Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi... jest sens kupowac ut, jezeli mam monitor z input lagiem wiekszym niz 30 ms? Nie bede tylko statystowal? W cs'ie 1.6 lamki bije, ale kiedy przyjdzie mi grac z dawniej rownymi sobie to jezeli nie sfarce, nie zabije ;) Ogarnia ktos, jak ma sie do siebie szybkosc obu gier ;)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do self destructów, to wielu już próbowało i żadnemu się nie udało, no ale próbuj próóbuj :D.

26 bullseye coś mówi za siebie ;].

 

btw staty na ut3 są jakoś opóźnione :<. Nie mam na nich wielu rzeczy w tym ostatniego massacre...

Może sa srewery które nie zbierają statów (takie jakby nierankingowe) ?

 

xpektor

Była pare razy o tym (sam pytałem) ale tak to jest ja sie ktoś o FAQ nie postara ;).

Zrob tak:

W pliku utengine.ini w C:\Users\nazwa użytkownika\Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config\UTEngine masz wpis "Language=POL" Ja "POL" zmieniłem na INT i mam menu po angielsku.

4ever_anarchy_soldier

Dziwne pytanie ;). ut3 jest bliskie speedem q3 a przy tych grach cs (w każdej postaci) to ślimak.

 

Ostatnio grałem tdm na deimosie i paru innych mapa. Świetnie sie gra ;p a ten deoimos jest świetny pod wzgledem fpsów/graficznym i artysycznym :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, jak wyłączyć strzałki pokazujące trasę w SP?? Kurde, one w multi też są. Przez nie odechciewa mi się grać, czuje sie jak n00b, którego za rączke trzeba po planszy prowadzić.

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, jak wyłączyć strzałki pokazujące trasę w SP?? Kurde, one w multi też są. Przez nie odechciewa mi się grać, czuje sie jak n00b, którego za rączke trzeba po planszy prowadzić.

Jak było na loading skrinie: "practice good sportsmanship. you were a n00b once too". Każdy zaczyna jako noob ale nikt sie do tego nie przyznaje a co do strzałek to one mi w ogole nie przeszkadzały.

Ich chyba tak łatwo sie nie da wyłączyć (co jest troche dziwne) no chyba ze grasz na serwie z odpowiednim mutatorem np.:

http://www.utzone.de/include.php?path=cont...;contentid=6537

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich serwach mozna was spotkac?

Na wszystkich vctf gdzie gra minimum 10 osób i ping jest mniejszy niż 125 :D. Najlepiej umówić się na jakimś konkretnym serwie i dodać naszych z pure pc do frendsów.. wtedy łatwo odnaleźć znajomych :)

 

26 bullseye coś mówi za siebie ;].

 

btw staty na ut3 są jakoś opóźnione :<. Nie mam na nich wielu rzeczy w tym ostatniego massacre...

Może sa srewery które nie zbierają statów (takie jakby nierankingowe) ?

no, ja mam 27 :D, ale to mówi jedynie, że potrafisz.. a nie, że zbulsajujesz akurat mnie :D

 

też odniosłem wrażenie, że nie wszystkie serwery zapisują statsy, albo jak zapisują to nie wszystkie dane :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich vctf gdzie gra minimum 10 osób i ping jest mniejszy niż 125 :D. Najlepiej umówić się na jakimś konkretnym serwie i dodać naszych z pure pc do frendsów.. wtedy łatwo odnaleźć znajomych :)

no, ja mam 27 :D, ale to mówi jedynie, że potrafisz.. a nie, że zbulsajujesz akurat mnie :D

 

też odniosłem wrażenie, że nie wszystkie serwery zapisują statsy, albo jak zapisują to nie wszystkie dane :).

26 to było dawno ;p. Teraz gram bez pojazdów. Nie trawie dobrze pojazdów w mp wiec tdm dla mnie roxuje ;). Imo nowy deck też mimo ze fpsy tam ssą (prawie na każdych ustawieniach :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w UT3, i moge stwierdzić ze dawno tak źle zbalansowanej gry to nie widziałem. Jedyną bronia która mozna coś zrobić jest rakietnica, reszta ma śmieszny dmg. Do tego te teleporty, w CTF goście w jedna strone zapierniczają tylko na nich, i żeby kogoś rozwalić to trzeba czekać koło flag :angry: . No i całość dopełniają te strzałki dla noobków. Szkoda kasy na UT3, są lepsze strzelanki multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w UT3, i moge stwierdzić ze dawno tak źle zbalansowanej gry to nie widziałem. Jedyną bronia która mozna coś zrobić jest rakietnica, reszta ma śmieszny dmg. Do tego te teleporty, w CTF goście w jedna strone zapierniczają tylko na nich, i żeby kogoś rozwalić to trzeba czekać koło flag :angry: . No i całość dopełniają te strzałki dla noobków. Szkoda kasy na UT3, są lepsze strzelanki multi.

wiesz, ja nawet enforcerem potrafię nie jednego gościa z RL rozwalić.. więc jak pisał poprzednik.. kwestia skilla :). Mi np RL na początku ciągle lądował pod własne nogi.. a po paru godzinach gry osiągniecie "rocket scientist" to zaden problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest pompka ;) Ale tylko na niektorych mapach.

Dokładnie ;]. Tak samo bio rifle. Te dwie rzeczy ssały w starszych ut ale tutaj można ołnować np ( ultra killa z pompy na heat ray ;) + 11 jackhammerów ). A bio hazard jak narazie 16 razy ;p. Szkoda tylko ze w warfare nie ma bio rifle ;0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedobrzyli i dlatego właśnie gra sie słabo sprzedaje. 5/10

Nie jestem fanem multi, ale b. dobrze wspominam część 1 UT. Tutaj mamy nawrzucane do jednego wora wszystko- przekombinowane bronie, ogromną przytłaczającą ilość detali ( większą niż w rzeczywistości ;)), ale najbardziej boli brak sensownych poziomów- wszystko na jedno kopyto,nic nie zostaje w pamięci. Mam dziwne wrażenie, że wszystko jest napompowane. Poza tym typowe Arcade- przegięcie z deskorolką, dosyć mała brutalność, charakterystyczny kiczowaty klimacik rodem z UT 2004, BARDZO mało map- nie bardzo mi przypasowało. MOim zdaniem może ją uratować tylko totalny mod na UT 1. 3-ka to taka podrasowana wersja 2004- nic wiecej- zero zmian, nawet graficznie dużo się nie zmieniło. No i drażni, że nie można grać w kampanii innym ludkiem, bo ten od 1 screenu mnie drażni ;))

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;]. Tak samo bio rifle. Te dwie rzeczy ssały w starszych ut ale tutaj można ołnować np ( ultra killa z pompy na heat ray ;) + 11 jackhammerów ). A bio hazard jak narazie 16 razy ;p. Szkoda tylko ze w warfare nie ma bio rifle ;0.

BioRifle tez jest kozak. W starszych UT bida i nedza, ale tutaj jest ok. Szkoda tylko, ze sie nim i pompka moge nacieszyc po 15min, bo mnie dalej wypier... z gry z bledami roznymi, chyba zaleznymi od pogody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedobrzyli i dlatego właśnie gra sie słabo sprzedaje. 5/10

Nie jestem fanem multi, ale b. dobrze wspominam część 1 UT. Tutaj mamy nawrzucane do jednego wora wszystko- przekombinowane bronie, ogromną przytłaczającą ilość detali ( większą niż w rzeczywistości ;)), ale najbardziej boli brak sensownych poziomów- wszystko na jedno kopyto,nic nie zostaje w pamięci. Mam dziwne wrażenie, że wszystko jest napompowane. Poza tym typowe Arcade- przegięcie z deskorolką, dosyć mała brutalność, charakterystyczny kiczowaty klimacik rodem z UT 2004, BARDZO mało map- nie bardzo mi przypasowało. MOim zdaniem może ją uratować tylko totalny mod na UT 1. 3-ka to taka podrasowana wersja 2004- nic wiecej- zero zmian, nawet graficznie dużo się nie zmieniło. No i drażni, że nie można grać w kampanii innym ludkiem, bo ten od 1 screenu mnie drażni ;))

bronie nie są przekombinowane... przesz są takie jak w ut99 z lekkimi modyfikacjami, imo całkiem udanymi. Ilośc detali, fakt, też mam wrażenie że jest ich za dużo na mapach, a deck16 - pożeracz fpsów to z początku ludzików nie mogłem rozpoznać w otoczeniu :D

 

Deskorolka to bardzo dobry pomysł, bez niej poruszanie się po ogromnych mapach było by męczarnią. Oglądając historię UT (film) można stwierdzić że kiczowaty kliamcik był w ut2003/2004 ale w ut99 i w ut3 jest całkiem wporzo, nie jest identyczny z wiadomych przyczyn ale lepszy niż w innych wersjach.

 

Dziwią mnie też stwierdzenia że UT3 to podrasowany 2k4... no bo nie wiem czego się ludzie spodziewają, że nagle grafika zejdzie do poziomu gier sprzed 10 lat? ut99 był i już nie wróci, choć niektórzy próbują reanimować gameplay robiąc płaskie mapy do ut3... co może i po części jest dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałem i skasowałem- takiego durnego AI jeszcze w życiu nie widziałem.

"Red Orb dropped" i Lewiatan notorycznie kierowany przez prawie wszystkie boty klinuje się na byle pagurku i przez to notorycznie dostaję w grze singiel w dupę. Załość ^2. Dla mnie na teraz ocena spadła do 3/10 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałem i skasowałem- takiego durnego AI jeszcze w życiu nie widziałem.

"Red Orb dropped" i Lewiatan notorycznie kierowany przez prawie wszystkie boty klinuje się na byle pagurku i przez to notorycznie dostaję w grze singiel w dupę. Załość ^2. Dla mnie na teraz ocena spadła do 3/10 :(

:lol: Ty na pewno masz org ? UT3 to nie gra na singla tylko multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałem i skasowałem- takiego durnego AI jeszcze w życiu nie widziałem.

"Red Orb dropped" i Lewiatan notorycznie kierowany przez prawie wszystkie boty klinuje się na byle pagurku i przez to notorycznie dostaję w grze singiel w dupę. Załość ^2. Dla mnie na teraz ocena spadła do 3/10 :(

Poza tym nawet AI tu nie pomoże, bo na mapach są takie miejsca w których zwykli playerzy mogą sie zablokować.. Gdybyś wiedział jak te mapy są od środka zrobione to by Cię to nie dziwiło :D.

 

a AI to UT miało od zawsze dobre, a na godliku zagrałem ze 3 razy w botem to wymiatał na poziomie dobrego gracza.. rasy ludzkiej :).

 

Zresztą, kto kupuje UT3 żeby grac z botami? :>

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten screen z faceclassic mnie zgasił - to trzeba kupowac ut 2007 zeby pograć na tej mapie ? :lol o wiele lepiej się ona prezentuje w dwóch wersjach w ut 2004 - syto i płynno :D

Nie zgodzę się ze slayerem że 2004 jest kiczowate - klimat jest jak najbardziej w porządku. A tak swoją drogą to co by z unreala nie wyszło - i tak człowiek wraca po jakimś czasie do Rocket/Clan Areny w q3 :P - i to wlasnie jest gra ponadczasowa, YO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rasowy gracz ut w q3 gra patykiem myszkę trącając... :twisted:

 

w ut3 da się skakać na rakiecie :wink:

Ale to nie q3 na cpm'e jednak ;). RL z q3 to jest po prostu magia. Nie mniej powoli do takiej "magii" zaczyna dorastać biorifle :D. Taki kapeć w starszych ut, jak to kiedyś pisali "najbardziej kontrowersyjna bron w ut-jedni ją kochają drudzy nienawidzą" - ja należałem do tej drugiej grupy. A teraz biohazar for life :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak mozna wlaczyc AA w UT3 ? Probowalem wymusic w strerach Nvidii (teraz mam 8800GT) i mimo, ze tam jest ustawione 8x/8x, to schodki sa dalej tak jak byly.

A próbowałeś innych ustawień niż x8 ? Mi na x4 ze sterów działało :).

Obczaj tą stronke: http://www.tweakguides.com/UT3_5.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Okazuje sie, ze jednak UT3 nie jest tak swietne jak sie wydawac moze ? Z tego co widzialem w multi, to ja jestem pod wrazeniem, grafika swietnie sie prezentuje, duzo dynamiki, pojazdy robia wrazenie, a jaka frajda z fragow ? I gdzie tutaj narzekac ? Kto w dzisiejszych czasach w single gra ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...