Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie miałem trochę więcej czasu żeby trochę więcej pograć i chciałbym się podzielić z wami moimi spostrzeżeniami. Na początek parę słów na temat grafiki i optymalizacji. Grafika jest bardzo ładna i stoi na wysokim poziomie chociaż wydaje mi się że na wcześniejszych screenach promujących grę wyglądało to jednak lepiej ale ostatecznie UT3 jest tak dynamiczną grą że nawet jak byśmy chcieli to nie ma czasu na podziwianie widoków czy smaczków których jest dość sporo. Optymalizacja też jest bardzo dobra chociaż trudno mi ocenić czy nie mogła by być lepsza ponieważ już dawno nie widziałam tak dobrze zoptymalizowanej gry. Praktycznie połowa klimatu tej części to kapitalnie zaprojektowana architektura czegoś takiego jeszcze nie widziałem. A teraz całą reszta gra jest dość monotonna przynajmniej w mojej ocenie ale ma w sobie to coś co sprawia że chce się w nią grać. Niestety kampania dla jednego gracza została potraktowana po macoszemu i tak na prawdę oferuje to samo co multi tyle że zamiast grać z innymi graczami gramy z botami mało tego przerywniki filmowe które mają budować "fabułę" nie są w czasie rzeczywistym tak jak miało to miejsce w Gears of War co niestety dość mocno psuje cały efekt a szkoda bo to chyba jedyna rzecz dla jakiej warto zagrać w ten pseudo singleplayer. Większych błędów nie zaważyłem gra sprawia wrażenie dopracowanej przynajmniej w obecnej wersji 1.1 z wgranym Beta Patchem. Jakoś dźwięku jest również bardzo dobra chociaż trudno tu mówić o wgniataniu w fotel w każdym bać razie trzyma poziom i to jest najważniejsze. Na zakończenie chciałem poruszyć jeszcze kwestie fizyki w grze no więc jakaś tam jest ale trudno tu mówić o niesamowitych efektach i to by było chyba na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Tobie- u mnie to samo, ale to chyba kwestia "kopi zapasowej" gry.

W trakcie grania, przechodzenia kolejnych etapów i zakończenia gry (nie jej wyłączenia- przejścia do menu głównego) istnieje możliwość kontynuacji (continue campagin czy jakoś tak). Po wyjściu z gry i ponownym jej uruchomieniu opcji tej nie ma- trzeba zaczynać od początku.

 

Zdaje się, że nawet do singla trzeba mieć konto, bo przy uruchamianiu kampanii wyskakuje info, że "some features..."- może właśnie dlatego nie ma możliwości kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Tobie- u mnie to samo, ale to chyba kwestia "kopi zapasowej" gry.

W trakcie grania, przechodzenia kolejnych etapów i zakończenia gry (nie jej wyłączenia- przejścia do menu głównego) istnieje możliwość kontynuacji (continue campagin czy jakoś tak). Po wyjściu z gry i ponownym jej uruchomieniu opcji tej nie ma- trzeba zaczynać od początku.

 

Zdaje się, że nawet do singla trzeba mieć konto, bo przy uruchamianiu kampanii wyskakuje info, że "some features..."- może właśnie dlatego nie ma możliwości kontynuacji.

a zobacz .. rzeczywiscie .. a ja glupi gralem offline ;]

jak sie zalogowalem to fika ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi wy, co posiadacie pełną wersję po polsku.. ocb? :D Czym się objawia spolszczony UT3 względem hamerykańskiego?

Ewentualnie jakiego linka do recenzji bo nie mogę znaleźć jakby ktoś podrzucił, był bym apriszijeted :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W związku z licznymi zamówieniami towarów przedświątecznych, firmy logistyczno spedycyjne nie nadążają z dostawą asortymentu do sklepów. Unreal Tournament 3 będzie pojawiał się sukcesywnie w sprzedaży od niedzieli 9 grudnia do wtorku 12 grudnia, w zależności od regionu. Za powstałe opóźnienia CD Projekt przeprasza."

szkoda słow już tyle czekam na tą grę i nic...polska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodałbyś jakieś screeny z wersji finalnej , przymierzam się również do zakupu ;)

W tym sek ze po demie niestety nie mam ochoty na finala, chyba juz nie te lata ;) Takze nie bede bral gry z roboty, trudno pozostaja inne sieciowki :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie edycja specjalna. Ogólnie to bardziej elegancko wygląda niż wydanie specjalne Crysis'a.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Tylko jest mały ból. Z pudełka Crysis płytki tak trudno odchodzą, że aż strach, że się połamią, a tutaj znowu za łatwo. Wystarczy 2 razy zamknąć pudełko i wypadają. Potem latają po całym pudełku. No i takie przyszło do mnie z latającymi płytami.

Dołączona grafika

Jak nie będzie problemu z odczytem, to robię kopię i reklamuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...