Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam tego wlacznego .. jest ograniczenie do 62 .. byla komenda ;p b cos tam :)

 

Edit

ok mam

//--- REMOVE FPS CAP ---//

 

C:\Documents and Settings\Username\My Documents\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config\UTEngine.ini

 

bSmoothFrameRate=TRUE

MinSmoothedFrameRate=125

MaxSmoothedFrameRate=125

bClearAnimSetLinkupCachesOnLoadMap=TRUE

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem w temacie o crysisie, ale zapodam to również tutaj. Kto jeszcze nie ma niech instaluje najnowsze forceware nvidii 169.01. Wzrost wydajności BARDZO zauważalny (plus minus 5-10 fpsów) przynajmniej u mnie na sprzęcie z siga. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.Wczoraj podczas uruchamiania wyskoczył mi jakiś błąd informujący o tym że mam nieaktualne pliki i czy chce to naprawić. Po uruchomieniu gry, wszystkie opcje były zresetowane, włącznie z danymi konta gamespy.

Jakiś update był?

Ktoś też tak miał? ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem w temacie o crysisie, ale zapodam to również tutaj. Kto jeszcze nie ma niech instaluje najnowsze forceware nvidii 169.01. Wzrost wydajności BARDZO zauważalny (plus minus 5-10 fpsów) przynajmniej u mnie na sprzęcie z siga. Pozdro.

No to świetnie :). Później przetestuje.

Hmm.Wczoraj podczas uruchamiania wyskoczył mi jakiś błąd informujący o tym że mam nieaktualne pliki i czy chce to naprawić. Po uruchomieniu gry, wszystkie opcje były zresetowane, włącznie z danymi konta gamespy.

Jakiś update był?

Ktoś też tak miał? ;>

To samo miałem. All reset i nowe konto musiałem założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne dla mnie pytanko ... Interesuje mnie wersja pod Linuksa i problem instalacji z płyty z gra z płyty pod Windowsa ... z tego co przeczytałem do tej pory wynika, że instalacja pod Linuksem ma sie odbywać z płyty dostarczonej z wersją dla Windowsa ... chciałem się dowiedzieć czy angielski instalator gry(linux) zainstaluje POLSKĄ wersję gry z płyty z pod Windowsa, czy muszę kupić wersję angielską gry? Wiem ze gry jeszcze nie ma i trudno na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie, ale może miał ktoś kontakt z wcześniejszymi wersjami UT na Linuksa i polską wersją UT i wie jak to może wyglądać ....

 

dzięki za pomoc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak miałem. Jakas aktulizacja ktora niby miala spowodowac ze sie gra nie bedzie wieszac, ale i tak się zawiesiła ;) Reset kompa tylko pomógł.

Chyba jednak coś ta łatka poprawiła bo nie ma już takich "zacinek" przy wybieraniu opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

Data Premiery:

Świat: 12 listopada 2007

Polska: 29 listopada 2007

:< No szkoda.

 

RBEJ masz juz fulla ?:) Jak tak daj srkiny z all na full (czyli paski na 5) bo w demie jak wiemy miedzy 3 a 5 nie było różnicy w wyglądzie.

O ja nawet w europie bedzie dopiero 23.11.2007: http://shop.gameplay.co.uk/webstore/produc..._tournament_iii

Trudno trza czekać :).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Miodzio wyglada. Nie tak cukierkowo jak Bioshock i nie tak smetnie jak GoW@PC. Czwarty kwartal 2007 pod znakiem UE3.0? xD

Zależy dla kogo (dla mnie tak :smile2:) + jeszcze cod4 no i QW.

 

Co do map to wygląd i pomysł zawsze był świetny w ut (ta kręcącą sie w kosmosie nad Ziemia i pod ksieżyc czy morfeusz czy tony innych :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do map to wygląd i pomysł zawsze był świetny w ut (ta kręcącą sie w kosmosie nad Ziemia i pod ksieżyc czy morfeusz czy tony innych :P).

Pewnie mowisz o Face, swietna mapa :) W ogole rewelacyjnych map w UT 1 nie brakowalo. Ciesze sie, ze i teraz do nich wrocili w nowym Unrealu. Unreal.pl - tutaj sa 3 filmiki, Deck16 i jedna mapa z CTF z UT 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno sie da-przeciez jest tyle filmików z ut :>Najprosciej frapsem zgrac.pozniej konwert na rmvb :P

a odnośnie tamatu... UT99 było przełomem gier multi... fakt w gre można było grać bez cdkey co wpłynęło na duże rozwiniecie sie sceny oraz małe wymagania sprzętowe.

UT2004.. mase ludzi się zawiodło - grając 4-5 lat w ut99 ciężko było im przestawić się na nową serie :) tym bardziej dochodziły wymagania oraz kupno samej gry - która po roku od wyjścia kosztowała jedyne 50 zł...niestety te aspekty spowodowaly ze scena ut2004 nie rozwinela sie na tyle zeby zaistniec w swiecie multi.Pewnie tak samo bedzie z ut2007.... mówie tu ciągle o scenie PL :).

Bo nasze ziomki z UE itd to będąc w super samie z rodzicami wrzuci gre do koszyka jakby to byly chipsy.

Ja oczywiscie jak fantyk musze mieć do mojej kolekcji :).

hmm skad ja mialem kiedys czas zeby w to mlucic po 6h dziennie przez 4 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma kosztowac z tego co wiem ok 70 PLN i chyba po tym demie się skuszę, ale nie teraz. Teraz to gram w COD4. Lokacje faktycznie robią wrażenie.IMO są bardzo klimatyczne. Grywalnie również na poziomie. Podoba mi się Rocket Launcher. W poprzednim UT2K3 był dla mnie za wolny, ale może dlatego,że w międzyczasie grałem dużo w Q3 i jakoś tak przeskakiwałem z Q3 na UT2k3 ;) Jedynie co mi się mniej podoba to pojazdy.Jakoś mi to nie przypadło do gustu. Wole klasyczny TDM. jak w Q3 :P No i jak ten silnik ładnie jest zoptymalizowany. Oby tylko w Fullu czegoś nie sknocili i chodził tak jak demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q3 the best :D

 

Jestem strasznie rozczarowany QW :/

Mam nadzieje, że nowe UT zastąpi mi kwaka

 

RL bardzo fajny, choc nie wiem czy te granaty to juz nie przekombinowanie. Policzcie sobie ile trybów strzału jest. LPM, PPM (do 3 rakiet), PPM +1 click LPm, PPM + 2xclick LPM :D

 

Biorifle też jest ciekawsze niż w poprzedniczkach. Wydaje sie byc bardziej skuteczny.

Flaka bym zrobił szybszego troszke.

Sniper jakos dziwny ale sie przyzwyczaic mozna ;p

 

I hooverboard'a bym przyspieszył :]

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...