Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

taa silnik ue jest tak swietny ze kolizja, hit boxy i synchronizacja cpu-grafa kuleje...

Może masz jakąś swoją wersję UT i w nim silnik jest skopany :lol: :lol:

Sorry ale grałem w ut2004 na starym kompie z 2000Xp i 9200 na pokladzie i wszystko smigalo , nie bylo dziwnych "kolizji" , spapranych hitboxow itp. A co masz na mysli synchronizacja Cpu-grafa ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sam silnik moze miec problemy

W SC:DA naprawde Sam czasem sie klinował, w Vegas z granatami tez mialem problemiki..

Ale cała seria Unreala, byla i jest na tyle dopieszczona i dopracowana ze nigdy nie bylo z niczym problemow:) No moze z frameratem...(duron 900, g2mx i 256 ram i ut 2k4...hehe:P) Wiec to o czym pisze hihot moze miec pewne ziarnko prawdy, ale temat jest o UT2k7...a jak wspomnialem sama rodzina UT jako sztandarowi reprezentanci poszczegolnych wersji UE, byly wrecz bezbledne dostarczajac w multi rozgrywki na lata...

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa silnik ue jest tak swietny ze kolizja, hit boxy i synchronizacja cpu-grafa kuleje...

taaa, moze się jakoś konkretniej rozwiniesz? np o synchronizacji cpu-grafy? chcesz byc oryginalny i pokazać, ze ty to jednak masz gust i komerchy nie łykasz, wymyslasz powody wyssane z palca u nogi, starasz sie sprawiac wrazenie osoby majacej pojecie o temacie, a sprawiasz wrazenie ze nie masz o nim zielonego pojęcia. To ze Ci sie u.e. nie podoba, to tylko i wylacznie twoje zdanie. Zafarbuj sobie wlosy na zielono, to bedziesz fajny i moze przestaniesz ciemnote ludziom wciskać. Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sam silnik moze miec problemy

W SC:DA naprawde Sam czasem sie klinował, w Vegas z granatami tez mialem problemiki..

Ale cała seria Unreala, byla i jest na tyle dopieszczona i dopracowana ze nigdy nie bylo z niczym problemow:) No moze z frameratem...(duron 900, g2mx i 256 ram i ut 2k4...hehe:P) Wiec to o czym pisze hihot moze miec pewne ziarnko prawdy, ale temat jest o UT2k7...a jak wspomnialem sama rodzina UT jako sztandarowi reprezentanci poszczegolnych wersji UE, byly wrecz bezbledne dostarczajac w multi rozgrywki na lata...

 

no wlasnie ktos jednak uwazniej gra... :P

Sek w tym ze unreal w serii Ut jest w miare dopieszczony no poza multi gdzie gra sie poprostu z lagami i czasami zdazaja sie dziwne akcje walenia w plecy a przeciwniki nie umiera...

 

synchroznizacja wytlumacze Ci o co chodzi wpisz stat all i przyjzyj sie opoznienimo game script sa niski powidzmy 5ms a Ty masz frame rate 90fps i wrazenie ruchowe oteczeniowe jest takie ze po mimo tego ze masz 90fps wszystko w okolo Ciebie dzieje sie jak bys mial 3fps w quaku albo gral z pingiem 200 ten efekt szczegolnie sie nasila przy grze sieciowej, oczywiscie zara zaczenicie gadac ze tak nie jest i zaprzeczac prawdzie ale kij z tym biorac pod uwage ze silnik ut2004 z wersji 2.0 doczekal sie onjamniej 2.5 i z kazda nowa wersja ten blad byl coraz bardziej wyrazny nasowa sie jeden wniosek skoro nie umieli poprawic syfu ktory stwrozyli to nie beda potrafic stworzyc czegos wolnego od bledow. Na silniku doom3 chyba sie on zwie light tech nie pamietam :P, q2&3, cry, chromie nie ma takiego gowna to jest domena jednynie unreala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hihot to teraz nam jeszcze wytlumacz na jakiej podstawie oceniasz zupelnie nowe gre, na nowym silniku? Grales, czy pier****sz o tym co sobie wywrozyles z fusow? o_O

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihot jak ty pier***isz glupoty, to az mnie sciska. Nawet nie wiesz na jakim silniku dana gra zostala wydana. (wsrod wymienionych przez ciebie).

 

Btw. Zmien sobie kompa/neta ja grajac w ut2k4 po necie nigdy nie mialem takich akcji.

 

I jak juz zostalo napisane, wyjdzie demko oceni sie co i jak. Idz patrzec dalej w krysztalowa kule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dontfeedtrolls:

 

Takie bugi można wyeliminować patchem. Nie wiem o co chodziło z tą synchronizacją cpu-grafa.. Co do hit-boxów to zależy od samej gry. Pamiętaj że silnik można zmodyfikować dla potrzeby gry. No chyba że opierasz swoje wrażenia na nowym Medalu ,a to chyba nie jest pełny U.E 3.0. Jednym słowem wszystko można poprawić patchami i modami.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. tego kalkulatorka pogram w med-high ;)

Mark Rein has revealed over at the Epic Forums that the ut3 UT3 demo will be released within "2 Weeks™".

 

"Just wanted to give you a heads' up that we're getting pretty close to releasing the Unreal Tournament 3 Beta Demo for Windows. The Beta Demo will allow instant action play against bots as well as online multiplayer. The purpose of the Beta Demo is to test the game on a large variety of hardware configurations and get gameplay feedback from the community. The development team feels they're pretty close to being ready to release this so it could come out this week but for safety sake I'd say it should be out within two weeks.

 

We have a few fan sites in tomorrow to play the full game and I'm sure they'll be sharing their comments pretty soon afterwards."

 

Also

 

"I *expect* the demo will be out within two weeks. Could be as early as this week but you never know what new bug will turn up that delays it a few more days but two weeks, in this case, feels pretty safe to us."

 

If you are a subscriber to Fileplanet you can reserve the demo download. UT3 is an open beta and will be made widely available for download, Fileplanet don't have an exclusive on this.

http://www.fileplanet.com/betas/preorder/P...eserve_ut3.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że niedługo G92 i R670. Trzeba będzie kupić jakąś żeby sobie pograć w nowe tytuły.

 

No i trzeba będzie kaskę odłożyć na UT 2007 jeśli demo będzie dobre.

Ja wiem czy trzeba bedzie. Na moim sprzecie w tym kalkulatorku wyzej mam "High", BioShock tez chodzi jak zloto. Mysle, ze bedzie ok.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A ja niebardzo. Bo co innego sciagac za jednym podejsciem 1.2+GB i miec spokoj przy instalacji a co innego malymi pakietami instalowac gre/ grac w bete obcieta o kilka dosc istotnych elementow rozgrywki.

Zobaczy sie w praniu jak kazda inna produkcje [;

 

Wg smiesznego konfiguratora bede mogl pograc w midhigh. Czyli wg nich skazany jestem na midlow bo nie zamierzam widziec <30fps podczas rozgrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 2 takie linki do demka:

 

HTTP

TORRENT

i kilka słów o grze

Just played a quick game it and it's pretty good. Gameplay- and graphicswise. I guess they have disabled the more advanced video settings since there is no real deep configuration possible (just resolution and 3-5 other, simple, settings). So I guess the graphics can be a lot better.

Runs real smooth though in 1680x1050

Jeszcze 30min :D

Edytowane przez Blues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 3 min i instaluję :D

Oczywiscie bedzię update posta z "fociami" xDD

 

Ok , zainstalowalem i .... działa :D jeszcze kilka sekund i beda screeny :P

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Juz sie screeny wrzucaja ale powiem ze ta gra jest pięęknaa :D xDDD

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Blues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...