Skocz do zawartości
Gość hydro2

Emergency 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, ale teraz potrzebuje pomocy w 6 misji. To ta z bungejumpingiem. Zatrzymuje pociag, ratuje tego gostka z torow, stawiam most ratuje tego kolesia z wody za tama, ale za cholere nie moge znalezc tego klienta przytopionego. Jezdze lodka przed tama w ta i nazad i nurkowie przeczesuja dno, ale zawsze sie konczy tym "Too many casualties" czyli pewno zdechl ten co jest przytopiony, czy ktos moze dac mi wskazowki gdzie tego przytopionego szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale teraz potrzebuje pomocy w 6 misji. To ta z bungejumpingiem. Zatrzymuje pociag, ratuje tego gostka z torow, stawiam most ratuje tego kolesia z wody za tama, ale za cholere nie moge znalezc tego klienta przytopionego. Jezdze lodka przed tama w ta i nazad i nurkowie przeczesuja dno, ale zawsze sie konczy tym "Too many casualties" czyli pewno zdechl ten co jest przytopiony, czy ktos moze dac mi wskazowki gdzie tego przytopionego szukac?

1365950[/snapback]

po przekroczeniu rzeczki, pod wiaduktem wypusc psa tropiacego. znajdzie ostatnia ofiare. wtedy juz tylko dzwig, motorowka i finito ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przekroczeniu rzeczki, pod wiaduktem wypusc psa tropiacego. znajdzie ostatnia ofiare. wtedy juz tylko dzwig, motorowka i finito ;)

1365960[/snapback]

Dzieki ale udalo mi sie dojsc slyszac jeczenie spod drzewa :wink:

 

nadal nie zna nikt rozwiązania problemu z szarpiącym dźwiękiem?????? próbowałem już na różnych sterach ale na wszystkich jest to samo  :angry:

1366051[/snapback]

A konkretnie o co chodzi?? Ja tez mialem w 7 misji tej z basenem zarywajacym sie dziwne dzwieki i critical error po wejsci inzyniera, zeby wylaczyl pompy. Problem okazal sie blahy - wylaczylem antywirusa i antyspy'a i problem odszedl.

Edytowane przez File

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc to moj pierwszy post :) ok to zaczynm jestem na misji gdzie sie rozwala wojskowy samloto. Wyciagam jednego pilota ale nie wiem gdzie jest ten drugi z reszta sobie poradze(black box itd ogien) ale nie wiem gdzie jest ten pilot:mur: goscie mowia ze wyszedl z samolotu ale gdzie on jest ??? prosze o szybka odpowiedz(ide konfigrowac konto :D)

Edytowane przez C17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc to moj pierwszy post :) ok to zaczynm jestem na misji gdzie sie rozwala wojskowy samloto. Wyciagam jednego pilota ale nie wiem gdzie jest ten drugi z reszta sobie poradze(black box itd ogien) ale nie wiem gdzie jest ten pilot:mur: goscie mowia ze wyszedl z samolotu ale gdzie on jest ??? prosze o szybka odpowiedz(ide konfigrowac konto :D)

1366396[/snapback]

 

pilot znajduje sie w miescie a konkretnie zawisl na szpicy kosciola naklepiej uzyj smigłowca do jego sciagnięcia. Ja dalej mam problem z misja 12 wypadek na stacji kolejowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też problem z 5 misją. Wykonałem już wszystkie zadania oprócz pierwszego :? . Co trzeba zrobić ?? pomocy

Auto wyciągłem z wody pieszych zabezpieczyłem.

1366729[/snapback]

 

poczytaj tu 5 misja

Edytowane przez kanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssound

 

przeszles moze ta 12 misje z wypadkem pociagu na stracji kolejowej bo ja mam z tym duzy problem

1364652[/snapback]

Chwilowo nie gram.

3 razy podchodzilem do tej misji i jest w niej jakiś haczyk - nienadażam wywozić rannych. Mam pewne pomysły ale nie chce mi sie teraz grać i ich sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie gram.

3 razy podchodzilem do tej misji i jest w niej jakiś haczyk - nienadażam wywozić rannych. Mam pewne pomysły ale nie chce mi sie teraz grać i ich sprawdzać.

1366808[/snapback]

wlasnie tylko jaki jest ten chaczyk jest wsazowka podczas gry ale nie znam niemieckiego :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tylko jaki jest ten chaczyk jest wsazowka podczas gry ale nie znam niemieckiego :mur:

1366815[/snapback]

ja mam gre w english i z tego co pamietam to nie ma zadnej wskazówki a jedynie wyskakuje zdanie zeby sie pospieszyć bo giną ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało przejść tą misje z pociągiem... Użyłem :

 

4xduże karetki - wszystkie z doktorami i z jednym rescue składem

3albo4xzwykłe karetki - all z doktorami

3xpolicyjne furgonetki

1xheli policyjny

1xwóz strażacki gaśniczy z 2 strażakami

2xwozy strażackie z sprzętem z łącznie 6 strażakami

2xwozy z psami

1xdźwig

 

Może to komuś się przyda... Bo opisywać kto, gdzie, jak mi się nie chce ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki 10 misja ta z kinem, gdzie do cholery znalezc ta bombe, latam 20 policjantami i aresztuje kinomanow i wyprowadzam ich na zewnatrz, inzynier tez niczego nie lapie w tym kinie, dajcie jakiegos hinta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki 10 misja ta z kinem, gdzie do cholery znalezc ta bombe, latam 20 policjantami i aresztuje kinomanow i wyprowadzam ich na zewnatrz, inzynier tez niczego nie lapie w tym kinie, dajcie jakiegos hinta ...

1374884[/snapback]

bomba jest w tej sali po lewej, ale zapomnij o tym ze uda ci sie ja rozbroic.. jeden inz. bynajmniej nie da rady! u mnie czterech nawet nie dalo.

skup sie raczej na wybuchu ktory ma nastapic.

przygotuj kilka wozow gasniczych i karetek,ale nie stawiaj ich za blisko teatru, bo w momencie wybuchu bomby ulegna one zniszczeniu.a no i dzwig sie przyda :)

 

 

a ja jestem na 12 misji, na tej gdzie rozbil sie samolot.

moze mnie ktos naprowadzic gdzie jest bomba z tego samolotu i jak poradzic sobie z pozarem lasu?

Edytowane przez tomekkkz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

a ja jestem na 12 misji, na tej gdzie rozbil sie samolot.

moze mnie ktos naprowadzic gdzie jest bomba z tego samolotu i jak poradzic sobie z pozarem lasu?

1374998[/snapback]

Bobma jest w wodzie przy brzegu, tam gdzie sie najwięcej dzieje tzn tam gdzie wyjmujesz czarną skrzynke itd. Więc przyda się nurek, dźwik i sam do wywożenia złomów.

Z pożarem to był hardcore ale poradzilem sobie ustawiając z 15 sikawek blisko mista które 'dmuchały na zimne'. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wogóle w tej misji nie miałem pożaru... Wystarczyło samolotem ugasić dwie części samolotu (ta koło bazy, i poniżej), a tą dolną (najniższą) zajęły się dwa wozy strażackie...

 

Teraz jestem w misji z pociągiem który wykoleił się w środku lasu... I już mi się nie chce w to grać... Zamiast ugasić wpierw pociąg (co robie na samym początku), a potem zabrać dzieci, gra pięknie i skryptowo zapala kolejne wagony i wszystko jebudubu i gasić ten walony pożar... Odechciało mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobma jest w wodzie przy brzegu, tam gdzie sie najwięcej dzieje tzn tam gdzie wyjmujesz czarną skrzynke itd. Więc przyda się nurek, dźwik i sam do wywożenia złomów.

Z pożarem to był hardcore ale poradzilem sobie ustawiając z 15 sikawek blisko mista które 'dmuchały na zimne'.  <_<

1375112[/snapback]

sikawek starczylo jakies 6 :)

ale mam nastepujacy problem: gdzie jest drugi pilot? (tego z wierzy kosiola zdjalem)

i najwazniejsze gdzie znajduje sie czarne skrzynka (czy dokladnie w tym samym miejscu skad wyciaga sie bombe? -bo nurkuje tam i nic nie moge znalezdz)

 

BEDE BARDZO WDZIECZNY ZA ODPOWIEDZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sikawek starczylo jakies 6 :)

ale mam nastepujacy problem: gdzie jest drugi pilot? (tego z wierzy kosiola zdjalem)

i najwazniejsze gdzie znajduje sie czarne skrzynka (czy dokladnie w tym samym miejscu skad wyciaga sie bombe? -bo nurkuje tam i nic nie moge znalezdz)

 

BEDE BARDZO WDZIECZNY ZA ODPOWIEDZ :)

1376631[/snapback]

Koło miejsca znalezienia bomby (jezioro) jest jedna część samolotu (niedaleko tam gdzie nurkował diver, w bagnach - patrząc od tego miejsca w kierunku na baze wojskową prosto, nie na lewo gdzie także jest inna część samolotu), trzeba rozciąć tą część samolotu i wyjąć skrzynke (by ukończyć misje musi sprawdzić ją inżynier) i zabrać pilota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło miejsca znalezienia bomby (jezioro) jest jedna część samolotu (niedaleko tam gdzie nurkował diver, w bagnach - patrząc od tego miejsca w kierunku na baze wojskową prosto, nie na lewo gdzie także jest inna część samolotu), trzeba rozciąć tą część samolotu i wyjąć skrzynke (by ukończyć misje musi sprawdzić ją inżynier) i zabrać pilota :)

1376650[/snapback]

czyli rozumiem ze nie trzeba jej zabierac :)

uzywam inzyniera ale nic sie nie dzieje :/ --> czyzby jakis bug gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba. A wszystkie podpunkty misji wykonałeś ? (zabrać bombe samochodem holowniczym, uratować dwóch z bazy wojskowej, 2 pilotów + 2 ludzi + skrzynka + wszyscy nieskażeni + wszystko ugaszone - o ile pamiętam to wszystkie pkt do wykonania)

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba. A wszystkie podpunkty misji wykonałeś ? (zabrać bombe samochodem holowniczym, uratować dwóch z bazy wojskowej, 2 pilotów + 2 ludzi + skrzynka + wszyscy nieskażeni + wszystko ugaszone - o ile pamiętam to wszystkie pkt do wykonania)

1376772[/snapback]

zaczalem misje od poczatku i inzynier bez problemu poradzil sobie ze skrzynka (widocznie jakos gierka mi sie dziwnie zwiesila).

 

obecnie radze sobie a raczniej nie z 14sta misja.

jak najskuteczniej=najszybciej zatrzymac snajpera?

tu i owdzie postawilem policjantow z "kolczatkami" i oczekuje ze moze jak bedzie przejezdzal to zdarze je rozwinac i zatrzymam go..

 

ktos ma jakis inny pomyls? :rolleyes:

Edytowane przez tomekkkz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś z was jakieś skróty klawiszowe (wybieranie samochodu bez przenoszenia widoku na niego np.), gram na neverending game jak mam czas i zawsze jak mam jakieś zdarzenie typu kradzież, próba morderstwa itp. zanim wezwe radiowóz i wroce do bazy żeby go zaznaczyć to przestępca już dawno ucieknie z miejsca zdarzenia.... i szukaj go później jak wiatru w polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nadal nie zna nikt rozwiązania problemu z szarpiącym dźwiękiem?????? próbowałem już na różnych sterach ale na wszystkich jest to samo  :angry:

1366051[/snapback]

Bo masz dzwiekowke na AC97.Jesli chcesz,to mam specjalne sterowniki,ktore rozwiaza Twoj problem.To juz któras gra,na ktorej jest ten problem i jak narazie we wszystkich przypadkach sterowniki pomogly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie radze sobie a raczniej nie z 14sta misja.

jak najskuteczniej=najszybciej zatrzymac snajpera?

tu i owdzie postawilem policjantow z "kolczatkami" i oczekuje ze moze jak bedzie przejezdzal to zdarze je rozwinac i zatrzymam go..

 

ktos ma jakis inny pomyls?  :rolleyes:

1376847[/snapback]

Chyba jego nie da się zatrzymać... Ratuj rannych tak długo, aż snajper napadnie na bank (bank znajduje się tam gdzie snajper postrzelił pierwszą osobe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra jest głupia 8) Pewnie reset planszy pomoże. Ilość bugów bezsensownych jest ogromna, a to głównie za sprawą skryptów - nie działasz jak autorzy chcieli, to cierp. Widać to ewidentnie w kilku misjach (np. bunge jump, tornadno, napad na bank).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...