Skocz do zawartości
sqbi2005

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zainstalowałem sobie Counter Strike 1.6 !! jest to podobno jakas wersja specjalnie do sieci. Nawet nie musialem instaliowac HL tylko od razu CSa 1.6 !!

Chciałbym wrzucic boty do tej gry bo po sieci za bardzo nie zawsze mam z kim grac !! Pomozcie jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siec=lan?

A tak wogole probowales wrzucic te boty, ze od razu sie pytasz? W readme jest wszystko napisane po kolei gdzie co wrzucic i wcale nie trzeba miec FC zeby zrozumiec co tam pisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim!

mam taki problem.Ściągnąłem cs'a 1.5 i najnowszy patch do HL(1.1.1.0) i zainstalowałem elegancko.wszedłem play online i wyskakuje "your counter-strike executable is out of date.Counter-Strike will now update to the current version"Klikam Ok i wyskakuje czy chce ściągnąc update z netu.klikam ok.wychodzi do windy i pokazuje sie okienko SierraUp i klikam continue.cośtam szuka i wyskakuje okienko "Your version(1.1.1.0) of Half-Life Is out of date,but there are no updates to update Half-Life to the latest version.Wchodze spowrotem do Countera i tym razem klikam ze nie chce update'a z netu.Wpisuje adres IP jakiegoś serwera i klikam Join.I teraz wywala taki komunikat"You cannot connect to a server which is operating under a different protocol version"I co ja mam zrobić!Fuck!!!pomóżcie mi!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem liste serverów 1.5 i wpisałem pokazał sie ekran wczytujący i po 3 sekundach pokazuje sie takie cós:"could not connect to game server

Reason:Your .dll [cl_dlls/Client.dll] differs from the server"

No i znowu D*pa!pomózcie mi albo chociarz przetłumaczcie co to znaczy!!!!!!

P.S-Przy tych serverach co znalazłem jest znaczek Linuxa-moze to przez to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

w Counter Strike 1.6 też już nie gra tak dużo ludzi, wszyscy przesiadli się na Counter Strike Source...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz już moge grać w necie ale mam ip do jakichś rumuńskich i niemieckich serverów.A jak dam ip jakiegoś polskiego to pokazuje ze takiego nie ma.Ma ktoś aktualną liste serwerów na sc 1.5???Jak macie to dajcie!PLISS....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna liste polskich serwerow? A czy nie wytlumaczyli Ci jeszcze, ze nie ma oficjalnie polskich serwerow juz do 1.5?!? A jesli tak bardzo chcesz grac w 1.5 to chyba Ci pozostaje grac na jakichs pirackich serwerach, o jakie w polsceraczej nie latwo. Zreszta co za przyjemnosc grac z cheaterami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra.przeżuciłme sie na cs 1.6.Teraz gdy prubuje wejść do servera to mi wywala taki komunikat:Your steam ticket has expired.wpisz hasło jeszcze raz.Wpisuje i to samo.i tak w nieskończoność.co ja mam robić?.Pomóżcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Counter Strike 1.6 też już nie gra tak dużo ludzi, wszyscy przesiadli się na Counter Strike Source...

1352303[/snapback]

 

Teraz do dosrales ;]

 

Jeszcze stroche czasu minie puki wiekszosc graczy 1.6 przejdzie na Source.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Witam!

 

Postanowiłem zrobic taki temat żeby każdy kto ma problem mógł o tym napisac w jednym oficjalnym temacie a nie tworzyc osobny temat bo sie straszny bajzel robi na forum a tak bedzie pożadek :D z tego co szukałem niema oficjalnego tematu counter strike 1.5 i 1.6 wiec pomyslałem ze takowy stworze, to tyle.

 

Pozdro! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...