Skocz do zawartości
sqbi2005

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie moge bez kitu bindy typu "Mama dala mi na AK ale binladen nie mial to wzielem m4" to sa dobrze jak sie gra dla jaj. Kiedys mialem smiech.cfg i kazdy lal ze smiechu na respie. Ale bind krotki np "AK47/M4A1" to na klanowkach jest dobry bo wiesz co ma partner i wiesz czy musisz go oslonic czy cos. A z reszta o gustach sie nie dyskutuje. dla mnie krotkie i madre bindy rox, a kazdego co ma bind typu: Jestem pro zabilem cie, zapodaje bana na 10 min za floodowanie servera. A no w CEESA gram od 1.0 tylko nie od siebie zaczynalem a z pro m-net cafe ^^ bo pierw byl Q3. Ok koniec bo sie rozkleje ^^

Edytowane przez Bl4ck Sh4dow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w cs 1.5 pewnie jak wiekszosc.

1366983[/snapback]

Może nie zauważyłes ale ta wersja jest martwa, nikt dobry juz w nia nie gra tylko złodzieje(piraci), cziterzy(nie można skutecznie nikogo zbanowac) i dzieciaki którym rodzice nie chca qpowac gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< hmmmm na poczatek witam wszystkich urzytkownikow tego forum"czesc i siemka"<_<kto powiedzial ze niema servow do cs-a 1.5 oczywiscie ze sa niewiem ile jeszcze pociagna ale wkoncu Polak potrafi co nie:D :tu jest jeden przyklad servera do 1.5 212.244.86.169:27015 Jedyny Sluszny Serwer CS 1.5-dziala w 100% czasami sa wysokie pingi no ale....jest naprawde sluszny

Edytowane przez ^GuZmEn5^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!! :-P

Mam taki problem mianowicie c-s 1.6 jest ok i oczywiscie nawalam w niego praktycznie prawie non stop,ale..niewszystkich stac na to oczywiscie,mam rowniez cs-a 1.5 z admem,amx itp. itd. i chcialby zeby mi ktos poradzil jak postawic serva w 1.5 z tego co mnie sluchy doszly to potrzebny jest patch do 1.5 zeby posatwic serva na steamie:przyczyna chcialbym pograc w 1.5 z kumplami na wlasnym servie a niestety moge grac tylko po lanie :D z gory dzieki

:razz:

Edytowane przez ^GuZmEn5^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze kozaki sa co maja zrobione tak(say), że przeciwnicy widza jaka grań on qpuje.  :lol:

1367383[/snapback]

A no bywa ale dopiero beka jest jak dasz se nick "Player" i sie wypytujesz ludzi co to hs, jak mozna zostac i kto to jest pro? NOrmalnie polew ludzie maja, a najlepsze brechty odchodza na serwerami z rankiem. Jestem sobie pierwszy w ranku na pewnym serverku i wpadam jako player no i jak to player (terro na d2 sie jarnelo bo mialem cfg, ale z ct polew byl) to ja sie pytam no co to admin i pada odpowiedz na pewno nie ty. Ok dalej na czy polega nextmap (as_oilrig) i tu sie wypracowania zaczely np musisz zabic takiego brodacza z krzywym ryjem co ma usp i 200 carbonu (^^). I polew nie blyskotliwi jak to oni nie zauwazyli ze amx wyswietla rank jak obserwuja mnie ze specta. Biegam tak te 10 minut i mam malutki stat 20/2 (no bomb) i po chwili "ej ten player ma cheata, zbanowac $%#$&" ja tu w polew ale nie na dlugo bo przyszedl @ i zaczeli mnie "kablowac" to ten pisze "jakies ostatnie zyczenia przed banem?" i tu juz nie bylo fajnie i musialem sie ujawnic :/ (admin tez jeden z tych wolno jarajacych :/), ale to mi sie podoba poczekam az sprawa ucichnie i znow sie zabawie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phi!

hehe.mam problem.wchodze na jakis super server i prawie ciagle zabiaj mnie bo rzekomo raszuje.Rasz to ktos mi tam powiedzial ze to jest zaskakiwanie przeciwnika.Tylko w jakim sensie.Jak uniknac raszowania.te ciagle smierci to mnie juz wkurzaja.z goy dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjelo sie, ze rush to atak druzyny ktora powinna sie bronic, czyli gdy grasz ct na mapie z bomba, i zamiast siedziec na bsie, biegniesz w strone terrosrystow to znaczy, ze raszujesz =]

 

Ta bez sensowna zasada pojawila sie na polskich serkach w czasach 1.5 i nigdy nie zapomne tego polewu jak czytalem na serwie Autocomu, w powitaniu:

Gram jak za starych dobrych czasow CS'a, bez raszy

Za kazdym razem jak mi sie to przypomina, to sie smieje do siebie, bo od czasow 1.1 nigdy nie widzialem zeby ktos tak gral ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phi!

hehe.mam problem.wchodze na jakis super server i prawie ciagle zabiaj mnie bo rzekomo raszuje.Rasz to ktos mi tam powiedzial ze to jest zaskakiwanie przeciwnika.Tylko w jakim sensie.Jak uniknac raszowania.te ciagle smierci to mnie juz wkurzaja.z goy dzieki!

1368152[/snapback]

mam wrazenie/nadzieje ze u niektorych to prowokacja

(nie u cieibe shadow :> ) bo widzisz na tych serwach chodzi o to ze masz wyznaczone pewnie strefy w ktorych mozesz sie poruszac (nie wolno ich przekroczyc) jest sporo stron z pokazanymi strefami wiec zapoznaj sie z nimi

np na aztecu grajac w ct nie mozesz przejsc przez brame nie mozesz przejsc poza most ani tam gdzie jest most przez wode :x ciezko wytlumaczyc... (acha raszowac mozna po pewnym czasie. ustalane jest to przewaznie indywidualnie na serwach)

a i raszowac nie moga tylko druzyny broniace :-) (na mapach de_ ct na sc_ t ) :-)

tyle mam nadzieje ze troche rozjasnilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjelo sie, ze rush to atak druzyny ktora powinna sie bronic, czyli gdy grasz ct na mapie z bomba, i zamiast siedziec na bsie, biegniesz w strone terrosrystow to znaczy, ze raszujesz =]

 

Ta bez sensowna zasada pojawila sie na polskich serkach w czasach 1.5 i nigdy nie zapomne tego polewu jak czytalem na serwie Autocomu, w powitaniu:

Gram jak za starych dobrych czasow CS'a, bez raszy

Za kazdym razem jak mi sie to przypomina, to sie smieje do siebie, bo od czasow 1.1 nigdy nie widzialem zeby ktos tak gral ;] .

1368184[/snapback]

no nie wiem czy to jest takie bezsensowne. ja np grajac ffa nie potrafie grac. Grajac na serwach nie tp poprostu cholera mnie bierze przeciez to jest taki quake : x na serwach tp przynajmniej musza bronic tych bsow i mimowolnie kryja nas i jakos to wyglada a tak to....

no chyba ze ktos lubi sobie w cs-quake pograc to zapraszam mi to nie odpowiada

 

UPDATE sry za 2 posty pod soba niechacy :P

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rasz- to zanim krycie bomb's to chodzisz po pllanszy w zadnym celu J(jak nie znasz takich słówek na stronie www.counter-strike.pl masz regulamin meczów klanów :D

Camping-jest to siedzenie w jednym miejscu (kącie) czekając na przeciwnika przykładnie na naszych serwach muwi sie ze ktoś sobie rozłozył namiocik SORY ZE NIC NIE PISAŁEM ALE MNIE NIE BYŁO :( :-|

 

 

 

CZY na waszych serwach piszom ze nie ma snajper?? to jest wkurzajace kupisz awp i jak kogos zajumasz dostajesz kicka albo banana (ban)........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh!

dzieki ze napisales co znaczy camping ale ja to wiem :P pytalem tylko o rasz ale dobra :P znacie jakies servery z tymi fajnymi odglosami typu head shot,monster kill,double kill oraz z niskim pingiem tak po 70?

Jesli tak to piszcie na forum plzzz

dzieki

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te dzwieki sa fajne? Przeciez one tylko przeszkadzaja w grze. Chyba ze wogole nie grasz na sluch. Ale jak co chwila slyszysz HS, HS, HS to mozna dostac swira i napewno nie pograsz. Zastanow sie czy to takie fajowe cool i woogle wypas :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam zadnych serwow co jest ping 70. U mnie jest tak w Lesznie ze jest kazdy ma klan jest 6klanow i som mecze dla wygranego klanu jest paczka chrupek (leyas'ow czy jakos tak) :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAN PAWEŁ II zawsze pozostanie w naszych serchach [*] :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć temat " L A M "

 

 

Na początku należy przeprowadzić genezę słowa "lama". Jak większość z Was wie słowo te pochodzi od angielskiego zwrotu "lame", tłumaczonego na polski pod postacią wyrażenia "lamer". Lama skolei jest skrótem od tego ostatniego.

Cóż ono oznacza? Odpowiedź jest bardzo prosta i odnosi się do wielu dziedzin życia, aczkolwiek używane jest na ogół w dialekcie "komputerowym". Lamer to osoba, która chwali się, że coś potrafi a tym czasem nie potrafi nic lub nie wiele. Jest to człowiek, dla którego skopiowanie czyjejś pracy (np. grafiki) i podpisanie swoim nickiem nie jest niczym niewłaściwym.

W świecie gier (oprę się tutaj oczywiście na Counter-Strike'u) jest to osoba, która nie szanuje innych, przeklina, wyzywa i robi na złość osobom, które są od niej lepsze w tym co robią. Poza tym nie zadaje sobie trudu aby dowiedzieć się na czym polega CS zanim zacznie grać, a potem dziwi się, że jest usuwana z serwera.

 

W tym miejscu nasuwa się konkluzja, czy każdy początkujący gracz jest lamą? Oczywiście odpowiedź brzmi nie. Taka osoba to początkujący (z angielskiego newbie). Od lamy różni się przede wszystkim tym, że potrafi się przyznać, że dopiero zaczyna i nie udaje, że zna się na tym, na czym znać się nie ma jeszcze prawa. Taka osoba zanim usiądzie do gry zadaje sobie choć trochę trudu by dowiedzieć się na czym polega Counter-Strike i dzięki temu nie zabija w grze wszystkiego co się rusza.

Oczywiście, zdarza mu się zabić kolegę z drużyny, ale jest to wynik braku doświadczenia i ogrania. Nie mówię tu o przypadkowym trafieniu bo takie zdarzają się nawet doświadczonym graczom.

 

Co takiego robi lama? Poza tym o czym napisałem we wstępie lama ma cały wachlarz zachowań po których można ją rozpoznać. Główna broń to rzecz jasna zabijanie lub ranienie graczy z własnej drużyny jak i opluwanie współgraczy (niezależnie od drużyny) różnego rodzaju wyzwiskami.

To jednak zaledwie czubek góry lodowej. Kolejnym atrybutem lamy CS'owej jest kampowanie. Nie chodzi mi o obronę bombsajtu przed atakiem terrorystów, ale o ewidentne i bezcelowe zaszywanie się w najciemniejszych zakamarkach mapy. Można by spytać po co taki kolo robi coś takiego? Ano po to, by przeżyć, bo dla niego nie jest ważne, że inni czekają na zakończenie rundy gdy on sam siedzi w rogu zamiast odbić zakładników. Nie jest też ważne, że drużyna przez to nic nie zyska. Najważniejsze jest to, iż zachowa on swoją broń i w następnej rundzie w swoim kąciku będzie mógł siedzieć z większym poczuciem bezpieczeństwa.

 

Kolejnym zachowaniem jakie możemy ze strony lamy uświadczyć jest floadowanie. I tu po raz kolejny lama myśli tylko i wyłącznie o sobie a inni się nie liczą. Koleś chce przekazać coś strasznie ważnego (dla niego oczywiście) więc wypisuje tekst na ekranie, np. "all vote 13 - dust". Zauważa, że w ciągu 5 sekund nikt go nie posłuchał i nie zagłosował na de_dust więc wypisuje tekst na ekranie z taką częstotliwością, żeby dojrzał go każdy i aby zajął on całe miejsce wydzielone na chata.

 

Przykłady lamerstwa można by mnożyć w nieskończoność, jednak nie to jest moim celem. Zauważyłem, że słowo lama jest nadużywane a określenia tego używa się nawet wobec ludzi, którzy nic nie zrobili. Pada ono często z ust różnych osób i jest używane jako kolejne wyzwisko.

Lama czy też lamer nie jest jednak wyzwiskiem a negatywnym określeniem i nie może być używane wobec kogoś tylko dlatego, że nas zabił. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju bluźnierstwem, gdyż nie ma nic gorszego niż zostać lamerem.

 

Należy pamiętać aby nie mylić początkujących z lamami, gdyż początkujący dopiero zaczyna i może się wszystkiego nauczyć, natomiast lama na ogół jest niereformowalna, gdyż uważa, że już wie wszystko. Dlatego właśnie początkujący popełnia błędy, ale gdy np. zabije gracza z własnej drużyny - potrafi przeprosić, gdy nie podłoży bomby bo nie wie jak, za jakiś czas dowie się lub spyta od razu.

Lama natomiast przy jakiejkolwiek sugestii obrzuci Cię mięsem, postrzeli Cię w następnej kolejce i zagrozi dożywotnim banem z serwera, mimo iż nie wie nawet co to oznacza.

 

Na zakończenie trzeba by zamieścić jakiś morał a nasuwa się on w zasadzie sam. Nie nadużywajcie słowa lama, nie obrażajcie początkujących bo sami kiedyś zaczynaliście!!!

Poza tym należy sobie uświadomić, że doświadczeni gracze nie są święci i też czasami zachowują się karygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZeroSix: strasznie beznadziejnie obmyslane sa poszczegolne dzialy na forum. CZ i Source razem? =\ A dzialy typu: "problemy", "mapy" powinny odnosic sie do konkretnych gier, albo byc pod dzialami w dzialach o konkretnych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do rejestrowania i pisania na forum o Counter-Strike [ By ogladac trzeba sie zarejestrowac ale to trwa tylko 1 minutke wiec serdecznie zapraszam ] Forum istnieje od 1 kwietnia wiec i tak juz jest duzy ruch wedlug mnie strona FORUM : 1369750[/snapback]

Takie dosc beznadziejne te forum... :blink:

 

I tak www.CsZone.pl jest najlepsze. :D

Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje testy mozecie znalesc na innych stronach tylko tam mam inny nick.

1370085[/snapback]

 

Wez lepiej idz stad. Bo nie dosc ze przepisujesz artykul Jolka z cs.pl to jeszcze twierdzisz ze jest Twoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...