Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde, leci na dwa rdzenie, wreszcie. Unreal zawsze wyznaczal standardy :)

 

Kurde, seedow jak nasral, a mi leci 12kb/s :(

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś screen mówił wszystko a teraz można teksturki ocenić najwyżej albo złożoność obiektów, postaci i szczegółowość otoczenia. Efekty mało co widać a odbicia na powierzchniach czyli wszystkie ciężko pracujące piksele i ich cieniowanie też jest raczej niewidoczne.

Jestem ciekaw czy jest jeszcze coś zablokowane w opcjach graficznych ale z tego co widać ładnie chodzi na pojedynczej karcie i wygląda równie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są może gdzieś w tym demie jakieś wymagania ujęte w jakimś pliku readme? Mógłby ktoś nimi zarzucić? :). W chwili obecnej mam 35% i leci 20-60 kb/s

 

 

BTW. Mnie się ta bladość podoba :-). UT2003/2004 było zbyt kolorowe

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie w h*** nie to co na screenach:) którymi nas karmiono jeszcze niedawno.

Co do framerate...sprzet mam podobny wiec bede musiał ostro okroić grafe aby mieć płynnosc, bo 60fps w czasie NICZEGO:) to nie jest płłynnosc:P potem jak wpadnie 20 botow i zadyma to pewnie z 30 fps by wypluło...(weź tu potem traf shockiem kombo:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są może gdzieś w tym demie jakieś wymagania ujęte w jakimś pliku readme? Mógłby ktoś nimi zarzucić? :).

Wprawdzie nie z dema tylko z jakiejś stronki:

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

* 2GHz AMD lub Intel jednordzeniowe

* NVIDIA GeForce 6200 lub ATI Radeon 9600

* 512MB RAM

* 8GB wolnego miejsca na HDD

* Windows XP SP2 or Windows Vista

 

Zalecane wymagania sprzętowe:

 

* 2.4GHz AMD lub Intel dwurdzeniowe

* NVIDIA GeForce 7800 GTX lub ATI Radeon X1300

* 1GB RAM

* 8GB wolnego miejsca na HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dobra UT z lepsza grafika. Bo co innego mozna jeszcze w tej grze poprawic? Rozgrywka w UT99 do dziś jest przezajedwabista, a ma jedyne 9 latek :D

 

Ide pokatowac 2k4, zanim sie nowy sciagnie ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie z dema tylko z jakiejś stronki:

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

* 2GHz AMD lub Intel jednordzeniowe

* NVIDIA GeForce 6200 lub ATI Radeon 9600

* 512MB RAM

* 8GB wolnego miejsca na HDD

* Windows XP SP2 or Windows Vista

 

Zalecane wymagania sprzętowe:

 

* 2.4GHz AMD lub Intel dwurdzeniowe

* NVIDIA GeForce 7800 GTX lub ATI Radeon X1300

* 1GB RAM

* 8GB wolnego miejsca na HDD

Dziękuję Ci, jednak te wymagania już znałem wcześniej :). Chciałem tylko mieć potwierdzenie, że to nie jest plotka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO najważniejszy jest gameplay. Grafika jest drugoplanowa. Dziwi mnie biadolenie graczy na jej temat mimo, że jest całkiem przyzwoita. Nie dziwi mnie to, że twórcy gier bardziej kładą nacisk na grafikę niż na gameplay, ponieważ często gracze najbardziej mocjonująco reagują to właśnie grafikę.

 

Jeżeli gameplay będzie tak samo dobry jak w ut99 to będę bardzo zadowolony. Jak będzie nie gorszy jak w ut2004 to też raczej biadolić nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO najważniejszy jest gameplay. Grafika jest drugoplanowa. Dziwi mnie biadolenie graczy na jej temat mimo, że jest całkiem przyzwoita. Nie dziwi mnie to, że twórcy gier bardziej kładą nacisk na grafikę niż na gameplay, ponieważ często gracze najbardziej mocjonująco reagują to właśnie grafikę.

To jest tak jak z kobietami, najpierw oceniasz po wyglądzie, a potem poznajesz jej wnętrze (o ile "grafika" się spodobała) ;)

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...