x 2.

Czy ja napisalem gdzies, jaki to mam super-wyrzeźbiony brzuch? Napisalem, ze cwicze tylko na drazku (w dodatku rzadko) i widze jakie-takie efekty. Poniewaz nie wykonuje innych cwiczen, to chyba logiczne jest, ze zawdzieczam to drazkowi. Poza tym nie kwestionuje tego, ze drazek sluzy przede wszystkim do trenowania miesni grzbietu, ale brzuch ROWNIEZ MOZNA CWICZYC. Moim zdaniem (a zadnym kulturysta nie jestem i nie zamierzam byc) lepiej unosic nogi na drazku, zamiast robic brzuszki. IMO daje to lepsze efekty. Kazdy moze sobie sam sprobowac, czy cwiczenia na drazku wplyna na jego miesnie brzucha - ja nie bede niczego udowadnial, bo i po co.

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostanie pytanie z mojej strony i koniec off-topicowania. Mianowicie z jakich produktów powstaje tkanka mięśniowa? Bo nie wiem jak z update'ować swoją dietę :) Mam nadzieję, że na ambicjach się nie skończy i uda mi się choć trochę poprawić sylwetkę, bym nie musiał zamykać oczu patrząc w lustro.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostanie pytanie z mojej strony i koniec off-topicowania. Mianowicie z jakich produktów powstaje tkanka mięśniowa? Bo nie wiem jak z update'ować swoją dietę :) Mam nadzieję, że na ambicjach się nie skończy i uda mi się choć trochę poprawić sylwetkę, bym nie musiał zamykać oczu patrząc w lustro.

 

Pozdrawiam.

1704395[/snapback]

Może coś takiego?

Własnie reklamka mi przyszła :

 

NOZ Super Supercharged 950g

 

UWAGA: Product HARDCORE !

 

Prezentujemy obecnie najsilniejszy stak oparty na kreatynie estryfikowanej jaki dostepny jest na swiecie.

 

1 opakowanie to az 950g i starcza na pelny cykl.

 

Produkt dzieki precyzyjnym proporcjom kazdego ze skladnikow pobil skutecznoscia wszelkie matriksy kreatynowe, w tym i Xpanda...

 

1 opakowanie to wzrost sily az do 30% w przeciagu 6 tygodni

 

To rowniez wzrost czystej masy miesni - notowane wyniki osiagaly az przyrosty rzedu 15% obecnej wagi ciala.

 

6 tygodni + 1 opakowanie NOZ Supercharged 950g za jedyne 149 zl wywola szokujaca roznice zauwazalna przez wszytkich. Do produktu nalezy zastosowac diete bogata w duze ilosci bialka i weglowodanow zlozonych.

 

http://www.suple.us/index.php?cmd=18&id_producenta=37

 

NOZ Supercharged 950g  w promocyjnej cenie 149 zl (oszczedzasz 50zl)

 

Wysoko Oktanowy Suplement na szybki rozwoj masy miesniowej oraz sily !

 

Nutrabolics zrobiło to znowu! Dzięki geniuszowi chemii Rodneya Duponta, Nutrabolics postanowiło stworzyć Formułę Wolumizacji Komórek, niedoścignioną, w zdolności do dostarczania najsilniejszych, wpływających na sylwetkę składników, dodatkowo, chciano dołączyć całkowicie innowacyjne i oszałamiające źródło Kreatyny, Etylowy Ester Kreatyny HCL - chlorowodorek etylowego estru Kreatyny jest bardzo dobrze rozpuszczalną formą kreatyny, co skutkuje zwiększoną absorpcją, biodostepnością i stabilnością.

 

Ta wyjątkowo silna, naukowo opracowana formuła, jest połączeniem 11 najważniejszych związków, które działają synergistycznie, zwiększając siłę, wytrzymałość,

regenerację i rozszerzając naczynia krwionośne.

 

NOZ Super Charged zostało stworzone w oparciu o silną koncentracje najbardziej anabolicznych składników zwiększających wolumizację komórek: Jabłczan Kreatyny, Etylowy

Ester Kreatyny, Argininę AKG, Cytrulinę AKG, Histydynę AKG, Beta-Alaninę, R-ALA, Betaino-Glikocyjaminę, Gynostema Pentaphyllum i N-Acetyl-L-Glutaminę.

 

Formuła NOZ Super Charged zawiera zaawansowaną technologicznie Kreatynę i Tlenek Azotu generując dużo lepszy system dostarczania tych składników do komórek mięśniowych,

niż jakakolwiek inna formuła. NOZ Super Charged drastycznie zwiększa: ilość magazynowanego glikogenu, ilość Kreatyny, produkcję ATP i retencję azotu. Efekt końcowy to

zdumiewające przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej, pełność mięśnii lepsze osiągnięcia sportowe.

 

Zestawienie Etylowego Estru Kreatyny z Jabłczanem Kreatyny jest bardzo dobrze rozpuszczalnym zestawem kreatynowym, który zapewnia dużo lepszą biodostepnośc kreatyny w

porównaniu ze zwykłym monowodzianem kreatyny.

 

Dlatego cała wolumizacja i uwodnienie następuje w komórkach mięśniowych, a nie w żołądku; eliminując wzdęcia. Dzięki połączeniu tych związków, możliwe jest całkowite

wchłonięcie Kreatyny do krwioobiegu, przetransportowanie do komórek mięśniowych, a następnie absorpcja do komórek mięśniowych z niemalże 100% skutecznością

 

W NOZ Super Charged użyto 1500mg rewolucyjnego kompleksu związków Alfa-KetoGlutaratu Argininy, który drastycznie podnosi poziom Tlenku Azotu, dużo bardziej niż zwykła

L-Arginina, przez zwiększony dopływ krwi możliwe jest ciągłe dostarczanie anabolicznych składników do mięśni. Większa ilość krwi, powoduje, że większa ilość tlenu i składników odżywczych będzie wtłaczana do komórek mięsni szkieletowych, co zaowocuje większymi, pełniejszymi pompami i ogólnie większymi

przyrostami tkanki mięśniowej. NOZ Super Charged jako jedyny suplement zawiera wyjątkowo silne prekursory Argininy, L-Cytrulinę AKG i L-Histydynę AKG, tym samym, zwiększając i potęgując anaboliczne działanie Argininy AKG i podnosząc poziom Argininy w osoczu.

 

NOZ Super Charged zawiera najsilniejszą, najbardziej stałą i najlepiej biodostępną formę ALA i Glutaminy: R-ALA i N-Acetyl-L-Glutaminę. R-ALA jest formą Kwasy Alfa Liponowego, który naturalnie występuje w organizmie i jest biologicznie aktywną forma ALA. Dowiedziono, że jest ona do 12 razy bardziej skuteczna niż S-ALA, sztuczny,

syntetyczny produkt uboczny towarzyszący produkcji ALA. Dodatkowo, w  formule NOZ Super Charged R-ALA połączono z Gynostema Pentaphyllum, aby skutecznie stymulować

wzrosty poziomu insuliny, a tym samym, kierować glikogen i składniki odżywcze do komórek mięśniowych dla wyjątkowej pełności i twardości mięśni.

 

N-Acetyl-L-Glutamina (NAG) jest wysoce stabilną i biodostepną formą, L-Glutaminy, aminokwasu występującego w organizmie w dużych ilościach. NAG jest najszybciej i

najskuteczniej wchłanianą glutaminą, zastosowaną w formule NOZ Super Charged dla zwiększonej wolumizacji i uwodnienia komórek.

 

Dodatkowo, w NOZ Super Charged użyto wyjątkowo silna dawkę Betaino-Glikocyjaminy, prekursora Kreatyny. Glikocyjamina nie tylko działa przez zwiększanie naturalnej

produkcji Kreatyny przez organizm, ale również zwiększa ilość przechowywanej fosforany kreatyny wewnątrz mięśni szkieletowych dla zbudowania większych pełniejszych

mięśni. Glikocyjamina, podobnie jak R-ALA, jest silnym czynnikiem naśladującym działanie insuliny, ze zdolnością do zwiększania ilości gromadzonego fosforanu kreatyny w

mięśniach szkieletowych, bez potrzeby podnoszenia poziomu insulina za pomocą cukru

 

Na koniec, NOZ Super Charged zawiera Beta-Alaninę, składnik zwiększający zdolność do większego wysiłku, zapobiegając zbytniemu zakwaszeniu Twoich mięśni podczas stresu.

Z Beta-Alaniną w Twoich mięśniach, możesz kontrolować ilość kwasu w mięśniach i trenować dłużej i ciężej. Spowoduje to wzrost siły, mocy i wytrzymałości, o jakim nie

śniłeś. Prawdę mówiąc, Beta-Alanina przedłuża okres działania kreatyny i powinna pozwolić użytkownikom na ukończenie większej ilości pracy w krótszym czasie.

 

Najlepszy Wolumizator Komórek NOZ Super Charged - Twoje modlitwy zostały w końcu wysłuchane!

 

INFORMACJA ŻYWIENIOWA:

 

Wielkość 1 porcji: 19 g

 

Ilość porcji w opakowaniu: 50

 

Ilość w 1 porcji:

 

Jabłczan Kreatyny 2g

Creatine Ethyl Ester 1g

R-ALA 100 mg

N-acetyl-L-Glutamina 1g

Glikocyjamina 1.5g

Beta-Alanine 1.5g

Alfa-KetoGlutarat Argininy 1,5g

L-Citrulline Alpha-Keto-Glutarate 150 mg

L-Histdine Alpha-Keto-Glutarate 150 mg

Gynostema Pentaphyllum 100 mg

Betaine HCL 2g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P

 

to jak ten twoj facio od W-F jest taki twardy to niech zrobi asan Jogi o nazwie majurasana jak to zrobi to bedzie mogl tez mowic ze jest sprawny :lol2:

 

a jak to wyglada

 

Dołączona grafika

 

cwiczenie dla prawdziwych twardzieli - od razu wychodzi kto sie tylko "pompuje" a kto ma sile :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ałłłłłaaaaa :o... To cwiczenie to nawet niebezpieczne, az mnie zeby bola, jak tak patrze na to :|. Latwo sobie zeby wybic, bo rak sie nie zdarzy przelozyc na glowe, i albo zab trach, albo zala twarz pocharatana, uf, alaja... kurde... Takiego czegus nie zrobie :P. Nawet bym nie wlozyl rak pod klatke, bo bym se zmiarzdzyl zebra :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ałłłłłaaaaa :o... To cwiczenie to nawet niebezpieczne, az mnie zeby bola, jak tak patrze na to :|. Latwo sobie zeby wybic, bo rak sie nie zdarzy przelozyc na glowe, i albo zab trach, albo zala twarz pocharatana, uf, alaja... kurde... Takiego czegus nie zrobie :P. Nawet bym nie wlozyl rak pod klatke, bo bym se zmiarzdzyl zebra :wink:.

1705907[/snapback]

masakryczne to cwiczenie :blink: czyzby to bylo z testow do Shaolin ?? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam, od razu masakryczne, przecietny zawodnik gimnastyki takie cos zrobi

 

Takie cwiczenie rzeczywiscie robi wrazenie, w spoleczenstwie ktorego 75% nie

potrafi skczyc przez skrzynie :( Smutna prawda :(

 

Jak juz sie licytowac to sprobujcie siasc na ergometr wioslarski i jechac

okolo 30 minut bez przerwy na mocy 230-240 Watt. Dopiero wtedy zobaczycie jak mozecie sie spocic i ile "soku" z was wycieknie.

 

Sorry za maly Offtop ;)

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam, od razu masakryczne, przecietny zawodnik gimnastyki takie cos zrobi

 

[...]

 

Jak juz sie licytowac to sprobujcie siasc na ergometr wioslarski i jechac

okolo 30 minut bez przerwy na mocy 230-240 Watt. Dopiero wtedy zobaczycie jak mozecie sie spocic i ile "soku" z was wycieknie.

 

Sorry za maly Offtop ;)

 

pozdrawiam.

1707182[/snapback]

Miodzio poprostu ! B)

Nie dodałeś jednak, jak wiele daje takie "wyciskanie soków" :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio poprostu !  B)

Nie dodałeś jednak, jak wiele daje takie "wyciskanie soków"  :razz:

1707585[/snapback]

No raczej nie zalecam jezdzic tak mocno, ale co daje?

No najprosciej poweidziec ze procz masy miesniowej to wszystko ;)

Poprawia wydolnosc, wytrzymalosc, podczas wioslowania pracuja wszystkie

glowne partie miesniowe, no i pocac sie tak bardzo oczyszczamy swoj

organizm z 'brudów'. Ogolnie lekkie wysilki powyzej 30-40 minut sa bardzo

wskazane dla organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...