Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

M4TEUSZ ja jak zobaczyłem ut2003 to nie mogłem uwierzyć, że tak wygląda naprawdę. Masakra jak dla mnie ciekawe jakie będę miał odczucia po odpaleniu next ut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny bedzie mniejwiecej tak:

- Ale zaj*biste!!!

A zaraz po tym:

- O Ku... ale tnie!!!

 

:wink:

1429027[/snapback]

A pozniej restart , nasze male reaktory atomowe nie wyrobia z dostarczaniem pradu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4TEUSZ ja jak zobaczyłem ut2003 to nie mogłem uwierzyć, że tak wygląda naprawdę. Masakra jak dla mnie ciekawe jakie będę miał odczucia po odpaleniu next ut.

1428644[/snapback]

A zauważ że UT2003 mimo tego że wyglądał nieziemsko to miał całkiem znośne wymagania. Rok wcześniej kupiłem sprzęt z podpisu tyle że zamiast radzia siedział monster GF2Ti i ramu było aż niesamowite 256MB. Demko odpalałem niemal na klęczkach by chodziło ładnie, a tu miłe zaskoczenie, wszystko na high i gra działa niemal idealnie z lekka tylko przycinając. Więc jeśli historia miała by się powtórzyć to myślę że 3,5GHz proc, 16-potokowa karta, 1GB DDR powinno spokojnie uciągnąć next gena UT, a biorąc pod uwagę że za rok taki sprzęt będzie standardem to nie ma się czym martwić :dontfeedtrolls: Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko sie dodali 3 skoku, jakis extra boost dodgy, bo wtedy cos takiego jak podloga nie bedzie mialo sensu gdyz wszyscy po scianach bedą lazic :PP

 

Dobrze ze w 2k4 zrezygnowali z boosta bo to bylo juz przegiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawił się obszerny artykuł opowiadający o następnej części serii Unreal Tournament. W nowej części jak to zwykle bywa, twórcy postarali się o to by jednocześnie mogli się odnaleść ludzie grający już w poprzednie części jak i zupełni nowicjusze.

Co z tego wynika? Otóż zasada rozgyrwki zostanie taka sama jak w UT2K4. Czy jednak będzie to odgrzewane danie w nowej oprawie? Po części tak, po części nie. Otóż tryb Assault Mode zostanie zamieniony na zupełnie nowy tryb tymczasowo nazwany Conquest.

Zostanie również rozbudowany tryb dla gracza pojedynczego. Chcecie wiedzieć więcej?Zajrzyjcie tutaj http://www.1up.com/do/feature?pager.offset=0&cId=3140119

 

Źródło: f·p·p · n·e·w·s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Summary of What We Know

 

 

 

General

"Envy" was Epic's code name for the next UT, now the official title has been confirmed as "Unreal Tournament 2007" by Midway.

Expect UT2004's "bounciness" to be toned down in the next UT.

The double-jump is back.

The game will focus on AI, specifically voice-controlled AI.

As with many UT2004 levels, the layout of maps in the next UT is being finalized before artwork is incorporated.

The game will feature a global ratings system that will allow clans to compare scores.

Gametypes include Onslaught, DM, TDM, CTF, and the all-new Conquest mode. It appears that Assault, Bombing Run and Domination have been dropped.

Classic map Deck 17 returns in UT2007! -- "The level we brought in first is called Deck 17 [...] because we knew if we made changes and tweaked the movement, everyone would be able to see the difference and the improvement because they knew what the level felt like before." - Jim Brown

"We're not trying to make a prettier UT2K4. We're really trying to make a very new game." - Steve Polge

Epic aims to correct the steep learning curve seen in UT2003/4, making the game enjoyable for newbies and veteran players alike, hence the ability to use your stats to find similarly-skilled opponents

"People in the lobby can say 'Hey, I want to play a capture-the-flag match on this map.' and you'll set it up from there and boom, you'll all go off and play it." - Steve Polge on in-game lobbies.

Epic hopes to have deeper community integration in-game for the next UT.

UT2007 will be published by Midway in the second half of 2006.

According to Epic, UT2007's AI and gameplay are already better than that of UT2004, and most other current titles.

"Out goal is to make a much better UT than anyone's ever seen." - Steve Polge.

"Actually, we don't think 2K4 was very successful [...] It wasn't a bad game... I just wish it could have been a better game than it was." - Steve Polge

"We've paid [...] a lot of attention to what the guys in the community are saying, and we take that feedback to heart." - Jim Brown

"The original Unreal Tournament was on the threshold of being a great game. If we had done 2K4 without having to feel kind of in the box of what we had started in 2K3, I think it would have been a much better game than it was." - Steve Polge

"[in UT2004] you miss the feeling you get from being in someone's face and fighting with them." - Jeff Morris

 

 

Project Leads

Steve Polge - Lead Designer

Jim Brown - Lead Level Designer

 

 

Vehicles

Nine 'Axon' vehicles taken from UT2004: ECE

The Scorpion buggy now comes with an XMP-style rocket booster, as well as an 'eject' button which turns it into a self-destructing bomb.

Scorpion now features Rocket Launchers instead of UT2004's energy web.

Goliath tank may feature destructable treads this time around.

Nine new Necris vehicles

 

 

Weapons

Rocket Launcher

Flak Cannon

Redeemer

Link Gun

Shock Rifle

AVRiL

Sniper Rifle

Dual Enforcers

Stinger (from Unreal 1 and Unreal Championship 2, replaces the Minigun)

Canister Gun (houses Grenade Launcher, Mine Layer, Bio Rifle)

 

 

Conquest Gametype Information

Features eight teams, each with unique armor.

Conquest maps are "potentially as large as three onslaught maps with assault-like objectives and even a form of limited resource management planned"

"there may be the option to treat a conquest match like a long term war, so you can play, take a break, and then go back and play more later"

"you can use your stats to find similarly abled opponents"

"pre-game lobbies" will be present in some form

"clan pages and other sites will be able to be viewed from within the game"

"conquest will take advantage of the Unreal Engine 3's ability to seamlessly stream maps by putting you in a battlefield the size of several maps stitched together"

"players will battle on one of two teams, each sides terriroty will look physically different, as you take a territory it will convert to the otherteams structures and physical surroundings"

"conquest should appeal to a wider gaming audience and provide a place where longer-term strategy, teamwork, and face-to-face fragging all meet"

Currently only exists "on paper".

Seen as a replacement for Assault mode.

 

 

Teams

Nakhti (Egyptians from UC2)

Necris

Juggernauts

The Corrupt

Iron Guard

Krall

Jacob's Team (Marines?)

"Player's Team" (Unnamed)

 

 

Bots & AI

Epic plans to give a lot more personality to the UT2007 bots, shown through their interactions with players and each other in the single player campaign.

Bots' personalities will make them better suited to certain tasks.

"So if you're doing a flag run, you can hear what's going on back at your base because guys are shouting to each other where the enemy's coming from and what they're doing to prevent it". - Steve Polge

Voice command will play a much larger role in UT2007.

"You'll be able to ask [the bots] questions about their status: 'Is there anybody down in the cavern?', 'No, cavern's all clear'. Or you could throw out warnings like, "There's a sniper on the tower. Go get the sniper.'" - Steve Polge

 

Źródło dokładne http://www.beyondunreal.com/main/future/ut2007.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :huh:

 

Te modele ,te tekstury!!! Grafa zwala z nog...

 

Ja chcialbym nowy UT juz teraz !!! Juz zaczynam zbierac na A64 + 2x GF 6800 GT + 2 GB RAM'u :lol: Ale i tak bedzie mi cielo jak znam zycie :wink:

Ale najwazniejsze by grywalnosc dorownala pierwszemu UT bo 2k3 jakos mi nie podchodzil. 2k4 juz troszke lepiej choc to nie to samo co UT'99.

 

Tylko czekac na UT: NG i oby cena byla nie zawygorowana. Czyli max. do 100 PLN Na sam sprzet wydam z 2000 PLN.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ... ale mi się zdaje że z taką grafą.. nie ważne czy to nowy Utek czy inn gierca... ale to już bedzie inny wymiar grania.... Wszystko jest poprostu piękne..... normalnie jestem w szoku.... i wielki szacunek dla twórców tegoż Engine'u... oby go tylko dobże zoptymalizowali B)

 

Pozdrawiam... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gry.o2.pl/upload/files/UT2007.jpg[//img]

 

i wszystko jasne, premiera najwcześniej w gwiazdkę 2006r, a to tylko 19+ miesięcy :(

1437141[/snapback]

To nie jest czasem jakis fotomontaz?

 

OMG ale te nowe screeny wygladaja :o jestem w szoku

 

Nie cytujemy obrazków...

by mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:] dziekuje Wam z info o tej grze... dzieki Wam rówiniez nie kupie nowego sprzetu w zimie... to wszystko przez WAS! No i pzez ten engine...

Cud, miód :D

 

Mam nadzieje ze rocket lancucher bedzie taki jak w UT, nie ma to jak 6 rakiet na wyczucie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku z E3 koleś wali trzema rakietami, pewnie tyle będzie.

Poza tym, w UT chyba było 5 rakiet ?

1459104[/snapback]

Bylo 6 rakiet :) pamietam jak ludzie wyzywali jak ktos przyladowal 6-ciopaka.

A tak poza tym to en filmik jest badziej podobny do Ut2004 niz do UT99. Nawet samo poruszanie. Kurcze no mam nadzieje ze tego nie zwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie obrazki miazdzyly, ale jak widzilem w akcji to taki poprawiony graficznie UT2k4 :/ (a wyglad broni badziewny - A combo shock'a jakies takie hmm gorsze??) W sumie nie tego oczekiwalem, ale liczyc sie bedzie gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę że deweloperzy większość czasu poświęcają na robienie "smerfastycznych" screenów, czyżby to był syndrom DRIV3RA :lol:

Nie zrozumcie mnie źle sądzę że UT2k7 będzie genialną grą, bo nie widzę przeciwwskazań ku temu, jednak oczekiwałem rewolucji w grafice na miarę FarCry a po filmie czuję jednak mały niedosyt, śmiem też twierdzić że, o ile nie zchszanią czegoś, praktycznie każdy sensowny dzisiejszy komp to bez problemów przełknie, a i starsze nie będą zbytnio strajkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jedyne wytlumaczenie to to, ze byc moze te demko robili na szybko. To nie jest nawet demo, to jest filmik... Wiec trudno cos oceniac. Jedno wiem, ze klimaty kosmicznego i nowoczesnego miasta mnie nie kreca niestety. Nie mogliby wrocic z tym UTkiem do korzeni? Nie dobrze jak jest cos przebajerowane a na mapie jest za duzo kolorowych pierdul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe filmki z UT2007 który został tym razem pokazany wraz z premierą G70 :)

 

http://media.pc.gamespy.com/media/746/746632/vids_1.html

 

http://media.pc.gamespy.com/articles/628/628007/vids_1.html

 

all is realtime no render :)

 

i wywiad z jakimś kolesiem z epica

 

http://www.arena51.be/downloads/streams/e3_2005_ut_2007.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny

 

Te fotki są Nierealne tak piękne :) mam nadzieję że na ATI 800XL da rado pograć

 

 

Panowie dajcie jakiegoś innego linka bo ten wymaga

płatnej rejestracji w IGN :/

 

może by ktoś wrzucił gdzieś ??

 

 

#### Update

 

chyba da rade ściągnąć :) trza zacząć oglądać a potem prawym pm i save

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurna, widac ze sporo chyba juz zrobione mogli by dac jakies demko. :)

1509468[/snapback]

 

może jakaś beta wycieknie ;), a co do filmików to epic mógł by troche stonować z kolorkami :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...