Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie w tym czymś na H :wink: jest dużo lepsza grafika niż w UT2007, widać więcej z slinika wyciągnęli, wiadomo coś więcej o tej grze?

 

Dobra sorry, teraz patrzę na indeks gier i jest przecież temat o Huxley :oops:

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ogladalem sporo zwiasunow lacznie z tym ostatnim oficjalnym high quality (ROTFL) niestety jakosc fych filmow jest tak zenujaco niska ze nie widac zy to jest UT2004 czy 2007. Nie wiem czy to zle czy dobrze bo skoro nie widac roznicy to kiepsko ale z drugiej strony czlowiek do konca jest jest przekonany i nie wiem dalej na dobra spawe jaka jakosc grafiki oferuje oferuje UT2007.

 

DLACZEGO DO CHOLERY w dzisiejszych czasach zwiastunow nie robi sie tylko i wylacznie w HD, przeciez to jest juz standard, przynajmniej widac co gra prezentuje, a te wszystkie pikselozy nadaja sie do du....

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO DO CHOLERY w dzisiejszych czasach zwiastunow nie robi sie tylko i wylacznie w HD, przeciez to jest juz standard, przynajmniej widac co gra prezentuje, a te wszystkie pikselozy nadaja sie do du....

Dokładnie! Powodem jest napewno fakt, iż niekażdy posiada łącze 1Mbit, a taki trailer w jakości HD zajmował by kilka dziesiąt (lub mniej, ale to zależy od długości, itp...) MB :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Dokładnie! Powodem jest napewno fakt, iż niekażdy posiada łącze 1Mbit, a taki trailer w jakości HD zajmował by kilka dziesiąt (lub mniej, ale to zależy od długości, itp...) MB :/

To powinny byc wybory laczy i jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinny byc wybory laczy i jakosci

Dokładnie. Zresztą już teraz tak jest, ale jakość dźwięku i obrazu są na bardzo niskim poziomie :mur:

 

Gr3jli w dzisiejszych czasach? bez przesady, co to za roznica ssac 30 czy 60mb bez przesady :/

Ano jest taka różnica, że zamiast np. godziny trzeba czekać dwie! Cieszę się, że masz swoje zdanie, ale takiej bzdury (bez urazy, bo nie chodzi mi o wywołanie kłótni) jeszcze nie czytałem. Ja mam łącze chyba 768bit więc dziesięć minut na zassanie 60MB mi nie robi, ale dla kogoś z łączem 128bit zassanie 60MB to kwestia ok. godziny! Gdyby to było coś użytecznego, a nie głupkowaty filmik, który skończy na 90% w koszu to można by poczekać :mur: Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Sam tego nie rozumiem do końca, bo po co producenci obrabiają filmy, żeby były w kiepskiej jakości zamiast zostawić je tak jak jest (zakładając, że są w super jakości)? Dla mnie bez sensu, ale zanjąc życie producenci mają w tym jakiś biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tym czymś na H :wink: jest dużo lepsza grafika niż w UT2007, widać więcej z slinika wyciągnęli, wiadomo coś więcej o tej grze?

 

Dobra sorry, teraz patrzę na indeks gier i jest przecież temat o Huxley :oops:

Tu masz linka do trailera w HD ;)http://www.gametrailers.com/player.php?id=10981&type=wmv

 

A na nowego Unreala jakos szczegolnie nie czekam. Jakos nigdy UT mnie nie krecil to po pierwsze, a po drugie to moj komp i tak by tego nie pociagnal ;).

 

W sprawie trailerow tez sie wypowiem, a co ;). Tez uwazam, ze powinny byc w wysokiej rozdzielczosci. Mozna przynajmniej wtedy cos ocenic, na tych filmikach odpalanych w okienkach bo na calym ekranie jest pikseloza nic nie widac. Rozumiem, ze Ci co maja slabe lacze moga narzekac z powodu dlugiego czasu sciagania, ale jaka jest pozniej przyjemnosc z obejrzenia takiego trailera jak np. MOH: Airborne w HD :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

Tu masz linka do trailera w HD ;)2144052[/snapback]

Tu masz linka do trailera w HD ;)http://www.gametrailers.com/player.php?id=10981&type=wmv

 

A na nowego Unreala jakos szczegolnie nie czekam. Jakos nigdy UT mnie nie krecil to po pierwsze, a po drugie to moj komp i tak by tego nie pociagnal ;).

 

W sprawie trailerow tez sie wypowiem, a co ;). Tez uwazam, ze powinny byc w wysokiej rozdzielczosci. Mozna przynajmniej wtedy cos ocenic, na tych filmikach odpalanych w okienkach bo na calym ekranie jest pikseloza nic nie widac. Rozumiem, ze Ci co maja slabe lacze moga narzekac z powodu dlugiego czasu sciagania, ale jaka jest pozniej przyjemnosc z obejrzenia takiego trailera jak np. MOH: Airborne w HD :D.

mniejsza o ut 2007 najwazniejszy jest ten silnik unreal engine 3.0 bo na nim powstanie cala masa gierek

ja czekam na swat 5 z tym silnikiem wraz z grafa to bedzie jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wszystko sie zgadza niektorzy maja waskie rurki, ale przeciez mozna wypuscic jakis porzadny material nie 30 sekund z "gejmpleja" ale 1-2 minuty czystego grania (bez debilnych wstawek ew. komentarz) w wysokiej rozdzielczosci. I jezeli bedzie to dobry material to nie bedzie potrzeby wypuszczania 10 filmikow po 30 mb ktore sa tak zenujacej jakosci ze musi byc komentarz w stylu "blazing graphic" bo przeciez na filmiku ni h*** widac.

Beznadzieja.

 

Przeciez Oblivion jak mial wyjsc to mial stosowna oprawe w postaci obszernego materialu (2gb!) w postaci obrazu plytki DVD - TO JA ROZUMIEM, TO jest wizytowka gry na miare super produkcji a nie pizdulkowate filmiki ktore uwlaczaja epicowi moim zdaniem.

No bo powiedzcie co to za promocja gry gdy filmy nie maja zadnej wartosci ? W takiej rozdzialce przeciez Q3 by wygladal niegorzej od TU2007.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzecie na to z innej strony. Moze poprostu producent nie chce zebyscie wszystko ladnie widzieli, bo am cos do ukrycia... np. grafe gorsza niz zapowiadal? A tak, piksele zalewaja ekran i jesli ktos narzeka, to wystarczy powiedziec ze to przez jakosc filmikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze PlayStation 3 bedzie dobra maszyna do tej gry, jak i do wielu innych :)

Zanim ktoś napisze o "graniu na padzie" to już dodam, że będzie mozna podłączyć tam też klawiaturkę i mysz i spokojnie tak grać. Piszę to żeby znowu nie robić "bajzlu" i kłócić się co jest lepsze do sterowania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś napisze o "graniu na padzie" to już dodam, że będzie mozna podłączyć tam też klawiaturkę i mysz i spokojnie tak grać. Piszę to żeby znowu nie robić "bajzlu" i kłócić się co jest lepsze do sterowania....

dokładnie proszę :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś napisze o "graniu na padzie" to już dodam, że będzie mozna podłączyć tam też klawiaturkę i mysz i spokojnie tak grać. Piszę to żeby znowu nie robić "bajzlu" i kłócić się co jest lepsze do sterowania....

Wiesz, do XBoxa czy PS2 tez mozna podlaczyc mysze i klawiature, ale jednak szalu to nie robi. Jesli w PS3 bedzie to rozwiazane podobnie jak wczesniej to bardzo sytuacji nie poprawi ;)

 

wolę na PC bo mogę w każdej chwili zainstalować jakieś mody skiny itp

Konsole maja dysk twardy, ktory mozna wykorzystac miedzy innymi do takich wlasnie dodatkow ;)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny

Kto jak kto ale Ty chyba powinieneś o tym wiedzieć ;). Tak przynajmnej wyglądała sprawa po E3 2005 i do tej pory nie było info że coś się zmienia w tej materi. Było o tym mówione w topicu o PS3 (a przynajmniej musiało być bo inaczej bym tego tutaj nie napisał). W odróżnieniu do X360 gdzie klawiatury i myszki nie można wykorzystać w grach w PS3 ma być inaczej.

Ale poszukam jeszcze dokładnie konkretnego info.

 

EDIT:

Mam coś takiego narazie ;):

http://www.hardwareforums.com/ps3-keyboard-mouse-7498/

 

...i jeszcze to samo gdzie indziej ;):

http://www.xbox365.com/news.cgi?id=GGuNiHLLGL09031035

 

...znowu TO samo ale u źródła:

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=25858

 

Wiem że to w kólko to samo ale co tam. Jeżeli coś sie do teraz zmieniło to sory ale szczerze wątpię.

 

@KrzychuG

Szału to nie zrobiło, fakt. Chodzi tylko o to że będzie taka możliwość.

 

Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam całości, ale wypowiem się co do klawki i myszki.

Podłączyć można było, ale nie wiem, czy były z 3 gry to wykorzystujące, a możliwe nawet, że nie było żadnej (tak mi ludzie powiedzili na tym forum jak pytałem w dziale konsol).

Co do modów - na PC zawsze będzie ich więcej, bo więcej ludzi będzie je robić na pc dla pc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co, że 6k? Ja dałbym taką kwotę bez mrugnięcia okiem, w końcu codziennie siedzę kilka godzin przy tym i to daje mi wielką przyjemność :) Jedni przepijają, inni dają na dziwki, inni na samochód, inni na ciuchy, ja na kompa ;)

Na co mam wydawać? Na to co lubię ;)

Inna sprawa, że po ślubie to już nie mam co wydawać ;)

Filmik fajny, jakość bardzo dobra. Gra też będzie fajna, aczkolwiek nigdy za Utkiem nie przepadałem...

Grafa na filmiku? Dla mnie zwykła, ale poprzedni utek...

Normalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, pc to maszyna do grzebania, do mierzenia klateczek, do kręcenia, hehe do radości z dokupienia czegoś, no i do wielu, wielu funkcji prócz grania ;)

Kasa to rzecz względna, jedni mają inni nie mają :) Jeden kupi to i to, drugi kupi jedno. Najlepiej kupić konsolę, masz spokój na te 3 lata napewno (kto wie, za ile wyjdzie nowa konsola, to już nie te czasy co kiedyś heh), kupujesz (ściągasz lol) gry i grasz za jedną sumę. Do PC trzeba kasę wkłądać, ale jak fajnie jest zmienić sprzęt i patrzeć jak lepiej wsio działa ;)

Edit: Na PS3 wyjdzie na pewno, na kloca pewnie też - Bill podpłaci.

Proszę o nie pisanie pierdół pc/konsola, najlepiej już dość w tym temacie.

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...