Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak. sciagnolem demko, zaczynam instalowac iiiii gleba.

pomyslalem - ok - zwalona instalka.

sciagne inna jeszcze raz.

sciagam , i - znowu to samo.

sciagnolem 3'ci raz i

sami zobaczcie - zawsze pokazuje mi sie ten sam komunikat :

 

Dołączona grafika

 

mial juz ktos taki problem ????

 

czy to wystepuje tylko i wylacznie na systemach 64 bitowych ?

czy moze na zwyklym xp tez ktos miale podobne problemy ????

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie zainstalowalem tego syfu od agie czy jak sie to zwalo i nie moge grac tylko po menu moge chodzic, instalator niedorobiny totalnie chodzi wolno strasznie.

Cóż można napisać...jesteśmy z Tobą!! :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po demie?

Lap z siga, 1024x768, post processing wyłączony, inne opcje na x2, af x8 ok. 37-45 fps. Grywalne, na tyle że mysle o nowej grafie do stacjonarki i (w końcu) jakiejś konkretnej myszy. Bardzo ładna grafa, interesujący design map, niesamowita dynamika rozgrywki choć fizyka lekko kuleje. Pewnie kupie fulla :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem w demko, no muszę powiedzieć grafika super i dynamika uwielbiam takie gry i jedno jest ważne chodzi na mojej grafie zajebiście wszystko na max 1280/1024 stery 7.10 w tym radku drzemie wielka moc a procek obciążony 2x 95-100% także narazie nie muszę się martwić o karciochę. Idę dalej męczyć demko.

Edytowane przez krystian_gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, malkonenci siedzą cicho. Pewnie zagrywaja sie w nowym ut, a potem zaczna zgrywać wariatów czepiając sie szczegołów. Pewnie bedzie, ze full za duzo zajmuje na dysku, ale juz nie chce wywoływać wilka z lasu. Dla mnie ta gra to mistrzostwo, jesli chodzi o optymalizacje i gameplay, UT pełną gębą z grafa zrywająca kaski. Czego chciec wiecej?? oczywiscie fulla, potem beda mody, muty i nieskonczoność map. Ja gram i nie wierze, ze to kolejna odpicowana część która sie nie nudzi. Te same tryby, ale jednak z czymś nowym, ze wszystkim nowym co możliwe. Jakoś bardziej mi ta częśc przypomina ut99 niz 2004, moze dlatego ze juz ludziki nie sa takie chude. Jednym słowem, jak to sie tu mówi - MIAZGA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

zabawa przednia :wink:

miałem skończyć grać o 2giej (zacząłem o 1:30), no ale na 3ciej się skończyło.

 

Najlepszy UT jaki grałem to pierwsza część (ach te lany :)) pozostałe części tylko liznąłem.

 

UT3 to wielki powrót znakomitej strzelanki.

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu ostro wymiatałem w UT 2003 a ostatnio w FEAR COMBAT i jedyne co mi się w nowym UT 3 podoba to grafika. Dziś cały dzień męczę multiplayer i wogole mnie nie wciąga. Jest za szybka i chaotyczna ze źle zbalansowanymi giwerami.

Mogę zgodzić się jedynie z opinią, co do grafiki.

Dla mnie demko jest po prostu Boskie. Gra jest szybka, bo taka ma być, takie było założenie, czyż nie? Zlikwidowali Double Jumpy, więc musieli przyspieszyć bieganie zawodników. WG mnie wszystko jest dobrze zrównoważone. Każda broń ma zalety i jak się umie walczyć, to bez problemu można rozwalić kolesia z Flakiem nawet Pompką :) Multi Kill Pompką rządzi LOL

Zaś COMBO KING ; ROCKET SCIENTIST ; FLAK MASTER wymiatają heheh.

Jeden zonk jest taki, że na jaki serwer nie wejdę, to rozpierdalam. Na takim gdzie zrobili max 128 graczy jest taka rzeź, że aż miło patrzeć na Mega Kille czasami Monstery i wyżej wymienione bonusy :) Więcej nie dałem jeszcze rady, bo zawsze ktoś wali z każdej strony oraz z pingiem było krucho z powodu zasysania na P2P. Gdyby nie QoS, to bym se nie pograł.

Gram jako Neutrino, więc strzeżcie się :)

Na 200% kupuję oryginał i cieszę się grą póki jakiś s[ciach!]y#@% aimbota nie napisze GRRRR!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna giera. Nie sadzilem, ze UT3 tak sie tworcom uda - jestem ogromnym fanem UT99, w ktorego gram po dzis dzien, kolejne czesci juz mniej mnie kreca... ale to co zrobil Epic zasluguje na oklaski - grafika, dynamika, grywalnosc, optymalizacja kodu... nawet muzyczka w menu znana z UT99 :) Jestem zachwycony, czekam na fulla i na dziendobry kupuje oryginal. Jeszcze raz, brawo Epic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy ktoś ma sposób na gasnący monitor bo właśnie tak mi się dzieje i muszę restartem restartować komputer?Bo pograłem sobie dosłownie z 2 min a potem cały czas gaśnie monitor, a od paru godzin nawet mapa mi sie nie włącza tylko mam błąd kernel32...

mój komputer:

AMD Athlon64 4000+ San Diego @3GHz z ARCTIC COOLING Freezer 64 Pro | 2x 512 DDRAM CL-2,5(400MHz) | PALIT GeForce 7900GS 256MB 256BIT 1.4ns GPU:600MHz MEM:1600MHz | WD Caviar 320GB 7200 16MB WD3200AAKS | ASrock 939Dual-VSTA | Enermax EG465AX-VE(G) FM 460W | Win XP HE + Servic Pack 2 | DX 9.0c |

 

Nie jest to wina OC bo sprawdzałem i to samo sterowniki najnowsze 163.71 dx tak samo + wszystkie łatki na windows...ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, instalka tego demka to jakieś nieporozumienie :P. Zmieniłem wpisy tak żeby temp znajdował sie na partycji z duża ilością miejsca (na C: miałem 500MB wolnego) i o ile instalka się tam rozpakowała tak w chwili właściwej instalacji pliki rozpakowywały się już znowu na C ( :blink: ). Jak i czemu tego nie wiem. Nadaje sie to do Archiwum X :D. W końcu i tak musiałem zwolnić miejsce na C, przy około 1,5GB poszło.

 

Co do samej gry to cóż, na moim złomie nie ma w zasadzie sensu grać, 800x600, detale na x2 i x1 (Texture/World) i wprawdzie chodzi powyżej 30FPS to wygląda obleśnie. Tak na x3, x3 daje już radę ale wtedy nie ma sensu grać bo chyba rzadko jest powyżej 20FPS (frapsem nie sprawdzałem bo i po co? i tak tnie i tak tnie ;) ). Dynamika w porzo, to zresztą jest wizytówką UT.

 

Myślę że osoby takie jak ja, czyli ze sprzętem nie z tej epoki powinny sobie darować, zawsze jest UT99/2003/2004 które chodzą wyśmienicie i też dają radochę. Ci którzy mają lepszy sprzęt niech atakują.

 

BTW: komuś się to Demko wiesza? Tzn. ja mam tak że nawet jednej Rundy nie przegram i mam zwiechę, wracam do windy żeby tylko kliknąć coś w okienku "program wykonał nieprawidłową operację..bla,bla" (wtedy w ogóle obraz jest strasznie brzydki, z przekłamanymi kolorami) i gdy kliknę "Nie wysyłaj" komp mi się restartuje :mur: . Sprzęt jest ok, nigdy czegoś takiego nie miałem, nie kręcony, napięcia ok i takie krzaki teraz się dzieją. Wprawdzie mam przedpotopowe stery do grafy (jakieś z serii 9x.xx, nawet nie pamiętam a zbyt leniwy jestem teraz żeby sprawdzić ;)). Mam WinXP SP2, najnowsze łatki. Wersja English. Co ciekawe demko doinstalowało mi stery do procka (nigdy ich nie instalowałem, może to ich wina?). Teraz nie mogę sprawdzić na innych grach bo żadnej takowej nie posiadam na dysku ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po demie?

Lap z siga, 1024x768, post processing wyłączony, inne opcje na x2, af x8 ok. 37-45 fps. Grywalne, na tyle że mysle o nowej grafie do stacjonarki i (w końcu) jakiejś konkretnej myszy. Bardzo ładna grafa, interesujący design map, niesamowita dynamika rozgrywki choć fizyka lekko kuleje. Pewnie kupie fulla :-P

Udalo ci sie ustawic opcje grafiki na x2? Bo u mnie moge sobie ustawic nawet na x5 a i tak mam x1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie umie dbac o system i ma sie 500mb na dysku C to ma sie takie hocki klocki :) 10gb minimum na C musi byc i nie rozumiem waszych narzekan

Co do wieszania to masz przyczyne a pozatym ta karta graficzna :) poprostu sie dlawi i nastepuje przelnienie stosu i mamy ;p blad ?;p

EDit

Dzis sprawdze jak to bedzie chodzic na PC2 :P pewnie "bosko";p

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja powiem jak mi chodzi :P :P

 

7300GT 128MB + Sempron 2400Mhz...

512x384 + low = min. 40fps (mega jatka na 15 botach), ale większość czasu powyżej 50 i można pocinać B-)

Tak to wygląda:

Dołączona grafika

W akcji całkiem znośnie wygląda wszystko :P

 

Sama gra bomba... IMO następca UT1.

Podobne ustawienia graficzne (fpsów było tylko mniej) jak kiedyś miałem w UT1 na S3Trio+Voodoo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@errorx

Właśnie zauważyłem że też mam cały czas x1 - po zmianie na x5 mam te same fps-y, a i grafika nie szokuje.

Na screenie ponizej obciazenie proca (c2d@1.86GHz) i zuzycie ramu - single, pięć botów na heatray. W menu mam mniej fps niż podczas regularnej gry :blink:

post-122522-1192357437_thumb.jpg

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

ktoś może porownać jak dużego kopa daje procek dwurdzeniowy w porownaniu z jedno?

ja na screenach wczesniej pokazalem jak ogranicza mnie jednordzeniowy procek. Zmieniajac detale graficzne roznica w fpsach niewielka , procesor nie wyrabia przy duzych przestrzeniach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chce screena UT3 na FX5500 :lol:

 

a na poważnie to tak, podoba mi się shock rifle i flak - reszta mi się nie podoba, minigun jakiś taki ble (kwestia przyzywczajenia), pojazdy, widziałem tylko goliata i raptora - nawet dźwięki te same co w ut2004

 

fps to miałem od 1 nawet do 20

wielki plusem jest hoverboard (znaczy sie deskolotka), fajnie to zrobili

 

podsumowując jak zmienie kompa to kupie UT3 chyba, fajnie jest mieć obok innych UT kolejną część ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ma bug'a. Na moim sprzęcie 1024x768 full det. mam w granicach 41-65 fps. Ale po pierwszym odpaleniu gry mam półsekundowe freeze w momencie gdy pierwszy raz chce strzelić z broni. ( i to tylko z 3-ch. Przy reszcie jest ok). Po pierwszym strzale lub nawet jej podniesienu później śmiga normalnie. Czy ktoś odczuł taką przypadłość u siebie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...