Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

A próbowałeś grać na low ? Pozmieniaj ustawienia w grze, wyłącz postprocessing itp.

I dodatkowo poczytaj 3336876[/snapback]

mialem cos takiego, doslownie identyczny problem, i po moich wielokrotnych "badaniach" wyszlo na to ze to byla wina pamieci, a w moim wypadku dalem zbyt wymagajace czasy na niskim v, ale bylo to jeszczen na starym pc.
No wlasnie te czasy to moze byc to tylko jak i gdzie to w lapku zmienic... W biosie tego nie ma, albo jestem slepy ? O_o Ale sprawdzalem kilkurkotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukryte opcje? a moze spod systemu? a moze sproboj jakims stress softem ram obciazyc na kompletny full?

Nie wiem. Zarzuc jakimis konkretami i powiedz czy to bezpieczne. Jesli obnizenie czestotliwosci pamieci rozwiaze problem i nie spowoduje zadnych niekorzystnych zmian/uszkodzen to wchodze w to.

Tyle, ze jak mowilem z laptopami nie mam doczynienia od zawsze i potrzebuje przewodnika w tej sferze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie!

 

Mam chyba dobra wiadomość a przynajmniej dla mnie (no i dla osob o podobnym problemie na podobnym sprzęcie)

 

 

Wyglada na to, ze problem rozwiazała przesiadka na Windows 7 RC Build 7100 64bit !!!

 

 

Do tej pory moglem sprawdzic w kilka chwil czy sie zwiesi czy nie: otoz zamiast czekac xx godzin poprostu włączałem X-Fire, zapuściłem w tle muze i probowalem nagrac co zazwyczaj wieszalo gre po 30 sekundach.

 

 

Obecnie moge nagrywalem ponad 3 minuty i nic sie nie wysypalo.

Ciagle jeszcze testuje stabilnosc, ale po tescie z X-Fire jestem już przekonany, ze to jest to.

 

P.S.: Nie wiem jakim cudem, ale z pierwsza aktualuzacja (t.j. tuz po instalacji) via Windows Update sciagnely sie mi drivery z jakiejs innej baśni chyba... Najnowsze do laptopow sa 186.03 a ja mam 186.30 i to chyba Win Update jes instalowal bo ja ledwo zdazylem dojsc do strony nVIDIA i mnie naszlo by sprawdzic jakie sa zainstalowane domyslnie po tej aktualizacji i oto co zobaczylem: Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć cicho, bez wielkiego rozgłosu ukazał się piąty już patch do jednej z moich ulubionych gier, czyli unreal tournament III. Po zaaplikowaniu go wersja gry jest oznaczona numerkiem 2.1. Z tego co zauważyłem podczas instalacji pliki lokalizacyjne z oznaczeniem POL co oznacza, że chyba powróciło tłumaczenie gry na język polski, ale, że gram na wersji angielskiej to na szczęście nie widzę w niej naszego pięknego języka. Od zawsze grałem w serię UT w języku angielskim więc wolę by tak pozostało i z tą odsłoną. Co do szczegółów związanych z poprawkami jakie wprowadza owy patch niestety nie mam bladego pojęcia. Zapraszam do pobierania i instalowania:

 

http://ftp.icm.edu.pl/pub/games/unreal/ut3...e/UT3Patch5.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie

czy ta gra nie lubi windowsa 7?

mam 9800gts 4gb 1066 i Extreme 3,06 a ta mi klatkuje w 1024 na 768.

Sterowniki? Wersja? 64bit, 32bit?

 

A patcha pobierać nie trzeba o ile ktoś używa Steam do UT3. Zaraz obczaje changelog.

 

Edit:

To wcale nie jest nowy patch, jest z maja 2009.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy hasło do profilu jest gdzieś zapisane na dysku lokalnym w postaci niezaszyfrowanej? Chcę odinstalować tą grę, nie pamiętam hasła (zamaskowane, log automatyczny), a może w przyszłości znów wrócę do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wszystko się zapowiada, ale żeby się zrealizowało. Pytanie ile nam będzie dane poczekać na jakieś porządne tytuły na tym silniku. A tych pewnie z czasem wyjdzie sporo. No chyba, że silnik nie okaże się taki przyjazny jak 2-3.0 dla wszystkich Developerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu może coś się ruszy, bo mam wrażenie że trzeci rok drepczemy w miejscu. Lepsze grafiki w PC właściwie tylko służą do podbijania rozdzielczości :(

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE 3.0 wymaksowany (ale jeszcze nie UE4) i reklamówka UDK.

 

Cześć ujęć już widzieliśmy ale jest kilka nowych. UDK w celach edukacyjnych jest darmowe więc można sie pobawić ;). Imo samo sdk od source łatwiejsze trochę do obsługi ale i tak jest dobrze ;). Engine ma ogromne możliwości i jest coraz bardziej elastyczny.

 

Polecam jeszcze zobaczyć sobie showcase na stronie udk:

http://www.udk.com/showcase

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fajnie to wygląda. Pewnie troche zejdzie zanim gry wykorzystają pełnię możliwości, no ale mimo wszystko powinno być łatwiej z tego korzystać, skoro wszystko już jest w silniku, niż doklejać efekty DX11 do gier natywnie pisanych pod DX9.

 

A jako że ostatnio mnie MoH bardzo pozytywnie zaskoczył (a to tylko DX9), to bardzo czekam na ten silnik. Ciekawe tylko czemu nie podnieśli wersji na choćby 3.5, jeśli nie 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jest wersja 3.975 nieoficjalna ;). Moim zdaniem UE4 powinien być juz Ultra real z raytraceingami i innym graficznym błotem które sprawi ze gry będą nie tylko wyglądały realnie ale też były realne pod względem audio, fizyki, mechaniki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym samym reklamy we flashu ;).Tak to jest jak jest pełne wsparcie dla GPU. Nie rozumiem tej mody na biadolenie na Flasha ale to historia nie na ten temat ;). Ciekawy jestem czy Epic kiedykolwiek jeszcze wyda nowego Unreala - UT3 była bardzo dobry (muze do dziś mam na playlistach mimo ze nie przepadam za elektronicznymi klimatami. Największy minus UT3 to brak poważnej sceny nawet FFA. Ludzie chyba wolą łatwiejsze CODy i BFy a szkoda. W sumie mogli by wydać gre za free już dla wszystkich. Fajnie byłby pograć z większą ilością osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...