Skocz do zawartości
sbchp250

Fsb 266 A Prock Na 333

Rekomendowane odpowiedzi

Mam płyte Sutlle AK32L (KT266) http://www.shuttlecomputer.de/eu/ak322.htm#ak322ak32aak -opis na stronie producenta. Na pokładzie mam aktualnie Durona 1200 i pracuje na fsb 200 ale chciałbym wstawic Semprona a on ma fsb 333mhz. I teraz niewiem czy taki prock bedzie chodził czy tylko (aż) bedzie chodził na fsb 266. (Myslałem tez o bartonie 2600 na 266 ale juz niemozna dostac nawet na allegro z reszta miałem niemiłe przygody z allegro) a chciałbym nowego procka.

A jeżeli bedzie chodził na 266 to o ile spadnie wydajność (najlepiej prosze o przykład i sposób liczenia ewentualne linki do informacji na ten temat).

 

Szukałem odpowiedzi ale jakoś nie znalazłem, moze za słabo szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK32 jest na chipie KT266A wiec barton np 2500 bedzie chodzil jako 11*133 czyli 1466 Mhz.Wydajność na pozionie Axp 1800 .. 1900 +.Powinien ruszyc ale bedzie wykrywany jako Uknown Cpu i nie wiem czy nie bedzie potrzebny drut mod na FSB 133.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sempron powinien być ok, oczywiście z L5 modem @Mobile. Tak samo jak każdy proc (AXP, Duron) z odblokowanym mnożnikiem, ew. z ww modem.

Btw. nie piszcie jak lamy fsb200, 266, 333 tylko tak jak jest 100, 133, 166 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacusslavus

mój ak 32a wyciąga maks fsb 150 więc jak piszą :) odblokowany mnożnik :)

1351501[/snapback]

na gieldzie w wawie jest tego na kg... jest tez na www.windpol.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze powinienes poszukac na allegro Athlona XP 2600+ z tym, ze na jadrze Thoroughbred. Jest to najszybszy procek na jadrze T-bred ktory wystepujue w dwoch wersjach. Jedna to FSB 166, a druga 133.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...