Skocz do zawartości
depesz2002

Gf 6600 Gigabyte Restartownanie Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. MAM PROBLEM KUPIŁEM KARTE GRAFIKI GF 6600 GIGABYTA I PODCZAS GRANIA NA NIEKTORYCH GRACH RESTARTUJE MI KOMPUTER. CZY WIE KTOS MOZE CZEGO TO PRZYCZYNA?SŁYSZAŁEM ZE TO WINA STEROWNIKÓW CZY WIE KTOS NA KTORYCH JEST WSZYSTKO OK? Z GORY DZIEKI Z POMOC.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pefnie to zasiłka...

karta je wiecej prądu i zasiator nie wyrabia

skoro przed dodaniem tej grafy było ok....;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny konfig, zasilka odpada

1)hmm nie przegrzewa Ci sie komp przypadkiem (obczaj temp procka i karty graf)??

2)przetestuj pamiec

3)czy po zmianie graficznej przeinstalowales system czy tylko drivery zmieniles?

4)napisales ze na niektorych grach Ci sie resetuje...ja po zainstalowaniu zoptymalizowanych driverow gry w ktorych uzywalem AA zaczely wariowac

moze odznaczenie jakiejs opcji w grach pomoze? albo zmien stery

ale najlepiej wlacz gre ktora powodowala restary, daj detale na minimum, powylanczaj bajery, pograj i zobacz czy cos sie zmienlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

restarty mam tylko podczas grania i to tez nie na każdej grze najczęsciej na driver 3. ale cis po nocy jak chciałem włączyc kompa to zaczoł sie restartowac przy wczytywaniu systemu więc powoli skłaniam sie ku pamięci.chyba czas wymienic moze z tą płytą mi nie zgrywają.wczesniej na innym gigabycie było wszystko ok ale zmieniłem płyte i grafe i sie zaczeło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...