Skocz do zawartości
sqbi2005

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

CS 1.5 jeszcze bardzo dobrze dziala, czitow wcale nie jest duzo - w kazdym razie są zwalczani, serwerow polskich jest masa, bardzo duzo ludzi gra, jest nawet polska liga proxion ;] Zapraszam na: 81.219.231.51:27015 lub 81.219.246.4:27015 ( to moje 2 ulubione serwery )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos odkopal temat to gra ktos jeszczE ? ja caly czas :P heh moze wkonu wyszloby jakies spotkanie albo mozna by mixa zagrac :-)

Ja gram w cs'a! Chociaz mam source'a i inne nowe wynalazki to i tak gram w 1.6

Ostatnio sie wkrecilem i nie chce mi sie wracac do source'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;) jestem początkującym graczem w CS tzn. przez internet chciałbym zaczać grać ;) poniewaz boty sa dla mnie juz za słabe ;p gdy chce podłaczyc sie do jakiegos zagranicznego lub polskiego serwera podłaczam sie i nagle wyskakuje mi komunikat " LAN servers are restricted to local clients (Class C) " i ciągle na każdym serwerze to jest napisane ja nie mam rzadnego SKILL'a itp. pomóżcie mi dziękuję za wszelka pomoc Wesołych Świąt ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syżyk nie masz Cheating Death, programu antycziterskiego który jest wymagany na wiekszosci serwerów, starczy przeczytac co pisze po tym jak cie kopie.

 

Obecnie obowiązuje ta wersja

1352848[/snapback]

dobra.przeżuciłme sie na cs 1.6.Teraz gdy prubuje wejść do servera to mi wywala taki komunikat:Your steam ticket has expired.wpisz hasło jeszcze raz.Wpisuje i to samo.i tak w nieskończoność.co ja mam robić?.Pomóżcie!!!

To oznacza ze prawdopodobnie masz zablokowany port na ten serwer <_<

 

mam CS 1.6 non-steam a Cheating-Death 4.29.0

i jak próbuję się połączyć z jakimś serwerem ciągle wyskakuje mi ten komunikat your dll [cl_dlls\client.dll] differs from server's. :(:(:(

Z tego co czytałem i słyszałem valve dość wkurzone zaczęło walczyć z tym i zlikwidowali non-steama ............. Zresztą niekażdy serwer żąda cheating death co moze spowodowac ze cie niełączy i jak co to masz bardzo starą wersje przydałby sie update ;]

 

Cześć ;) jestem początkującym graczem w CS tzn. przez internet chciałbym zaczać grać ;) poniewaz boty sa dla mnie juz za słabe ;p gdy chce podłaczyc sie do jakiegos zagranicznego lub polskiego serwera podłaczam sie i nagle wyskakuje mi komunikat " LAN servers are restricted to local clients (Class C) " i ciągle na każdym serwerze to jest napisane ja nie mam rzadnego SKILL'a itp. pomóżcie mi dziękuję za wszelka pomoc Wesołych Świąt ;]

 

Hmmm to oznacza że serwer jest LANOWY i za żadne skarby sie znim niepołączysz hmmmm poniżej umieszczam krotką liste serwerow 1.6 w stu procentach sprawnych ! :

 

212.122.206.171:27015

80.51.241.42:27015

212.203.134.103:27016

213.134.161.50:27015

212.76.32.56:27045

193.151.66.5:27015

217.97.130.90:27015

83.175.144.130:27016

212.76.32.41:27015

82.160.77.142:27015

212.203.134.108:27017

195.136.108.15:27015

Edytowane przez r0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dawałem, ale to jest ip napewno sprawnego serwera...

 

Serwer bydzia {1} ][ TP VAC by www.cs.telsten.com 83.238.68.23:27015

Aha, jak chcecie miec oryginalnego CS'a, to znalazłem w Media Markt cos takiego jak CS Anthology. Na jedenj plycie DVD za 40 zł dostajemy CS 1.6 i CS:CZ (oczywiscie wraz z kodem, aby obie gry zarejestrowac na swoim LEGALNYM koncie steam).

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dawałem, ale to jest ip napewno sprawnego serwera...

Aha, jak chcecie miec oryginalnego CS'a, to znalazłem w Media Markt cos takiego jak CS Anthology. Na jedenj plycie DVD za 40 zł dostajemy CS 1.6 i CS:CZ (oczywiscie wraz z kodem, aby obie gry zarejestrowac na swoim LEGALNYM koncie steam).

 

Pozdro

Marnowanie pieniędzy <_< <_< po pierwsze same konto steam z cs 1.6 ludzie sprzedaja na alegro itd juz po 20 zł nieoplaca sie kupowac cs:cz to jest szajs wogóle niema w tą wersje turniejow .... odeszła w zapomnienie ! odradzam kupowania i wydawania 40 zł ...................... żal.pl <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Tzn., że co ? Nie pogram sobie ? Nikt już w to nie gra ? A właśnie chciałem zacząć grać w CS'a i się skusiłem na tę wersję ANTHOLOGY z media.

No ale i tak mam problem. Odpalam , włącza się Steam update i nie udaje się połączyć. I tak w kółko. Czego to może być przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marnowanie pieniędzy <_< <_< po pierwsze same konto steam z cs 1.6 ludzie sprzedaja na alegro itd juz po 20 zł nieoplaca sie kupowac cs:cz to jest szajs wogóle niema w tą wersje turniejow .... odeszła w zapomnienie ! odradzam kupowania i wydawania 40 zł ...................... żal.pl <_< <_<

Ty sam jesteś żal.pl

a)Jakbyś wiedział to na kupione na allegro konto nie masz ani pudła z cd-key'em, ani dowodu zakupu, co za tym idzie, osoba, która Ci konto sprzedała poczeka, aż zmienisz sobie haslo, wystawisz pozytywa, a nastepnie ta osoba, jako posiadacz pudelka i dowodu zakupu moze zglosic sie do valve ze ktos mu ukradl konto i oni mu przywracaja hasło. Ty zostajesz bez konta, a on ma 20 zł do przodu, nie ma negatywa i zaczyna szukać kolejnego leszcza.

b)mając swoją wersje pudełkową, gdy sam zostaniesz wybity z konta (a róznie bywa), to tak samo, skanujesz pudło, skanujesz dowod wplaty i konto masz z powrotem. Kupujac na allegro to mozesz sie nawet w piete pocalowac, a konta i tak nie odzyskasz.

c)wierzysz w zapewnienia, ze konto z allegro jest czyste, bo ja nie. Kumepl kupil, chcial sie wbic na mój serwer i sie okazalo ze ma tam bana.

 

I co? Nadal taki żal.pl? Zal.pl to wypowiadanie sie na temat czegos, o czym nie ma się pojecia. 20 zł to nie majatek, a warto doplacic, aby miec gwarancje, ze nikt z konta Cie nie wybije, ani ze nie masz nigdzie bana. I dostajesz do tego jeszcz CS:CZ + Deleted Scenes, czyli taką sobie grę single player, ale zawsze coś!

 

Bez jaj. Tzn., że co ? Nie pogram sobie ? Nikt już w to nie gra ? A właśnie chciałem zacząć grać w CS'a i się skusiłem na tę wersję ANTHOLOGY z media.

No ale i tak mam problem. Odpalam , włącza się Steam update i nie udaje się połączyć. I tak w kółko. Czego to może być przyczyna ?

Pograsz sobie. Anhology zawiera dwie gry. Jedna to CS 1.6, druga to CS:CZ. W CS:CZ mało ludzi gra, za to w 1.6 gra połowa Polski, w tym ja :)

 

Zrób tak. Ściągnij ze strony valve steam'a gołego (mniej niż 1 MB), zainstaluj, zaloz na nim konto a nastepnie sprobuj zainstalowac te gry. Mozliwe tez ze masz zablokowane jakies porty. Pozdro.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie postawić Dedicated Server (wersja z steam'a) aby pograć z kumplami w CS 1.6. Niestety mimo tego że ustawiam serwer jako Internet Ip serwera jest adresem mojej lokalnej karty. Macie jakieś pomyły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry za ot ale solid tak sie zastanawialem czy to ty jestes Head bydzi [;

ale widze ze jednak tak [;

 

ja tez gram ciagle w 1.6 ale laaagi :/

Tak tak, to ja :)

Ale lagi na bydzi, czy w ogole przez łącze Twoje, bo na bydzi, to lagi mamy, ale to bardzo zadko i przez kilka sec na dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bydzi mam bardzo duzy loss ;/ tzn skacze mi do 50-60 ;/ moze da sie grac ale ja strasznie sie denerwuje przez to bo ktos mi wyskoczy a ja nie wiem co sie dzieje bo mam zwieche/cofa mnie :D

Niech zgadne... neo 256? :D Zakladam ze 256 wlasnie dlatego, ze jak gralem na tym łaczu to bez zmiany rate miałem dokladnie to samo (nawet loss do 100)

 

Trzeba poprostu rate zmienić w Twoim cfg. Wejdź na forum www.cs.telsten.com, tam jeśli tematu takowego nie ma, to jeśli założysz, napewno Ci pomogą. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hamachi mi prawie kompa nie obciaza niewiem dlaczego tobie akurat obciaza moze zalezy od kompa i lacza, ja mam 1,15 mega łacze i jak stawialem to bylo ok wiara ze 128 kb/s miala 60 do 100 ping dalo sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS 1.5

Oj, to Ci nie pomoge.

 

Ale sprobuj tak: Zainstaluj HL'a, na to łatke 1.5, zobacz czy działa. Jak działa, to podmien soundy, configi, folder z mapami itd i bedziesz miał to co przed reinstallem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...