Skocz do zawartości
sqbi2005

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

83.31.180.129:27015

kto che niech sie wbija

1373986[/snapback]

ta kto chce niech wbija :> jak bedzie wiecej ludu albo bedziecie chcieli pograc to napiscie na gg albo priv albo cos ( na gg jestem niewidoczny)

4141184

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój brat ma Neostradę128 dzieloną tunerem na dwa kompy (swój i dzieci w pokoju obok) i ma pewien dylemat: jego dzieci chcą kupić Counter-Strika 1.6 żeby pograć sobie przez net ale nie wiedzą jak im ruszy na ich słabym łączu.

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ych, zalezy czy drugi komp bedzie cos sciagal albo przegladal strony. Jesli tak to oczywiscie, ze beda lagi, jesli nie to sie da wytrzymac. Najlepiej po prostu wpisz w uruchom:

ping "adres jakiegos serwera" -t

jezeli ping bedzie ponizej 100 to dzieciakom wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ych, zalezy czy drugi komp bedzie cos sciagal albo przegladal strony. Jesli tak to oczywiscie, ze beda lagi, jesli nie to sie da wytrzymac. Najlepiej po prostu wpisz w uruchom:

ping "adres jakiegos serwera" -t

jezeli ping bedzie ponizej 100 to dzieciakom wystarczy

1381183[/snapback]

Tzn. co mam wpisać,gdzie i w jakim celu?

 

mozesz też cfos speed zainstlowac ja go mam i pomaga

1381203[/snapback]

Co to za program i na czym polega?I gdzie go znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co mam wpisać,gdzie i w jakim celu?

Co to za program i na czym polega?I gdzie go znajdę?

1381221[/snapback]

:blink:

 

W celu sprawdzenia, z 2 kompa czasu potrzebnego na przejscie pakietu z twojego kompa na serwer cs np.

 

Start > uruchom > wpisujesz cmd dajesz enter > w tym okienku > ping <adres.ip.serwera.cs> i enter.

 

Co to za program i na czym polega?I gdzie go znajdę?

Google nie dziala ? :?

 

 

wpisz sobie w google cfos i bedziesz mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, przeciez wszystko napisalem...

Gdzie:

Najlepiej po prostu wpisz w uruchom:

Co:

ping "adres jakiegos serwera" -t

Jesli nie znasz zadnego to np: 81.168.162.240

Po co:

jezeli ping bedzie ponizej 100 to dzieciakom wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy w counteże 1.6 można ustawić tak żeby można było zabijać graczy ze swojej drużyny?? jak tak to co mam zaznaczyć??

 

Aha i czy są jakieś boty do 1.6?? szukam i nie moge znaleśc.

 

Prosze o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywasz je do katalogu /cstrike. Boty dodajesz albo z konsoli bot_add (ct/t) [albo add_bot nie pamietam :) ]

a najlepiej po nacisnieciu literki 'h" tam mozesz ustawiac m.in jakiego skilla maja miec boty itp .itd. Milego grania ,oby jak najwiecej pieknych headzikow ci wchodzilo :) Tutaj torszke wiedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko czy wyszedl moze cs 1.5 pod [brzydkie określenie na linuksa]a ?? ?? czy jedyna opcja to przez wine :> jesli przez Wine to jak :blink: prubowale mpare razy pod roznymi wersjakmi wine ale zawsze wysyp. raz mi sie geira odaplila ale i tak po chwili sie wywalila :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko czy wyszedl moze cs 1.5 pod [brzydkie określenie na linuksa]a ?? ?? czy jedyna opcja to przez wine :> jesli przez Wine to jak  :blink: prubowale mpare razy pod roznymi wersjakmi wine ale zawsze wysyp. raz mi sie geira odaplila ale i tak po chwili sie wywalila :|

1542648[/snapback]

Co do CS1.5 to nie wiem, ale CS1.6(Steam) działa pod Cedega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

Mam problem z CS'em 1.6. Gdy go odpalam przez moment widać CS'owe tło a potem ekran robi się cały czarny i aplikacja zawiesza się. CS:Source HL2 i HL1 działa normalnie.

System: Win XP SP2

 

 

Error Log:

 

Error:Failed to load dialog file Resource/UI/ClassMenu.res

 

Function trace:

CGameUI::Start

CGameUI::Initialize

CBaseUI::Start

CBaseUI::Initialize

Host_Init

CFileSystem_Steam::Mount()

 

I znalazłem odpowiedź http://steampowered.custhelp.com/cgi-bin/s...li=&p_topview=1

 

EDIT: W końcu pomogła zmiana nazwy pliku ClassMenu (z rozszerzeniem RES) na ClassMenu.res, nie będe kasował tego postu, ponieważ szukałem rozwiązania problemu na światowych forach i problem jest dość częsty.

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...