Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie grałem do 3 rano :D

 

Tak btw, jak Steam pokazuje 0% tzn, że ściągnął już te np. 20% jak mieliscie i potem ściągam od tego co już macie i liczy od 0%.

 

Generalnie najlepiej patrzeć na rozmiar folderu UT3, pełny ma koło 8GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się nie mogę doczekać. Swoją drogą - też nie pamiętam, żeby ostatnimi dniami tak długo grać. :D Aha - czy ktoś już wie o so chosi w trybie Betrayal ?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz eliminować (zdradzać) członków swojej drużyny jak dana osoba świeci ci się na kolor jakiś tam. Do końca nie wiem :D

 

A mutator Titan to jest po prostu SICK. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny mod greed :). Do tego titan mutator i jest mocna jazda. Kapitalny pack ze świetnymi zmianami, mapami, mutatorami i trybami :). Nic tylko grać. Może teraz ut3 przyciągnie wiecej graczy. Już jest więcej serwerów i ogólnie więcej ludzi. Dzięki temu przyjemnie sie gra ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się nie mogę doczekać. Swoją drogą - też nie pamiętam, żeby ostatnimi dniami tak długo grać. :D Aha - czy ktoś już wie o so chosi w trybie Betrayal ?

Jest to normalny instagib plus to ze czasami dołączasz do niebieskiego teamu i razem do "dzbanka" (pota) zdobywacie fragi. I teraz jest dylemat bo albo możesz zbierać z teamem cały czas fragi albo w pewnym momencie naciskając alt-fire zabić swojego team-mate'a i zdobyć wszystkie fragi z pota. Potem jesteś przez 30 sec Rougiem i byli teammaci mogą odzyskać fragi jak cie zabiją przez te 30 ;d. Ogólnie też świetny tryb.

 

Panowie może jakąś ustawkę zrobimy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawke?? bardzo chetnie :) niech tylko ogarne cale to ut3 bo od roku na polce sie u mnie kurzylo i dopiero teraz zainstalowalem po malych problemach ze steamem ktory nie chcial przyjac klucza:D

 

jakby co vasyndrom w ut3 albo nuO3-Lzuruha aka vasyndrom jako steam community id ;]

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórka UT3 Free Weekend (można już ściągać w oczekiwaniu na piątek)

 

Free Weekend Encore Begins Friday

 

Unreal Tournament 3 Black, the fully updated version of UT3 with the Titan Pack, has enjoyed an increase of over 2000% in simultaneous player numbers since its March 5th release and last week's Free Weekend on Steam. In addition, UT3 Black has claimed the number one spot on Steam's bestseller list.

 

To celebrate the game's overwhelming success and meet the huge demand, the UT3 Black 40% off Steam sale has been extended through Sunday, March 22, and an encore Free Weekend of play begins this Friday via Steam. Pre-load for the encore Free Weekend begins today.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakas mozliwosc wylaczenia akceleracji myszki w tej grze? mimo, ze w windowsie mam wylaczona to i tak nie daje rady w to grac przez to jak mysz mi sie zachowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakas mozliwosc wylaczenia akceleracji myszki w tej grze? mimo, ze w windowsie mam wylaczona to i tak nie daje rady w to grac przez to jak mysz mi sie zachowuje.

Owszem odznacz w opcjach Input -> Mouse Smoothing

 

Oraz w pliki UTInput.ini (domyślnie Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config):

 

[uTGame.UTConsolePlayerInput]

bViewAccelerationEnabled=False

 

 

PS ruszył drugi serwer neostrady TP, tryb Warfare, 16 slotów

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem odznacz w opcjach Input -> Mouse Smoothing

 

Oraz w pliki UTInput.ini (domyślnie Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config):

 

[uTGame.UTConsolePlayerInput]

bViewAccelerationEnabled=False

 

 

PS ruszył drugi serwer neostrady TP, tryb Warfare, 16 slotów

Zarzuć IP bo jakoś nie moge ich znaleźć w przegladarce ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Match

193.110.122.205:7777

 

Warfare

193.110.122.213:7777

 

jeśli macie jakieś sugestie to pisać

Serwer średni szczerze powiem:

- ping świetny

- liczba graczy (16) też bardzo dobra

- ale nie pasuje mi to że gramy do 3 pkt

- no i votowanie map słabe ;) (trzeba powywalać zbędne mapy jak 5 odmian torlana i takie tam)

- dłuższy czas do votowania powinien być

- no i wykluczenie map na których sie niedawno grało

 

Jak bedzie to zrobine to bedzie super serwer bo ping jest świetny ;)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była aktualizacja linuxowej wersji serwera ale nadal się wywala, albo laguje nagle nie wiadomo czemu. EPIC ma jakieś problemy z dedykami po Linux. A TPSA używa właśnie linuxowych maszyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie - sprawa jest bardzo poważna (bynajmniej dla mnie).

 

Nie wiem jak najlepiej opisac nature problemu niż zacząć od linków, gdzie próbowałem szukać pomocy:

 

http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=200...SLanguage=en-us

 

http://www.3dfxzone.it/enboard/topic.asp?TOPIC_ID=12877

 

http://utforums.epicgames.com/showthread.p...85#post26655385

 

http://forums.laptopvideo2go.com/topic/245...force-9500m-gs/

 

Problem jest globalny tzn nie dotyczy TYLKO uzytkownikow laptopow czy desktopow. Jak narazie nie ma zadnego oficjalnego rozwiazania, ktore byloby skuteczne dla wszystkich.

 

Mimo to chcialbym je wspolnymi wysilkami z kims znalezc by moc dumnie powiedziec, ze i polak rowniez potrafi.

 

Nie bede ukrywal, ze jestem posiadaczem laptopa i jego uzywam do grania, multimediow - slowem do wszystkiego. Wiem na sto procent, ze przyczyna nie lezy w przegrzewaniu sie inaczej fallouta 3 by wywalalo zanim zdazylby sie uruchomic z jakiegos save'a ^^

 

Probowalem juz wszystkiego - moddowane stery, wielokrotne reinstalacje i zmiany w plikach ini.

Poziom detali nie ma zadnego znaczenia.

Upewnialem sie czy moge odpalic gre i dowiedzialem sie, ze spelniam minimalne jak i zalecane wymagania.

 

Posiadam Windows Viste 32 Bit Home Premium z Service Pack 2, najnowsze sterowniki dla laptopów od nVIDI, najnowszy DirectX.

 

Specyfikacje mojego lapka:

 

Intel Core 2 Duo 2.40 GHz

3 GB RAM

nVIDIA GeForce 9500M GS (256 MB GDDR3)

 

UT mi smiga plynnie i bez zadnych zaksztuszen przy najwyzszych detalach. Problem jest jedynie w losowych zwieszeniach doprowadzajacych do koniecznosci restartowania systemu z przycisku. Nie ma mozliwosci zabic zwieszonego procesu task managerem. W momencie zawieszenia dzwiek z gry zapetla sie i powtarza a komputer nie odpowiada doslownie na nic.

 

Z opinii innego uzytkownika laptopa wyczytalem, ze w momencie wlaczenia gry podskakuje zuzycie ramu az do momentu zwieszenia sie.

 

Ktos mi zasugerowal zmiane czestotliwosci ramu, ale nie wiem gdzie i jak. W biosie nie mam niczego takiego.

 

 

Takze zwracam sie z prosba do was, Drodzy Uzytkownicy - wszelkie sugestie (poza zmiana sprzetu) beda naprawde mile widziane.

 

Ja wiem, ze to jest do rozwiazania ten problem. Nie takie rzeczy sie robilo z innymi grami i to na starym sprzecie nie spelniajacych wymagan (GTA Vice City na Voodoo3 i PIII517MHz rowniez posiadal "freezing problem" aka permanetne zwiechy, ktore rozwiazalo cofniecie sie do bet sterownikow voodoo)

 

Jak narazie z przetestowanych sterownikow (a jest ich tyle, ze nie sposob wymienic) zadne nie pomogly.

W niedalekiej przyszlosci mysle o Win 7 64 bit, ale narazie czekam na premiere chociaz chodzilo mi po glowie zeby sprobowac szczescia z RC, ale jednak szybko mi to z glowy wylecialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj patcha do Ut3 jak możesz to raz a dwa to ustaw taktowania karty,procka,ramu i czekogolwiek na def jeżeli coś podręcałeś (w co wątpię bo to laptop przecież).

Patch mam najaktualniejszy a procek i karta nie byly kręcone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem cos takiego, doslownie identyczny problem, i po moich wielokrotnych "badaniach" wyszlo na to ze to byla wina pamieci, a w moim wypadku dalem zbyt wymagajace czasy na niskim v, ale bylo to jeszczen na starym pc.

Edytowane przez iNs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...