Skocz do zawartości
sqbi2005

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwny problem do tej pory jak grałem sobie w 1.6 mialem ZAWSZE równe 60 fps a teraz mi spadło do 50 co robić

BTW. da sie jakoś wyłączyć limit klatek ?

w konsoli (~) wpisz "fps_max 100"

 

i upewnij sie że masz wyłączone VSync.

 

 

hmmm 1.5 jest darmowy... opłaca się ściągać i grać? wiecie kiedy będzie 1.6 darmowa? xd

1.5 jako MOD jest darmowy. Aby pograc w 1.6 rejestrujesz kluczyk z H-L w Steam'ie i grasz.

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcje grafiki?

 

Właściości pulpitu --> Nvidia Display --> nazwa monitora --> performance % quality settings

 

A ja mam inne pytanie. Takie głupie bo niepotrzebne

 

Otóż w cs mam najwyzej 100 fps. fps_max mam na 300. Dlaczego nie chce wyzej pójść? Widziałem u innych ze maja po 200, 300 fps. Nawet w Source na max detalach w niektórych miejscach mam 120 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, szukałem w necie ale niemogłem znaleść odpowiedzi.

Chcemy zrobić turniej w szkole, wszystko musi być legalne i brakuje nam csa, ma to być rozgrywka na Lana, czy cs 1.6 non stem w tym przypadku bedzie legalny ?? Możemy go urzyć do gry na lana?

Prosze o szybką odpowiedz , dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, szukałem w necie ale niemogłem znaleść odpowiedzi.

Chcemy zrobić turniej w szkole, wszystko musi być legalne i brakuje nam csa, ma to być rozgrywka na Lana, czy cs 1.6 non stem w tym przypadku bedzie legalny ?? Możemy go uRZyć (N/C) do gry na lana?

Prosze o szybką odpowiedz , dzieki :)

Nie nie jest to legalne... bo jest to piracka wersja moda.

 

Teraz z innej beczki. Weź sobie słownik ortograficzny do ręki i sprawdź jak piszemy słowo uRZyć.... Ehh dzieci dzieci :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki. Weź sobie słownik ortograficzny do ręki i sprawdź jak piszemy słowo uRZyć.... Ehh dzieci dzieci

A pan dorosly bo umie pan napisac "uzyc" bez bledu? A wie pan jak wyglada wielokoropek? Albo przecinek, prosze pana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest to legalne... bo jest to piracka wersja moda.

 

Teraz z innej beczki. Weź sobie słownik ortograficzny do ręki i sprawdź jak piszemy słowo uRZyć.... Ehh dzieci dzieci :|

Niewiedziałem że to forum ortograficzne lol. Ale dzięki za odpowiedź, pozdro.

btw. jesteś o rok starszy odemnie ;]

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rece opadaja....ludzie graja na 60fps w cs i jest git.....pewnie jeszcze na bank maja 60hz na swoim monitorze crt jak 90% nuboli na swiecie(magia win XP). Jak brata "oswiecilem" refresh lockiem to "przeciez kazdy tak ma(60hz) a to jeszcze popsuje mi monitor!"

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

Poszukuje mapki cs_office1.

jest to mapa z ver 0.71

CT zaczyna w malym pomieszczeniu sa 2 wyjscia(jedno tunelem). Terrorysci zaczynaja w budynku na 2 pietrze z widokiem przez okna na podwurko:).

Jak by ktos wygrzebal cos takiego pod inna nazwa to prosze wyslac na maiala koziolek10@wp.pl

i jeszcze oryginalnego offica(tego z pierwszych wersji, torche inne ulozenie pomieszczen)

Dzieki.

Jak ma ktos fajne mapki dla 8 graczy to niech zapoda na maila:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rece opadaja....ludzie graja na 60fps w cs i jest git.....pewnie jeszcze na bank maja 60hz na swoim monitorze crt jak 90% nuboli na swiecie(magia win XP). Jak brata "oswiecilem" refresh lockiem to "przeciez kazdy tak ma(60hz) a to jeszcze popsuje mi monitor!"

Dobre, niestety szczera prawda. Kumplowi kiedyś pokazałem, że istnieje inna rozdziałka. Przychodzę, patrzę a on gra na 19'' na 1280/1024 w 60Hz. Myślałem, że zemdleję.

 

Mapki do CS'a? Pogoogluj i użyj czasem rozumu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na na 17" gram 800x600 80Hz albo 72HZ

mowisz chyba o LCD? chociaz chyba nie bo malo jaki ma 80hz.....

jesli mowisz o CRT to pytanie:

1)masz monitor z lat 80' ?

2)masz w ogole kolorowy monitor ?

 

bo naparwde mega scisk bo 99,9% monitorow CRT 17' potrafi spokojnie 100hz wycisnac na 800x600, a norma jest okolo 112hz(za pomoca programu powerstrip) bo 99,9% monitor CRT 17' ma 70-71 kHZ (im wiecej tym wiecej Hz na poszczegolnych rozdzialkach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Skoro tak wszyscy piszą o odświerżaniu to jak ustawić 85Hz w 1024?? Gra mi lata 1024 D3D a odświeżanie mam tylko 60Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie IP do kilku pl serwów , bo grałem na nonsteam:P . Najlepiej servery tylu LAMA w source

oojjj nie lubimy piractwa....

 

Skoro tak wszyscy piszą o odświerżaniu to jak ustawić 85Hz w 1024?? Gra mi lata 1024 D3D a odświeżanie mam tylko 60Hz.

sciagnij sobie programik refreshlock i odpalaj przed uruchomieniem gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

sciagnij sobie programik refreshlock i odpalaj przed uruchomieniem gry icon_smile3.gif

Pomogło, dzięki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wszyscy piszą o odświerżaniu to jak ustawić 85Hz w 1024?? Gra mi lata 1024 D3D a odświeżanie mam tylko 60Hz.

Grzechu ile lat siedziales na 60hz ?? to musialo bolec.... . Ale nie jestes osamotniony w cs. Jak wykazaly bazy danych spzretu graczy zebranych pzrez Valve przez Steama wiekszosc osob jedzie na 60hz.... jednym slwoem : MEGA ZAL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Panowie mze kiedys zrobimy jakis maly spar. Zbierzemy ekipe i pogramy. Moge jak cos zalatwic serwa.

Proszę bardzo, ale ja trochę lamię ;]

 

Grzechu ile lat siedziales na 60hz ?? to musialo bolec.... . Ale nie jestes osamotniony w cs. Jak wykazaly bazy danych spzretu graczy zebranych pzrez Valve przez Steama wiekszosc osob jedzie na 60hz.... jednym slwoem : MEGA ZAL!

Sorry ale nie każdy musi być super obeznany we wszystkim. Na co dzień mam 85Hz (raport steama też miałem z 85). Tylko w cs'ie (1.5) mi sie zmieniało na 60... Mega żalem mogę chyba określić Twoją wypowiedź... Chciałeś sie popisać czy co?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...