Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

poganialem sobie chwile i bylo fajnie ...

potem sie zorientowalem ze cos za wolno chyba dziala jak na gx2 ... zmienilem nazwe na bioshock.exe .. zaskoczylo sli i przy 60fps stalych bylo jeszcze fajniej ;)

 

Szybka akcja .. fajnie sie gra ... ;]

nowy RL mi sie podoba .. snajpera dziwna ... reszta bez zarzutu ... ale maniakiem UT nie bylem nigdy .. bardziej Q3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczucia, ze gram w Unreala... Cos podobnego mialem podczas odpalenia UT2k3.

Tak sie sklada, ze double jump i wall jump nadal sa. Ale jak juz pisalem, brakuje mi tego czegos co maja UT99 i UT2k4.

Ale dam jeszcze szanse, wkoncu to Unreal co nie? :wink:

 

Jeszcze co do broni.

- Enforcer... (Kala tylko nazwe broni z UT99)

- Bio - W zmianach mozna zauwazyc, ze brak natychmiastowego dzialania, oraz czas utrzymywania sie gluta jest dluzszy.

- Shock Rifle - Stara, dobra spluwa, tylko mozna odczuc oslabienie shock cell.

- Link Gun - Powrot do Pulse gun'a ;-) Pytanko ile dmg zadaje primary? UT99 - 10dmg.

- Stinger Minigun - Porazka... Albo mi sie wydaje (z tego wzgledu, ze shield jest na wyciagniecie reki) albo ta bron jest wyjatkowo slaba.

- Flak Cannon - :cry: Zepsuli mi design flaka oraz alt fire. Damn!

- Rocket Launcher - RL na sterydach. najmocniejszy dmg ze wsystkich czesci. 1 celna rakeita kladzie od strzala. Ciekawy patent polaczenia trybu granatnika z UT99, chociaz zasieg granatow jest mniejszy niz w UT99.

- Sniper Rifle - Najwiekszy pain in ass. Ta z UT99 o niebo lepsza. (BTW. Where is my lighting gun and human matches).

 

A na koniec pytanko:

Co jest alt pompki? W UT99 mozna bylo odbijac rakiety, a teraz?.

Oraz mam nadzieje:

Ze poprawia wyswietlanie pingu w server browser. Ktory imo jest delikatnie nieczytelny.

Ze w full bedzie music player.

Tak to bywa :). Design flaka może sie wielu osobom nie spodobać (mi akurat pasi :)).

 

Alt pompki daje shock elektryczny który dezaktywuje pojazdy (chyba ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

no i po wszystkiemu :D

zostalem wgnieciony doslownie w ziemie, gralismy po 15minut Duel na obydwu mapach. Na pierwszej dostalem 0:19 chyba, na drugiej nie lepiej bo chyba 0:17 ( ale mialem 1 kill i jeden selfkill ).

Na usprawiedliwienie moge powiedziec ze niestety grajac w 800x600 i wylaczonym wszystkim co mozliwe mialem spowolnienia do 15FPS co skutecznie utrudnialo celowanie tak istotne w duelu. i musze dodac ze mam tak niezaleznie od ustawien czy rozdzielczosci.

 

HeatheN dzieki za mecz :) czekam na stery i rewanz jesli bede mogl wymoc na grze chociaz stale 50-60 fps.

 

mysle ze za godzinke zaloze DM ;) ale moje lacze to tylko 512/128.

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko testowałem ale gra chodzi płynnie na 4 jajkach 3,8 GHz i 7900GT 700/900 w rozdziałce 1280x1024.

Widać, że obciąża rdzenie równomiernie.

 

Dołączona grafika

 

Tutaj screen 1280x1024:

 

Dołączona grafika

 

Odpaliłem to też na synka Athlon XP 1700 na 640x480 i Radku 9500 Pro. Zredukowałem detale ale się lekko tnie

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał ktoś dodać: levele sie łądują błyskawicznie ;0. O niebo szybciej niż w CSS. Imo optymalizacja na 5. Dawno już o tym pisaliśmy ze Epic dobrze robi swoje gry i tak własnie jest (przynajmniej jeżeli chodzi o grafikę/optymalizacje). Jak ide na specta i robie sobie fly-by to normalnie grafa jak 3dmarka (albo i lepsza) i w dodatku dużo szybciej chodzi. Tego sie raczej spodziewałem po nowym UT ale nie sądziłem ze dm mi sie tak spodoba. Wreszcie RL na poziomie. Troche flak mi nie pasi (alt fire) ale to w modach bedzie można zmienić (coś ala ut3pr0 ? :P). Full imo obowiązkowo leci. Fajnie jak sie nie czeka na gre a potem takie miłe zaskoczenie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko, że na jednym jajku + viscie coś słabo chodzi mi ta gra :/ Czy ustawie sobie 960x600 na 2 czy 1280x800 na 5, fps zawsze ok srednio 25-30fpsow i czesto spada do nawet 12 :(

 

Myslicie ze na XP'ku byłoby lepiej? Jakos mi sie nie chce zmieniac platformy (x2 na 939 z deka drogie i nieoplacalne), mialem nadzieje ze doczekam do penryna... To sam problem mam w CoD'zie (aczkolwiek tutaj predzej vista robi swoje niz proc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze na XP'ku byłoby lepiej? Jakos mi sie nie chce zmieniac platformy (x2 na 939 z deka drogie i nieoplacalne), mialem nadzieje ze doczekam do penryna... To sam problem mam w CoD'zie (aczkolwiek tutaj predzej vista robi swoje niz proc)

Na xpeku jest zdecydowanie lepiej , najmniej o 1/3 fps pójdzie do góry w stosunku do visty , ale nie zdziwie się jak różnica jest większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ze sprzętem podpisowym chodzi jak lala tylko...tylko czy gra sama się ustawia na grafikę rodem z Doom1? Gra się przyjemnie, ale wygląda to masakra. Czy UT3 sam to ustawia bym mógł pograć, a nie oglądać pokazu slajdów kosztem grafiki rodem z połowy lat 90. Czuję się jak w falloutcie 3D:)

 

pozdro....to jaki ten serw ppc?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

a czy ktos z karta ATI moze sprawdzic jak sie ma sprawa z roznica FPS przy wszystkich texturach na low i na high ? i przy zmianie rozdzielczosci ? chodzi mi zwlaszcza o fpsy przy ogladaniu duzych przestrzeni na mapach.

U mnie to bez znaczenia jakie detale odpale i tak fpsy ida na leb na szyje patrzac sie np na plac na tej najmniejszej mapie ...

nie wiem czemu tak jest...

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to proc niestety. Nawet nie próbuj grać z botami bo to bardzo cpu obciąża (dużo bardziej niż gra z ludźmi ale i tak jest lepiej niż gra z obrami w css ;0). Popróbuj komendy z readme może coś pomogą ;).

 

Dobrze ze jutro późno wstaje bo demo mnie wessało totalnie. Wracam do gry ;0. (przypomina mi sie hardcorowa gra w Q3 i siedzenie po nocach :banana: :ploom:).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzęcie z siga 1280x1024 wszystko max oczywiście >60fps, ale to żadne osiągnięcie szczególnie biorąc pod uwagę, że max ustawienia to medium i to bez AA...

 

A gra się fajnie, tylko mam jeden problem - blokuje mi się klawiatura Logitech EX110 w tej i wielu innych grach, a wygląda to

(na filmiku cały czas mam wciśnięty bieg do przodu = klawisz W). Jakieś pomysły?? Zaczęło się tak robić odkąd zmieniłem sprzęt (konkretnie kartę graficzną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś grać na 6600GT? U mnie niby chodzi płynnie, ale wygląda paskudnie, wszystko rozmazane - coś jakby blur albo Depth of Field na całym ekranie. Grzebanie w opcjach nic nie poprawia.

Ja na 8600 nienarzekam dobra płynność ładna grafika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien world detail na 1.

BTW. Czytaj sygnaturki. Bynajmniej na sam pokaz to one nie sa :wink:

Ja na 8600 nienarzekam dobra płynność ładna grafika :)

Taa 8600=6600GT... Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko, że na jednym jajku + viscie coś słabo chodzi mi ta gra :/ Czy ustawie sobie 960x600 na 2 czy 1280x800 na 5, fps zawsze ok srednio 25-30fpsow i czesto spada do nawet 12 :(

 

Myslicie ze na XP'ku byłoby lepiej? Jakos mi sie nie chce zmieniac platformy (x2 na 939 z deka drogie i nieoplacalne), mialem nadzieje ze doczekam do penryna... To sam problem mam w CoD'zie (aczkolwiek tutaj predzej vista robi swoje niz proc)

Ja mam Viste i podkreconego 8600GT i srednio 50fps,czesto dochodzi do 60fps,najmniej anotowalem 30fps w ostrej zadymie mam w 1154x864.Proc to E 4300@ 2.9Ghz-chyba proc cie chamuje Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadam pytanie wczesniej, zeby doszlo co do skutku.

 

Gramy dzisiaj cos w UT3?

 

Che sobie z wami zagrac zanim poleci z dysku.

 

BTW. Moj brat ktory w unreala 99 pogrywal nawet ochoczo (w 2004 o wiele mniej), dzisiaj po mniej niz 5min po odpaleniu UT3 rzekl:

"Ku**i quakem na kilometr".

Widac nie tylko ja mam takie odczucie, a brat wsumie pamieta tylko UT99.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo mi sie zainstalowac i przezylem szok... dziala na moim sprzecie z podpisu i przy ladnym wygladzie dziala plynnie :D To sie nazywa optymalizacja silnika :)

:blink: Zarzuc screenami.

 

No a teraz trzeba zadrzec nosa :rolleyes:

Dołączona grafikaDołączona grafika

(Ale tutaj byl brzydki ping, wiec...)

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co sie u mnie dzieje, zawsze jak zmienie ustawienia i wylacze gre, po ponownym wlaczeniu mam znowu domyslne........ :/

 

Wiecie moze co na to poradzic ? Zmienilem sterowniki na najnowsze bety i nic nie dalo.

Też tak miałem :-| a dzisiaj sie już w ogóle nie chciala włączyc i zachowywała sie jak by ją ktoś usunął i nie da sie nawet ponownie zainstalować :blink: ale pograłem 1 dzień chociaż :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...