Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisy do sezonu 2008 Ligi HLC UT3 !!

 

zapraszam wszystkich do udzialu w lidze, kazdy moze sprobowac swoich sil, wystarczy zalozyc konto na stronie oraz zapisac sie do UT3, zapisy potrwaja jeszcze do wtorku. a start rozgrywek planowany jest na poczatek marca.

 

rozgrywki naturalnie w trybie 1on1, wiecej informacji na stronie ligi

 

ponizej link

 

http://www.cybersport.pl/?ligowe:2474

 

Mam to info bo jakiś koleś napisał o tym na Pclabie,wbijajcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Okazuje sie, ze jednak UT3 nie jest tak swietne jak sie wydawac moze ? Z tego co widzialem w multi, to ja jestem pod wrazeniem, grafika swietnie sie prezentuje, duzo dynamiki, pojazdy robia wrazenie, a jaka frajda z fragow ? I gdzie tutaj narzekac ? Kto w dzisiejszych czasach w single gra ?!?!

No jak dla mnie tej pojedynek wygrał UT2007 i nie mam pytań ... po prostu trzeba zagrać chociaż w demko (tak tak wiem sporo zajmuje ;] ), bo po zagraniu w nie, każdy może się przekonać ile zmian weszło w życie i jak tak na prawdę powinien wyglądać prawie idealny Unreal Tournament :D Bo żadne screen i żaden filmik (chociaż są dobre), nie oddadzą tego jak się samemu gra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zaden film nie bedzie wygladal lepiej jak w kinie :P Swoja droga, mysle ze UT 3 to smiale ulepszenie UT 2K4 w sumie tego co kazdy gracz chcialbym otrzymac w nowej odslonie. Jednak konkurencja innych gier daje sie we znaki, co mozemy sprawdzic po ilosci serverow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w UT3, i moge stwierdzić ze dawno tak źle zbalansowanej gry to nie widziałem. Jedyną bronia która mozna coś zrobić jest rakietnica, reszta ma śmieszny dmg. Do tego te teleporty, w CTF goście w jedna strone zapierniczają tylko na nich, i żeby kogoś rozwalić to trzeba czekać koło flag :angry: . No i całość dopełniają te strzałki dla noobków. Szkoda kasy na UT3, są lepsze strzelanki multi.

Rozśmieszyłeś mnie tą wypowiedzią ale w sumie podkreśliłeś też że jesteś totalnym noobem. Każda broń w u3 ma swoje niezastąpione + a prawdziwy umiejętny gracz potrafi dobrać odpowiednią broń do sytuacji , już widzę jakbyś sobie poradził rocekt launcher'em na odległość ze sniperem. To samo w shock combo , nawet byś mnie nie dotknął rakieta ... Juz nie mówiąc o bliskich spotkaniach z flakiem lub stingerem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że prawdziwy pro od siedmiu boleści się znalazł. Napisałem to co myśle i tyle :mur: Jak chcesz kogoś obrazać i od n00bów wyzywac to idz do mamusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prawdę powiedział.. chyba sam o sobie nie powiesz ze jesteś dobrym graczem w ut skoro ledwie RL potrafisz obsługiwać :).. a skoro nie jesteś dobrym graczem - prosty wniosek.. jesteś noobem :) i nie ma się o co tutaj obrażać...

Bronie w UT są zrobione jak rzadko które... każda z nich bez wyjątków jest śmiercionośnym narzędziem ale jednak wymaga od gracza pewnego doświadczenia. I fakt, że przeciwnik ma RL a ja mizerny pistolecik wcale mnie nie zraża ani tym bardziej nie przesądza od razu o tym, że to on zdobędzie fraga :)

 

Tak samo jak ja się przyznaję bez bicia że np w ET jestem noobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś pro ale też nie macie podstaw do nazywania mie n00bem. To że napisąłem że imo bronie są źle zbalansowane o niczym nie pezesądz. Przepraszam że obraziłem waszą świętą gra, bo jakże można krytykować UT :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś pro ale też nie macie podstaw do nazywania mie n00bem. To że napisąłem że imo bronie są źle zbalansowane o niczym nie pezesądz. Przepraszam że obraziłem waszą świętą gra, bo jakże można krytykować UT :mur:

Strasznie się irytujesz , ja gram w ut3 od 3 miesięcy i nadal uważam że jestem noobem choć podobno już coś tam potrafię . Jeżeli chcesz to sprawdzę czy jesteś noobem i może przestanie gryźć to Twoje sumienie. Noob to powszechnie wiadomo osoba początkująca a jeśli Ty piszesz że RL w ut3 jest jedyna sensowna bronią to mamy prawo stwierdzić że jesteś noob'em i jeszcze mało wiesz o tej grze .Owszem Rocket jest świetną bronią ale trzeba umieć nią operować i nie zawsze jest dobrym wyborem ale przyznam sie bez bicia że często go używałem jak zaczynałem grac w ut'eka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Noob to powszechnie wiadomo osoba początkująca...

Gratuluje znajomości pojęć :mur:

 

W UT nie jestem bardzo dobry, nigdy nie byłem, ale swoją opinie o tej grze moge mieć, i to nie jest powód do nazywania mnie n00bem :/

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko chciałem dodać ze regułkę kto to jest noob możemy czasem zobaczyc podczas loandingu mapy w ut3 i wyraźnie jest napisane żeby nie najeżdżać na noob'a czyli początkującego bo kiedyś też się nim było. Może noob w innych grach ma inne znaczenie ale w ut oznacza głownie początkujący ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś pro ale też nie macie podstaw do nazywania mie n00bem. To że napisąłem że imo bronie są źle zbalansowane o niczym nie pezesądz. Przepraszam że obraziłem waszą świętą gra, bo jakże można krytykować UT :mur:

proste, nie można :twisted:

 

przesądza o tym, że niewiele wiesz o tej grze i niewiele w nią grałeś :)

 

Czyli caly swiat sie myli [;

świat światem, ale w UT tak stoi napisane, nie nabijaj się z początkujących, ty też byłeś kiedyś noobem :) Więc... Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste, nie można :twisted:

 

przesądza o tym, że niewiele wiesz o tej grze i niewiele w nią grałeś :)

świat światem, ale w UT tak stoi napisane, nie nabijaj się z początkujących, ty też byłeś kiedyś noobem :) Więc...

true true ;]. Ja im więcej gram tym bardziej mi sie gra podoba. Imo po prostu czasy takich shoterów powoli sie kończą (aka ut,q3 głównie polegajacych na szybkim dm albo duelu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć jak można zmieniać mape na serwerze dedykowanym bez włączania UT?

 

WebAdmin-2008-03-16 rozwiązał mój problem...

Edytowane przez 4rch0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno spotkałem się z niewidzialnymi przeciwnikami na Suspence. Wdział ktoś coś takiego?

Biegał taki jeden z drugim i tylko buty było mu widać. Nie było również widać, kiedy strzela, ani pocisków.

Czasami bylo tak, że miałem dwóch przeciwników i jeden był "normalny", a drugi niewidzialny.

 

Zacząłem o to pytać na mapie, to nikt nie wiedział ocb. Jeden gość napisał, że to błąd gry, który raz mu się przytrafił i musiał ją zrestartować, by przeszło.

Tak się zastanawiam, czy to błąd faktycznie (skoro obok siebie potrafi stać "dobry" i "zły"), czy jakiś cheat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, raczej ciężko czitować po czyjejś stronie. Jeśli już ktoś czituje to zazwyczaj u siebie na kompie, czyli aimboty, wallhaki, radary i inne badziewia dla neostradowców. Co do niewidzialnego gościa to, czy ten sam koles był ciągle niewidzialny, czy było to chwilowe?

Czasami zdarza się, przez packege lost że część pawnów (wszystko co nie jest mapą) po prostu się nie przenosi przez sieć przez chwilę. Skutki są takie, że nagle dostaję w twarz 3 rakietami których nie widziałem że lecą :).

 

Czasami też optymizer widoczności źle rozpoznaje czy dany przeciwnik jest dla nas widoczny czy nie - w UT serwer nie wysyła do nas informacji o położeniu graczy niewidocznych dla nas. To zazwyczaj objawia się na większych odległościach gdy celujemy do kogoś ze snajpy a ten jeszcze się chowa za ścianę - raz sobie zniknie, raz się pojawi. Efekt może sie nasilać gdy mamy ustawioną niską prędkość transmisji danych (SET NETSPEED X - o ile dobrze pamietam, im mniej tym gorzej)

 

Jest też możliwość taka, że jeśli gość używa skustomizowanego skina (odblokowanego) to w momencie gdy go zobaczysz po raz pierwszy może nie zostać załadowany skin w miarę szybko, co wygląda coś niby biegnie ale nie widać co... Zazwyczaj jednak po chwili się naprawia i gość jest już widzialny.

 

 

Nie można też wykluczyć że ktoś używa jakiegoś cholerstwa, które powoduje że na niektórych kompach jego postać wyświetla się dziwnie. Już różne rzeczy widziałem więc może i w tym coś jest - tym bardziej jeśli systematycznie powtarza się to z jednym i tym samym gościem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że to dotyczy tylko jednego gracza (kilka fragów), ale potem był widoczny. Jednak potem się zdarzyło, że kilku naraz takich spotkałem wymieszanych z "dobrymi". Jak ubiłem, to też tylko buty leżały.

Później akurat wyłączyłem grę i więcej takich duszków nie widziałem.

Może faktycznie błąd gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami się zdarza że się nie wczytają wszystkie dźwięki.. np podnoszenie broni nie słychać, jazdy na desce.. to pewnie tak samo z teksturami :). Stara zasada wysiądź-wsiądź pomaga w takich sytuacjach.

 

Mnie np irytuje, jak wchodzę na zapchany serwer i mnie przydzielą do czerwonej drużyny - czego nie lubię - wole do czerwonych strzelać :) i jak już wymuszę zmianę teamu to nagle znika mój skin i pojawia się defaultowy ten z demo, to samo z dźwiękami

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nienawidzę grać niebieskimi. :lol:

Mam jakąś formę upośledzienia rozpozawania kolorów i czerwony czasem może mi uciec z pola widzenia.

Przyznam sie ze mam podobnie ;]. Po prostu niebieski bardziej sie rzuca w oczy i imo większy kontrast dla środowiska. Idealnie dla mnie by było zółty vs niebieski ale tak nie mogli zrobić bo z tego co wiem jest taka forma daltonizmu gdzie nie rozróżnia sie koloru niebieskiego i żółtego ;]. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumei to mogę grać dowolnymi, ale jakoś ze starego UT mi zostało, że czerwonym lepiej było widać. Tutaj jest poświata więc ukryć się w cieniu już nie jest tak łatwo :).. ale jak zmieniam drużyny to potem albo strzelam do swoich, albo źle reaguję jak niesie czerwony ludzik niebieską flagę albo na odwrót :D

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wiecie może jak ripować muzyke z mapek w ut3 ? :). Na bonus cd nie ma tracków a szkoda. Chodzi mi głównie o temat muzyczny na Onyx Coast (szczególnie w tym momencie kiedy wsiądziemy do Leviathan'a albo zgarnie ORBa :)).

 

A i jeszcze jedno: chyba sobie jaja zrobili z tym bonus packiem ;]. 156 MB za 3 mapy w tym tylko jedna dobra (stare dobre Facing Worlds :P). Mogli by kolesie z Epic wybrać najlepsze custom mapy, zrobić z tego mega map pack i wymusić ich ściągnięcie (tak jak patch) aby każdy je miał. Fajniej by było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal sobie edytor, wczytaj pliki z muzyką i zapisz jako wav :)

 

 

No niestety nowe mapy już nie ważą po 2MB ino po 40 :D. Mi tam brakuje do DM zwykłych map z UT99 i np david'ów. Najgorsze jest to, że nawet jeśli masz bonus packa to an serwerze nie koniecznie jest on zainstalowany :). I jak gram w vctf to tylko raz widziałem inne niż standardowe mapy... ale potem kolesie je usunęli - niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...