Skocz do zawartości
samhain

Frost 2 Slim - Prezentacja

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy tak zachwalaja a ja na swoj bloczek czekam od 6 kwietnia ;[

1400626[/snapback]

 

niestety czas realizacji jest jaki jest...

 

Twoj wypadek troszke inny, wyjasniony w mailu, ktory poszedl dzis rano ;)

 

do zobaczenia w poniedzialek w Krk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety czas realizacji jest jaki jest...

 

Twoj wypadek troszke inny, wyjasniony w mailu, ktory poszedl dzis rano ;)

 

do zobaczenia w poniedzialek w Krk :)

1400672[/snapback]

Jaki jest czas realizacji zamówienia ? Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest czas realizacji zamówienia ?

1400680[/snapback]

okolo 14 dni, ale czas skraca sie z kazdym tygodniem... wiec poczatek maja powinno byc juz okres realizacji = czas wysylki co staram sie osiagnac :)

 

klienci sa oczywiscie informwoani o zmianach zachodzacych w zamowieniu, nie to ze ktos zamawia i moze przyjdzie moze nie :lol: :P

 

Oj no Samhain przyznaj sie otwarcie ze nie nadarzasz produkowac ;P

1400677[/snapback]

nigdy nie ukrywalem :D

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem calego posta, moim zdaniem ten bloczek jest kosmiczny :) nie wiem czemu sie ludzie czepiaja szczegolow polerki, wg mnie takie smaczki nadaja dusze bloczkowi wiesz ze ktos sie nad nim napracowal :)

Wlasnie sie zabieram za zlozenie wlasnego WC powoli bo powoli ale projekt juz powstaje w mojej glowie :) i w tym projekcie jest ten bloczek albo jego nastepca :)

 

Good Job.

Edytowane przez korpusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek, All3n i co z wasza recenzja px'a i f2s'a. sprawdzam od wczoraj wasz serwis po pare razy dziennie i nic:/ bedzie ona czy nie bedzie?

1404844[/snapback]

F2S będzie na pewno dziś wieczorem, PowerX - czekam na fotki, ale już do mnie idą via email, więc obróbka i dam znać!

 

P.S. Allen ;)

 

 

Edit

--------------------------

 

Recenzja Frost 2 Slim już online!!! - test bloków wodnych.

 

Recenzja została uaktualniona poza Frost 2 Slim o PowerXa. Wyniki, jak sami zauważycie, jak również zapowiadałem, są bardzi ciekawe :)

 

Przyjemnej lektury!

Edytowane przez Allen3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna aktualizacja testu..

Rozwiała wiele wątpliwości...

Szkoda tylko,że nie ma porównania homemade do seryjnych bloczków.

Ciekawe jak by wypadły bloczki misia15go i kyńka na tle "seryjnych"

Pewnie też by mogły byc niespodzianki-zwłaszca jeż w wersji pro i prison pro moglyby nieco pozmieniać klasyfikacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze test nie poszedl na Intelu, a ten Barton to chyba troche kiepsko sie grzal :/

 

Bloki Uriel, Nukleon oraz Crystal juz nie są produkowane, wiec to raczej porownanie dla tych co juz maja.

 

PowerX chodzi po Allegro za 200 zł i jak widac po aukcjach nikt go nie kupuje ;-)

 

Storm G4 jak napisał sam autor, blok drogi i trudno dostepny ;-)

 

Ogólnie troche dziwne te wyniki, ale kazdy testuje po swojemu to takie sa rezultaty i brak wykresu porownania stosunku WYDAJNOSC/CENA oraz drugiego jako POWER :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna aktualizacja testu..

Rozwiała wiele wątpliwości...

Szkoda tylko,że nie ma porównania homemade do seryjnych bloczków.

Ciekawe jak by wypadły bloczki misia15go i kyńka na tle "seryjnych"

Pewnie też by mogły byc niespodzianki-zwłaszca jeż w wersji pro i prison pro moglyby nieco pozmieniać klasyfikacje...

1405441[/snapback]

nic nie szkodzi sprawdzić - klikasz na test w recenzji i masz serie wykresów oraz klikasz na link w moim podpisie i masz testy Prisonków - homemade w moim przypadku to zupełnie inna bajka.... problemem dla mnie nie jesty wydajnoś tylko wytworzenie rozsądnych ilości w rozsądnym czasie... np. samo frezowanie Prison non Pro trwa ok. 1.5 godziny a czasu mam bardzo mało :( a F2S na CNC zajmuje Samhainowi 15 min ;) więc nie ma co mówić o konkurencujności...

 

 

Gwoli uściślenia - PX też nie jest produkowany... a nie moja wina że Mate'owi się coś odwidziało i nie zechciał przysłać żadnego z nowych bloków :( opisałem co miałem pod ręką... a wyniki dziwne... no takie jak na komputerze a nie testerze ;) rozumiem że spodziewałeś się innej kolejności... np. że PX będzie lepszy od Storma?? a może że Nukleon będzie lepszy od Uriela :P a tu rozczarowanie....

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak: wielkie dzieki za text powerxa teraz mam pocieche taka ze pomimo sporej kasy jaka na to wydalem, "drobnych" problemow z dostawa, oraz "jakoscia" wykoniania, moge sie pocieszyc ze mam chyba najwydajniejszy polski blok:D

 

teraz minusy: prawie oczoplasu dostalem liczac najpierw na wlasnym bloczku, potem na twoich fotkach ale za cholere nie wychodzi mi 19 finow w powerxie. ciagle widze 20. i nie rozumiem dlaczego dajesz fotke spodu powerxa i chwalisz jego polerke skoro bqb pisal ze sam polerowal spod. jezeli jego sztuka miala taki spod jak moja to powiem ze tam chyba zadnej polerki nie bylo, spody radiatorow arctica to cud przy spodzie mojego pxa.

 

no ale wydajny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczyłem finy na fotografii ale skoro mówisz że 20 to pewnie tak jest :P trzeba będzie to zmienić ;)

 

 

co do polerki... to jak BQB przysłał to zdaje się polerował papierem 400 a ja go wypolerowałem papierem 2000 a potem pastą polerską... przecież nie będę pisał wrzutów i czepiał się spodu najwydajniejszego polskiego bloku!! Wystarczy że jest trudno dostępny i sporo za drogi bo reselerzy zdzierają i chcą mieć po 40zł zarobku za sztukę! :| dobra już się nie wypowiadam bo znowu jakaś burza się rozpęta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna folozofia zrobic blok POWERX na podobienstwo dzialania URIELA. Jakby dali 40 flinow to pewnie jeszcze bardziej bylby wydajny. Do tego kosmiczna cena !!

 

Prawde mowiac wolalbym Zalmana ze wzgledu na wielkosc i taka sama cena ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj, napisales ze "niektorzy" sie czepiaja niewypolerowanych otorow na sruby w f2s ale to nie ma znaczenia. (zdanie mowi co mowi ale niesmak w stosunku co do tego pozostaje jesli napisales to w ten sposob) a jak w powerxie jest zaorane pole zamiast spodu to sam dopolerowywujesz i pokazujesz lusterko? jak sie bawic w malego dziennikarza to bawic sie porzadnie i mowic prawde, cala prawde i tylko prawde tak ci dopomoz tweak. a jak bedzie burza to bedzie to raczej sluszna sprawa.

 

a pit i tak powinien byc ci wdzieczny, bo o ile wysylke blokow i polerke spodu mozna poprawic zawsze, to wykonac najwydajniejszy bloczek w polsce juz nie tak latwo, a jest to pierwszy test pxa.

 

edit: ogr nic by to juz nie dalo jak zreszta kyniek w tekscie stwierdzil. zreszta pit robil pxy z finami 0.35mm ale tylko kilka sztuk bo sie okazalo ze nie ma juz zysku wydajnosci. nawet byla jedna sztuka na allegro niedawno z 0.25mm czyli pewnie miala dokladnie 40finow i jezeli by dala chos jeden stopien zysku to wydaje mi sie ze pit napewno by sie wzial ostro za produkcje tego, w koncu wg kynkowych testow bylby taki bloczek gorszy od storma o 1 stopien. a skoro pit robi to na cnc to pewnie cena bylaby taka sama jak innych pxow czyli 150zl.

Edytowane przez [hS.4f] Logan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba cos jest nie tak, patrze na wyniki powerX i sa fajne, potem na G4, i px ma leprze wyniki, a w podsumowaniu piszesz ze G4 jest leprzy. i w kazdym wykresie, moglibyscie sastosowac te same kolory do wszystkich danych, a nie 2 rozne kombinacje, co utrudnia odczyt danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorki ale ja widze 200 zł, no ostatnio nawet zeszli z ceny do 180 zł, ale to chyba nie malo ?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45873822 <-- 200 zł za PowerX'a

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48235980 <-- 180 zł za PowerX'a

 

EDIT :

 

Ryba !! Bo zle patrzysz :P Jak chwilke pomyslisz to zobaczysz o co biega ;-)

Edytowane przez ogr22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do polerki... to jak BQB przysłał to zdaje się polerował papierem 400 a ja go wypolerowałem papierem 2000 a potem pastą polerską... przecież nie będę pisał wrzutów i czepiał się spodu najwydajniejszego polskiego bloku!! Wystarczy że jest trudno dostępny i sporo za drogi bo reselerzy zdzierają i chcą mieć po 40zł zarobku za sztukę!  dobra już się nie wypowiadam bo znowu jakaś burza się rozpęta :/

No offence... ale to jest jakiś żart ? Recenzjujesz blok power-X by thorn&pit czy power-X by thorn&pit&kyniek ? Jaki sens ma recenzowanie obudowy codgena zmodyfikowanej przez kogoś na kolor czarny, z oknem i 5 katodami, która w rzeczywistości jest za 30 zł, biała, zwykła poprostu? Sory, ale taka recenzja to o kant dupe rozczaść :lol: Piszesz, że polerka jest świetna i wogóle... Ale to Ty ją wykonałeś, nie twórcy! Wiele osób bierze pod uwage każdy szczegół kupując jakąkolwiek część komputerową, a dzięki takim recką kupi blok super hiper coś tam z spodem na lustro, a gdy odpakuje paczke zobaczy byle goofno, z zarysowanym spodem.

 

Dziękuje za takie cos :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba cos jest nie tak, patrze na wyniki powerX i sa fajne, potem na G4, i px ma leprze wyniki, a w podsumowaniu piszesz ze G4 jest leprzy. i w kazdym wykresie, moglibyscie sastosowac te same kolory do wszystkich danych, a nie 2 rozne kombinacje, co utrudnia odczyt danych

To akurat przypadek, niedopatrzenie sprawiło, że tak wyszło :|. Będą nowe wykresy, gdy znajdę trochę wolnego czasu.

 

 

Gwoli ścisłości, tekst o polerowaniu dopisałem ja, ponieważ w tekście dostarczonym mi nic nie było na ten temat, a że nie wiedziałem, że Kyniek go dopolerował (jak również BQB), zatem przepraszam za błąd. Tekst zaraz uaktualnię. Sorry za zamieszanie i thx za zarócenie uwagi. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGr ale ja dalej nie wiem o co chodzi w tych wykresach, wykresy swoje i autorzy swoje.

A co do ceny px z allegro, taka cena bo dlugo sie frezuje/nacina finy, to nie jest F2S ze frez przejedzie pare razy i gotowe. Ale co ja bede sie wam tlumaczyl, lepiej sie znacie na obrobce CNC jak producent :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGr ale ja dalej nie wiem o co chodzi w tych wykresach, wykresy swoje i autorzy swoje.

A co do ceny px z allegro, taka cena bo dlugo sie frezuje/nacina finy, to nie jest F2S ze frez przejedzie pare razy i gotowe. Ale co ja bede sie wam tlumaczyl, lepiej sie znacie na obrobce CNC jak producent  :mur:

1406110[/snapback]

Rybus cos Ty taki nerwowy ostatnio sie zrobiles? rzucasz sie jak ryba w sieci :lol:

 

poluzuj szelki troszke :D sresujesz sie strasznie niepotrzebnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybiu moje złote. Nie patrz na temperaturę procesora tylko na różnice pomiędzy temperatura procesora a temperatura wody, wtedy chyba Ci się wszystko uwydatni ;-)

 

Ryciu jeszcze jedno Ci powiem. Bardzo fajnie ze ten PowerX jest taki wydajny i wogole. Cena jest tez fajna i tu nie zaprzeczysz. Zauważ ze gdybym gdybym pierwszy lepszy bloczek wykonał w diamencie to wygrałby nad wszystkimi miedzianymi blokami. I na nim tez zarabiałbym te 40 zł co i Wy na swoim, z tym ze koszta produkcji czegos takiego wyszly w milionach, bo taki duzy diament raczej jest zadkoscia. Dla mnie liczy sie wydajnosc jak najbardziej, ale nie za wszelka cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Y? tzn przypadkiem jest, ze mimo lepszych wynikow [ z tego co zrozumialem] px'a nad stormem, storm wygral? fajny przypadek... :]

NIe, chodziło mi o wykresy. Przy Urielu są innymi kolorami oznaczone wyniki różnicy i CPU, niż w przypadku wykresów dla pozostałych bloków. Jakimś przypadkiem, kolory zostały zamienione :? Zostanie to poprawione, gdy tylko zjadzie się jakaś wolna chwila czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat bloczek z diamentu chybaby nie byl zbytnio wydajny...

 

ryba a co ten px taki drogi? masz jakies swoje zapasy sam to robisz czy jak? pozatym ta aukcja jes do [gluteus maximus] zrobiona, jedno zdjecia werjsa z 0.35 nastepne z 0.5 fotki 2 roznych topow nic tam sie kupy nie trzyma, mnie by to nie zachecilo.

 

pozatym co ty mowisz o tym ile cnc sie meczy i ile to kosztuje, pit jakos sprzedawal pxa po 145zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...