Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gra niesamowicie mi się spodobała. Na tym co mam mogę grać śmiało na suwakach ustawionych na 5. Grafika jest niezła ,chociaż wiadomo że to jeszcze nie wszystko. Nie mogę coś włączyć AA ,ale to szczegół. Pograłem na 2 serwerach (pingi dość kiepskie :/) i grało się naprawdę przyjemnie. Rakietnica IMO wymiata. Modele broni to coś pięknego w tej grze. Ale przede wszystkim ta dynamika. Drugi raz grałem CTF i chętnie bym zagrał na jakimś serwerze ,albo nawet w TDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do robowsky'ego udało mi się wbić bez problemu.

icon_biggrin3.gif

Fajnie :) Szkoda że tylko we 2 osoby graliśmy :| Ale było fajnie :), Jeśli więcej osób będzie to mozemy dzisiaj zagrać , tylko proszę sie zgłaszać, będzie lepsza zabawa :D

Edytowane przez robowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz do czego służy qos :lol2:

 

od przekierowania portów jest opcja Port Forwarding :razz: UT2007 korzysta z portu 7777.

Dziwne bo u mnie przed włączeniem tej opcji niektóre porty maja bloka (np. od p2p i innego śmiecia). Po włączeniu już takich problemów nie mam. U mnie sam port Forwarding sprawia ze po paru h router sie sam rozłącza. Nie mowie ze qos to forwardowanie ale to u mnie rozwiązuje problem z portami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niesamowicie mi się spodobała. Na tym co mam mogę grać śmiało na suwakach ustawionych na 5. Grafika jest niezła ,chociaż wiadomo że to jeszcze nie wszystko. Nie mogę coś włączyć AA ,ale to szczegół. Pograłem na 2 serwerach (pingi dość kiepskie :/) i grało się naprawdę przyjemnie. Rakietnica IMO wymiata. Modele broni to coś pięknego w tej grze. Ale przede wszystkim ta dynamika. Drugi raz grałem CTF i chętnie bym zagrał na jakimś serwerze ,albo nawet w TDM.

Niema co się podniecać tą grafiką czytałem że ustawienia nic nie dają, demo samo dostosowuje do danego sprzętu by działać jak najszybciej, tak więc trzeba poczekać na gierkę i wtedy zobaczymy czy tak pięknie u wszystkich będzie chodzić. Edytowane przez krystian_gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Niema co się podniecać tą grafiką czytałem że ustawienia nic nie dają, demo samo dostosowuje do danego sprzętu by działać jak najszybciej, tak więc trzeba poczekać na gierkę i wtedy zobaczymy czy tak pięknie u wszystkich będzie chodzić.

sorry ale chyba sie mylisz , wyzej dalem link do testu na www.gamespot.com gdzie pokazuja ze zmiana ustawien jednak cos daje ;)

 

http://tiny.pl/1n26

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale chyba sie mylisz , wyzej dalem link do testu na www.gamespot.com gdzie pokazuja ze zmiana ustawien jednak cos daje ;)

 

http://tiny.pl/1n26

Tylko rozdzielczość działa, ustawienia dobiera optymalne do krafy u mnie wszystko na max porównałem u znajomego na 8800gts te same ustawienia a wygląda ciut lepiej. :?: Edytowane przez krystian_gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale chyba sie mylisz , wyzej dalem link do testu na www.gamespot.com gdzie pokazuja ze zmiana ustawien jednak cos daje ;)

 

http://tiny.pl/1n26

Sorki ale umiesz czytać?

Skoro sam dałeś to najpierw poczytaj:)

The Texture Detail setting did indeed increase texture resolutions as we moved the slider up from 1 to 3, but then we noticed that textures remained the same at levels 3, 4, and 5 from our spawn point in Heat Ray

Czyli to co jest wałkowane od paru stron, 3,4,5 te same textury, więc raczej lepszych można się spodziewać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Sorki ale umiesz czytać?

Skoro sam dałeś to najpierw poczytaj:)

The Texture Detail setting did indeed increase texture resolutions as we moved the slider up from 1 to 3, but then we noticed that textures remained the same at levels 3, 4, and 5 from our spawn point in Heat Ray

Czyli to co jest wałkowane od paru stron, 3,4,5 te same textury, więc raczej lepszych można się spodziewać:)

nie, nie umiem czytac i dlatego pisze posty na forum ( na głupie pytanie głupia odpowiedz )

zapomniales jeszcze o world details i post processing effects ? to obala teorie ze gra sama dobiera optymalne ustawienia bo sama to najwyzej resetuje ustawienia po wyjsciu i wlaczeniu demka.

 

HeatheN - jak chcesz zabłysnąć na forum to nie moim kosztem , dobra ? wyluzuj troche i przestan atakowac ludzi z piana na ustach.

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie dziala UT3 Demo :( Mam karte graf. ASUSa i po wstepnych filmikach mam BSOD i pluje sie o plik atkdisp - sterownik ASUSa. Jak odinstaluje ASUS Enhanced Driver to w tym samym momencie mam BSOD z tym ze wtedy gierka pluje sie o plik nv4_disp. Wie ktos jakie stery sciagnac zeby chodzila ? Zastanawiam sie nad 163.71 - ostatnie oficjalne przetestowane nVidii, czy moze bety ?

 

Sprzet jak z podpisu. ASUS Enhanced River 1.39 (najnowszy ze strony ASUSa) i aktualnie 162.18 nVidii

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to (znalezione w readme dema):

 

Some issues with NVIDIA 7900 graphics cards cause the game to stop: If users are getting crashes creating rendering resources (pixel shaders, index buffers, textures etc) on NVIDIA cards with low operating system memory (1Gb or less), follow these steps for a workaround:

 

1. If AVG anti-virus software is installed, it needs to be uninstalled. This program causes resource conflicts with drivers. Be sure to restart the system after removing AVG.

2. In UTGame/Config/UTEngine.ini, set bInitializeShadersOnDemand=True.

3. Run the game again.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie umiem czytac i dlatego pisze posty na forum ( na głupie pytanie głupia odpowiedz )

zapomniales jeszcze o world details i post processing effects ? to obala teorie ze gra sama dobiera optymalne ustawienia bo sama to najwyzej resetuje ustawienia po wyjsciu i wlaczeniu demka.

 

HeatheN - jak chcesz zabłysnąć na forum to nie moim kosztem , dobra ? wyluzuj troche i przestan atakowac ludzi z piana na ustach.

:blink: Psycholog? no matter

Ja pisze wyraźnie o texturach, co do WD i PE, wiesz ze u mnie zmiana rozdzielczości też działa?

Textury sam sprawdziłem nic nie dają,powyżej poziomu 3 więc raczej w tych 700mb demka nie upchali maxymalnych textur i o tym mój post był ( tam są nawet pewne rzeczy pogrubione radze doczytać)

Co do piany...zresztą nieważne mama mi mówiła zawsze żeby pewnym osobnikom ustępować :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to (znalezione w readme dema):

 

Some issues with NVIDIA 7900 graphics cards cause the game to stop: If users are getting crashes creating rendering resources (pixel shaders, index buffers, textures etc) on NVIDIA cards with low operating system memory (1Gb or less), follow these steps for a workaround:

 

1. If AVG anti-virus software is installed, it needs to be uninstalled. This program causes resource conflicts with drivers. Be sure to restart the system after removing AVG.

2. In UTGame/Config/UTEngine.ini, set bInitializeShadersOnDemand=True.

3. Run the game again.

To raczej nie moj problem. Ja mam Symantec Endpoint Protection i 3Gb RAMu, ale zaraz zobacze.

 

EDIT:

 

No i [gluteus maximus]. Instalka sterow 163.71 nic nie dala, nadal BSOD w tym samym miejscu. A trik z powyzsza linijka i shaderami nie dziala bo u mnie nie ma takiego pliku w katalogu. Sa tylko te zaczynajace sie na Default, pewnie dlatego, ze gra nawet nie zdazyla nic sobie ustawic i stosuje domyslne ustawienia.

 

Mam nadzieje ze w pelnej wersji to poprawia i bede mogl sobie pograc w UT3

 

EDIT2:

 

Udao sie. Gierka dziala. Ale jak ktos ma taki problem jak ja to musi zmienic ta wartosc bInitializeShadersOnDemand=True, jednak wchodzac do katalogu \Base\Config\BaseEngine.ini

Zdjac atrybut "Tylko do odczytu" i zapisac plik i ponownie zalozyc atrybut.

 

Przy starcie gra zapyta o stworzenie pliku UTEngine.ini - klikamy YES i po sprawie.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie nie rozumiem waszych lamentow .. wolicie aby to chodzilo jak Crysis ze 40 fps ? to przynajmniej smiga i textury sa OK jak dla mnie i tak jak sie lata to tego nei widac mnie nie przekszkadza ze cos bedzie rozmyte.. liczy sie gameplay a nie sama grafika oczywiscie w latajace pixelki bym nei gral ;p ale demo zajmuje 700mb i jest to BETA wiec logicznym jest ze nie ma tu wszystkiego .. wezmy takiego QW ktory jak ktos tu napisal na poczatku och,ach a pozniej nudzil ;] ( oczywiscie to tylko moje zdanie innemu sie moze podobac )

Mnie jedynie co w ut 3 zabardzo nie przypadlo do gustu to:

- menu jakies takie chaotyczne

- wyszkiwarka serwow - dlaczego nie moge wyszukac wszystkich trybow

naraz ;p ( chociaz z tego co pamietam to w ut2k4 tez tak bylo )

Ogolnie gierka ma kosztowac okolo 99 zł - poczekamy zobaczymy a moze jeszcze bedzie oficjalne(full ) demo - w co watpie

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak pewnie bede gral w u3 tak jak w ut99 czyli pelno zmian:) w ini, nowe textury, wszystko tak aby przeciwnik byl bardzo widoczny ( twaki ale wszystko DOZWOLONE nie zadne aimboty) pamietam ut99 wygladal jak q*** hehe, ale wszystko bylo jak na dloni:) (wchodzilem na serwery pure, na unreal.pl swego czasu nikt nie gral bez twakow youzaka yzk.twk kto gral ten wie;)

Jesli mialbym podejsc profesjonalnie do u3, to w zyciu bym w to nie gral na grafice full, bo te wszystkie bajery tylko dezorientują i przeszkadzają, narazie to jest taki 4 fun:)

Ale wszystkie corony, hdr, rozmycia odrazu do wylaczenia:)

http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=20...age=6&pp=10 a to na obrone jesli mnie ktos zatakuje ze czitowałem (ps niektore tweaki to przegiecie)

Jak tlyko u3 wyjdzie, postaram sie cos naskrobac o tweakach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo jest jakies niedorobione. Rozwiazalem swoj problem (jak wyzej), ale mam kolejny. Nie moge sie zalogowac do trybu online. Podaje swoje haslo i login z gamespyid jednak gra uparcie twierdzi ze haslo jest nieprawidlowe. Masakra jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo jest jakies niedorobione. Rozwiazalem swoj problem (jak wyzej), ale mam kolejny. Nie moge sie zalogowac do trybu online. Podaje swoje haslo i login z gamespyid jednak gra uparcie twierdzi ze haslo jest nieprawidlowe. Masakra jakas.

Stworz nowe konto w grze:) (podaj email itd a jako haslo nie podawaj tego ID) ja w zadnym momencie nie mosialem podawac klucza o ktory tak zabiegalem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN

to moze jak jestes wymiataczem w UT to zmierzysz sie ze mna, szaraczkiem ze sceny Q3,ET ? :P powiedzmy wieczorkiem jakos ? co ty na to ? 1v1 ? :D

NIGDZIE nie napisalem ze jestem wymiataczem:) napisalem ze (pod innym nickiem:)) bralem czynny udzial w scenie UT99 swego czasu LP w warszawie kilka klanów..ale to bylo kiedys:)

ZAWSZE sa lepsi i gorsi od nas;) Dlatego wieczorkiem (kolo 21?) z przyjemnoscia zagram duelka:) 4 fun:)

ps. czy dziala wam bindowanie broni? mi nie mimo iz zmieniam nadal pod f-faign death, pod q-deska wrrr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

NIGDZIE nie napisalem ze jestem wymiataczem:) napisalem ze (pod innym nickiem:)) bralem czynny udzial w scenie UT99 swego czasu LP w warszawie kilka klanów..ale to bylo kiedys:)

ZAWSZE sa lepsi i gorsi od nas;) Dlatego wieczorkiem (kolo 21?) z przyjemnoscia zagram duelka:) 4 fun:)

ps. czy dziala wam bindowanie broni? mi nie mimo iz zmieniam nadal pod f-faign death, pod q-deska wrrr..

ja nie gralem w UT za duzo dlatego traktuje tych co grali regularnie jako wymiataczy :)

o 21 w sam raz, zrobie sobie configa do tego czasu a pozniej bedzie mozna wrzucic przebieg spotkania na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem, pogralem, zrezygnowalem.

Zawod, totalny zawod. UT3=Q3 :cry: (A q3 nie trawie).

 

Zagram jeszcze z wami dzisiaj wieczorkiem (o ile jakas ustawka) i wyskoko prawdopobne, ze pozniej bedzie uninstall.

 

Back to UT2k4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w czym UT3 przymomina ci Q3, fizyka ? , movment ? , bronie ? , dmg ?,moze boty ?, gameplay ? :damage_wall:

Ludziom z 2k4 brakuje pewnie, double jump, quad jump adrenaliny, wiekszego speeda (tam postac wrecz biega:P) JA do 2k4 nie umialem sie przestawic, do UT3 wogole nie musze sie przestawiac:) bo to stary dobry ut99, nawet dzwieki te same:) fajny desogn map, ta orientalna (shang costam:P) po czesci mapka otwarta (arena) po czesci male zamkniete korytarze, istny majsterztyk

Dajcie mi LIANDRI plansze::DD

Miód:) no ale co kto lubi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w czym UT3 przymomina ci Q3, fizyka ? , movment ? , bronie ? , dmg ?,moze boty ?, gameplay ? :damage_wall:

Odczucia, ze gram w Unreala... Cos podobnego mialem podczas odpalenia UT2k3.

 

Ludziom z 2k4 brakuje pewnie, double jump, quad jump adrenaliny, wiekszego speeda (tam postac wrecz biega:P)

Tak sie sklada, ze double jump i wall jump nadal sa. Ale jak juz pisalem, brakuje mi tego czegos co maja UT99 i UT2k4.

Ale dam jeszcze szanse, wkoncu to Unreal co nie? :wink:

 

Jeszcze co do broni.

- Enforcer... (Kala tylko nazwe broni z UT99)

- Bio - W zmianach mozna zauwazyc, ze brak natychmiastowego dzialania, oraz czas utrzymywania sie gluta jest dluzszy.

- Shock Rifle - Stara, dobra spluwa, tylko mozna odczuc oslabienie shock cell.

- Link Gun - Powrot do Pulse gun'a ;-) Pytanko ile dmg zadaje primary? UT99 - 10dmg.

- Stinger Minigun - Porazka... Albo mi sie wydaje (z tego wzgledu, ze shield jest na wyciagniecie reki) albo ta bron jest wyjatkowo slaba.

- Flak Cannon - :cry: Zepsuli mi design flaka oraz alt fire. Damn!

- Rocket Launcher - RL na sterydach. najmocniejszy dmg ze wsystkich czesci. 1 celna rakeita kladzie od strzala. Ciekawy patent polaczenia trybu granatnika z UT99, chociaz zasieg granatow jest mniejszy niz w UT99.

- Sniper Rifle - Najwiekszy pain in ass. Ta z UT99 o niebo lepsza. (BTW. Where is my lighting gun and human matches).

 

A na koniec pytanko:

Co jest alt pompki? W UT99 mozna bylo odbijac rakiety, a teraz?.

Oraz mam nadzieje:

Ze poprawia wyswietlanie pingu w server browser. Ktory imo jest delikatnie nieczytelny.

Ze w full bedzie music player.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...