Skocz do zawartości
sqbi2005

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sprobuj tak: Zainstaluj HL'a, na to łatke 1.5, zobacz czy działa. Jak działa, to podmien soundy, configi, folder z mapami itd i bedziesz miał to co przed reinstallem.

 

Tak tez nie idzie!!! ma ktos jakis pomysl jeszcze!?

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne... neo 256? :D Zakladam ze 256 wlasnie dlatego, ze jak gralem na tym łaczu to bez zmiany rate miałem dokladnie to samo (nawet loss do 100)

 

Trzeba poprostu rate zmienić w Twoim cfg. Wejdź na forum www.cs.telsten.com, tam jeśli tematu takowego nie ma, to jeśli założysz, napewno Ci pomogą. Pozdro.

lacze 256 ale nie neo

chodzi ci o cl_updaterate i cl_cmdrate ? bo zmiana rate raczej nic nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh np. na sulku loss mi nie skacze ;d ale i tak jakos dziwnie mi sie gra cos z moim laczem jest nie tak -.- musze zmienic na cos innego jak narazie to chyba odpuszczam gre w cs ;/ moze jakis spar czasami ale nic wiecej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, wczoraj po raz pierwszy zainstalowałem i zacząłem grać w 1.6 Na początku z botami, później kolesie z lana się dopieli. Śmieszna ta gierka, przez połowę czasu bekę kręciłem ;] Dobrze, że wcześniej grywałem w Q3, dzięki temu cośtam zawalcze.

 

Ktoś mi powie, czy bez steam'a mogę łączyć się z serwerami z lana? Na razie bywałem tylko serwerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sam jesteś żal.pl

a)Jakbyś wiedział to na kupione na allegro konto nie masz ani pudła z cd-key'em, ani dowodu zakupu, co za tym idzie, osoba, która Ci konto sprzedała poczeka, aż zmienisz sobie haslo, wystawisz pozytywa, a nastepnie ta osoba, jako posiadacz pudelka i dowodu zakupu moze zglosic sie do valve ze ktos mu ukradl konto i oni mu przywracaja hasło. Ty zostajesz bez konta, a on ma 20 zł do przodu, nie ma negatywa i zaczyna szukać kolejnego leszcza.

b)mając swoją wersje pudełkową, gdy sam zostaniesz wybity z konta (a róznie bywa), to tak samo, skanujesz pudło, skanujesz dowod wplaty i konto masz z powrotem. Kupujac na allegro to mozesz sie nawet w piete pocalowac, a konta i tak nie odzyskasz.

c)wierzysz w zapewnienia, ze konto z allegro jest czyste, bo ja nie. Kumepl kupil, chcial sie wbic na mój serwer i sie okazalo ze ma tam bana.

Tak ale mało kto ma pudelko ..... Pozatym valve tak odrazu ci nieodda hasla itd sporo sie na to czeka ..... A jezeli ktos kupoje konto steam mozna prosic ocos takiego jak STEAM ID i sprawdzic czy niejest pobanowane ( jest taka baza stworzona )

 

Lol, wczoraj po raz pierwszy zainstalowałem i zacząłem grać w 1.6 Na początku z botami, później kolesie z lana się dopieli. Śmieszna ta gierka, przez połowę czasu bekę kręciłem ;] Dobrze, że wcześniej grywałem w Q3, dzięki temu cośtam zawalcze.

 

Ktoś mi powie, czy bez steam'a mogę łączyć się z serwerami z lana? Na razie bywałem tylko serwerem...

 

Musze cie rozczarowac ale cs niema porównania do q3 wiec mysle ze sporo czasu minie zanim cos zawalczysz no chyba ze skill.exe odpalisz XD :razz:

 

 

Ktoś mi powie, czy bez steam'a mogę łączyć się z serwerami z lana? Na razie bywałem tylko serwerem...

Bez steama niepołączysz sie wogole sprecyzuj swoje pytanie bo nierozumiem ?!?.......................

Edytowane przez r0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale mało kto ma pudelko ..... Pozatym valve tak odrazu ci nieodda hasla itd sporo sie na to czeka ..... A jezeli ktos kupoje konto steam mozna prosic ocos takiego jak STEAM ID i sprawdzic czy niejest pobanowane ( jest taka baza stworzona )

Bzdura. Kumpel konto odzyskał po 1 dniu od kradzieży, a miał to miejsce tydzien temu.

 

Logiczne, ze lepiej miec pudło niż nie miec, a to ze wiekszość nie ma, to co z tego?

 

A ta strona, jakbys sie orientował, to zawiera liste banów z kilku serwerów co im logi zsyłają czasem (dawno nie mieli updatów) i nic pozatym. I ta lista i tak posiada zbanowanych na tzw black list, czyli za cheatowanie. Jesli ktos został np na kilku serwach pobanowany za brak kultury to na zadnej stronie tego nie sprawdzisz.

 

Nie kłóć się, bo racji nie masz. Troche siedze w tym temacie, wiec sie jak widac bardziej orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego powodu odszedłem z multimedi do firmy laczpol, ale widze ze nic nie pomoglo, a z problemem bije sie juz kilka miesiecy...

 

mam cs'a 1.6 orginalnego cfg standartowy z dodatkowymi bindami fps 72 itd...

rzucam smoke i albo jak patrze na niego snajpa z przyblizenia, albo jak wejde z obojetnie jaka bronia w niego to lag 600...

fpsmax 50 lagi troche ustepuja po wejsciu w smoke trzeba intensywnie sie ruszac zeby zalapac laga, ale po wyjsciu ze smoke odrazu lag ustaje...

 

probowalem juz programu HLTOOLZ, nawet sam probowalem ustawiac sobie rate... nic nie pomaga... tak samo jest w csstyle ze tam mam 30fps ale i tak sa lagggiiii;/ co mam robic..

 

moj cfg

ATHLON 2400(2000MHZ@2200)

RADEON 9100 128MB 128BIT

768MB DDR PC266

80GB WD | 40GB SAMSUNG

 

ps. moze dawac mi swoje cfg na maila portier@poczta.gdynia.pl z gory thx za kazda pomoc...

ps2. skrecilem taktowania do default-owych i ciagle to samo... moze to wina kaspersky-iego?? w weekend go odinmstaluje, bo samo wylaczenie tez nic nie daje, a to jedyna rzecz, jaka mi zostala... aha format tez nic nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...

 

Chciałem sobie kupiś konto STEAM z allegro zrezygnowałem, ponieważ bałem się, że mnie oszukają itd. :)

W mojej okolicy nie znalazłem żadnego sklepu, w którym mógłbym kupić oryginalnego HL z Cs...

 

Dziś rano wszedłem na http://steampowered.com/ i zkupiłem Counter Strike płacąc przez neta. Zainstalowałem STEAM, zarejestrowałem, zaczęło mi ściągać Counter Strike....

 

PYTANIE:

 

Co dalej ? Dostane jakiegoś CD-KEYa ? Rozumiem, że grę będę mógł sobie wypalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...

 

Chciałem sobie kupiś konto STEAM z allegro zrezygnowałem, ponieważ bałem się, że mnie oszukają itd. :)

W mojej okolicy nie znalazłem żadnego sklepu, w którym mógłbym kupić oryginalnego HL z Cs...

 

Dziś rano wszedłem na http://steampowered.com/ i zkupiłem Counter Strike płacąc przez neta. Zainstalowałem STEAM, zarejestrowałem, zaczęło mi ściągać Counter Strike....

 

PYTANIE:

 

Co dalej ? Dostane jakiegoś CD-KEYa ? Rozumiem, że grę będę mógł sobie wypalić ?

Zacznę od końca. Gry nie wypalisz, bo nie ma w niej żadnego instalera, ściąga się po prostu zainstalowana, nie żaden obraz or sth. Nie kupowałem CS przez neta, tylko w sklepie, w pudełku cd-key, zakłada się konto na steamie, wpisuje klucz, ściąga się gierka i jazda. Nie wiem jak z tym u ciebie, co wogóle dostałeś, login, hasło, klucz? Napisz co masz jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko... Jeżeli się kupi grę przez neta to CD-KEYa się nie dostaje. STEAM działa bez niego. Wszystko wygląda tak:

 

Wchodzisz na stronę http://steampowered.com/

Wybierasz co chcesz kupić

Ściągasz instalator STEAMa

Podajesz e-mail, swoje dane, wybierasz login, hasło

Płacisz kartą Visa/Mastercard (podając jej numer :? )

Logujesz się na STEAMA i ściągasz CSa

 

 

 

Co do wypalenia, to można zrobić sobie kopię zapasową STEAMA ze ściągniętym już CS i wypalić na płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko... Jeżeli się kupi grę przez neta to CD-KEYa się nie dostaje. STEAM działa bez niego. Wszystko wygląda tak:

 

Wchodzisz na stronę http://steampowered.com/

Wybierasz co chcesz kupić

Ściągasz instalator STEAMa

Podajesz e-mail, swoje dane, wybierasz login, hasło

Płacisz kartą Visa/Mastercard (podając jej numer :? )

Logujesz się na STEAMA i ściągasz CSa

Co do wypalenia, to można zrobić sobie kopię zapasową STEAMA ze ściągniętym już CS i wypalić na płytę.

 

troszke lipne : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke lipne : P

wogóle ten steam jest jakiś niepomyślany, ja np. mam cs condition zero (w condition zero jest tez zwykly cs 1.6), dostałem ją od kumpla bo on nie gra a dostał ją z jakąś kartą graficzną, mam 2 oryginalne plytki, jest na nich cd-key zupełnie nie potrzebny do niczego instaluje gre, instaluje steam'a, rejestruje grę i dostaje klucz do steam'a , aktywuję grę w steam'ie, wszystko niby w porządku ale pokazuje mi ze gra nie jest zainstalowana i żeby ją pobrać, więc ja się pytam po ch*j mi te plytki dali skoro nic z nich nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego powodu odszedłem z multimedi do firmy laczpol, ale widze ze nic nie pomoglo, a z problemem bije sie juz kilka miesiecy...

 

mam cs'a 1.6 orginalnego cfg standartowy z dodatkowymi bindami fps 72 itd...

rzucam smoke i albo jak patrze na niego snajpa z przyblizenia, albo jak wejde z obojetnie jaka bronia w niego to lag 600...

fpsmax 50 lagi troche ustepuja po wejsciu w smoke trzeba intensywnie sie ruszac zeby zalapac laga, ale po wyjsciu ze smoke odrazu lag ustaje...

 

probowalem juz programu HLTOOLZ, nawet sam probowalem ustawiac sobie rate... nic nie pomaga... tak samo jest w csstyle ze tam mam 30fps ale i tak sa lagggiiii;/ co mam robic..

 

moj cfg

ATHLON 2400(2000MHZ@2200)

RADEON 9100 128MB 128BIT

768MB DDR PC266

80GB WD | 40GB SAMSUNG

 

ps. moze dawac mi swoje cfg na maila portier@poczta.gdynia.pl z gory thx za kazda pomoc...

ps2. skrecilem taktowania do default-owych i ciagle to samo... moze to wina kaspersky-iego?? w weekend go odinmstaluje, bo samo wylaczenie tez nic nie daje, a to jedyna rzecz, jaka mi zostala... aha format tez nic nie daje...

Zmień z DirectX na OpenGL w opcjach grafiki. Nic się nie zmieni poza tym, że właśnie te lagi znikną.

 

 

solid kiedy bydzia bedzie dzialac :D ?

Działa już dwa tygodnie do dzisiaj ;) Nowy sprzecik i w ogole. Info masz na stronie www.cs.telsten.com .

 

najlepiej podaj login i haslo, ew. cdkeya.

moze byc na pw...

A co, chcesz go wybić z konta? :>

 

 

wogóle ten steam jest jakiś niepomyślany, ja np. mam cs condition zero (w condition zero jest tez zwykly cs 1.6), dostałem ją od kumpla bo on nie gra a dostał ją z jakąś kartą graficzną, mam 2 oryginalne plytki, jest na nich cd-key zupełnie nie potrzebny do niczego instaluje gre, instaluje steam'a, rejestruje grę i dostaje klucz do steam'a , aktywuję grę w steam'ie, wszystko niby w porządku ale pokazuje mi ze gra nie jest zainstalowana i żeby ją pobrać, więc ja się pytam po ch*j mi te plytki dali skoro nic z nich nie mam

Jakbyś najpierw zainstalował CZ na hdd, potem zainstalował steam, to steam przepisze pliki z zainstalowanego CZ do wlasnie steam'a. Jedyne co bedziesz musiał sciągnąć, to update'y.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki oto problem gdy juz wejde na jakis server i zaczynam grac to myszka łapie takie cos jak by freez. Poprostu staje w miejscu i po 3 sekundach sie odwiesza. Wcześniej tak nie było. CS jest orginalny.

Dodam ze mam tak właśnie tylko w CS w innych grach sie to nie dzieje. Zmieniałem sterowniki do grafiki do myszki, czysciłem myszke, z podkładką czy bez jest tak samo.

 

Z Góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień z DirectX na OpenGL w opcjach grafiki. Nic się nie zmieni poza tym, że właśnie te lagi znikną.

Działa już dwa tygodnie do dzisiaj ;) Nowy sprzecik i w ogole. Info masz na stronie www.cs.telsten.com .

A co, chcesz go wybić z konta? :>

Jakbyś najpierw zainstalował CZ na hdd, potem zainstalował steam, to steam przepisze pliki z zainstalowanego CZ do wlasnie steam'a. Jedyne co bedziesz musiał sciągnąć, to update'y.

 

właśnie tak zrobiłem, najpierw zainstalowealem cs potem steam'a i w steam'ie pokazywało że nie ma zainstalowanej gry, chociaż normalnie w singlu moglem grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki oto problem gdy juz wejde na jakis server i zaczynam grac to myszka łapie takie cos jak by freez. Poprostu staje w miejscu i po 3 sekundach sie odwiesza. Wcześniej tak nie było. CS jest orginalny.

Dodam ze mam tak właśnie tylko w CS w innych grach sie to nie dzieje. Zmieniałem sterowniki do grafiki do myszki, czysciłem myszke, z podkładką czy bez jest tak samo.

 

Z Góry dziękuje za pomoc

To samo co kolega wyżej. Zmien z DirectX na OpenGL w opcjach grafy.

 

właśnie tak zrobiłem, najpierw zainstalowealem cs potem steam'a i w steam'ie pokazywało że nie ma zainstalowanej gry, chociaż normalnie w singlu moglem grac

Hmmm, ja zainstalowałem, zainstalowałem potem steam'a i fakt - nie pokazywało ze jest np. CZ w steamie, ale po kliknieciu mialem do wyboru, czy chce gre sciagnac z netu czy zcache'owac pliki z hdd juz zainstalowane.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tez podobna sytuacje na lapku, gdy mialem jakies programy w tle dzialajace. Tez to sie dzialo tylko w cs'e. Wiec przed nastepnym graniem, wez pozamykaj WSZYSTKO co zbedne w "menadzer zadań --> procesy" i wtedy sprawdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze chyba Ci nie pomoge, bo sam osobiście problemów z cs'em mam mało. Miałem lagi i użyłem takich sposobow jak wymieniłem i zawsze mi pomagało. Ale na forum naszego serwa jest paru gości co nie raz mieli problemy i je rozwiazywali (bo w koncu nadal graja na serwie ;) wiec Ci powinni pomóc.

 

Adres www.cs.telsten.com/forum potem dajesz Counter-Strike 1.6 a nastepnie Problemy z CS 1.6 . Tam załóż topic - może ktoś Ci pomoze.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od ~2 tygodni mam bardzo denerwujacy mnie problem z cs. Mianowicie :

Grajac w necie gra chodzi mi znacznie szybciej (szybciej skacze, biegam, strzelam, etc...), Biegajac wyprzedzam innych zawodnikow, lecz po 3, 4 sekundach zatrzymuje mnie na chwile (jakby serwer mnie zatrzymywal, nadrabiajac moja predkosc) po czym problem powraca znowu. Nie, nie instalowalem zadnych haxow, nie robilem tez miszungu w systemie. Co wiecej, jesli gram sam, nie podlaczony do sieci, gra chodzi mi tak samo szybko, ale juz mnie nie zatrzymuje. Moj internet to chello - dzwonilem do nich, prosili o wysylanie tracertow

Przykladowy tracert : / wg chello wszystko jest wporzadku /

tracert 84.16.230.103

 

Trasa śledzenia do 84-16-230-103.internetserviceteam.com [84.16.230.103]

przewyższa maksymalną liczbę przeskoków 30

 

1 1 ms <1 ms <1 ms 192.168.1.1

2 138 ms 6 ms 7 ms 10.135.0.1

3 * * * Upłynął limit czasu żądania.

4 * * * Upłynął limit czasu żądania.

5 * * * Upłynął limit czasu żądania.

6 230 ms 42 ms 41 ms nl-ams02a-rd1-pos12-1.aorta.net [213.46.160.193]

 

7 42 ms 44 ms 423 ms nl-ams02a-rd1-pos12-1.aorta.net [213.46.160.193]

 

8 408 ms 340 ms 94 ms 213.46.183.78

9 74 ms 53 ms 42 ms adm-bb2-pos0-0-0.telia.net [213.248.64.189]

10 51 ms 43 ms 428 ms adm-bb2-pos0-0-0.telia.net [213.248.64.189]

11 419 ms 339 ms 96 ms hbg-bb2-pos7-0-0.telia.net [213.248.65.162]

12 63 ms 63 ms 62 ms ffm-bb2-pos7-0-0.telia.net [213.248.65.121]

13 302 ms 96 ms 62 ms ffm-b1-link.telia.net [213.248.64.142]

14 62 ms 438 ms 349 ms fragw2.gatewayrouter.net [217.20.117.9]

15 300 ms 63 ms 66 ms 84-16-230-103.internetserviceteam.com [84.16.230

.103]

 

Śledzenie zakończone.

 

 

Nagralem film jak to wyglada z mojej perspektywy.

http://s40.yousendit.com/d.aspx?id=1UGW19F...WM0343YFDRF157J

Zapomnialem dodac, ze formatowalem juz dysk i reinstalowalem cs, wlaczajac w to instalacje cs na roznych dyskach

Z gory dzieki za pomoc.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić bind w cs 1.6 na radiową komende Go Go Go

 

Taki nie działa:

bind "F7" "go"

 

 

I jeszcze nie słysze w głośnikach tych komend tylko widze na ekranie ***(RADIO) Go Go Go? może mi ktoś pomieszał folder z sound?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...