Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

mniam widze że epic poszedł po rozum do głowy i zmienił trochę graficznie Shocka :)

ogólnie gra prezentuje się bardzo ładnie szczególnie flaki na 3 screenie :) oby równorzędne prace nad UT pod ps3 tego tytułu nie skopały.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grafika powala.Zwlaszcza modele. Widze ze wogle jakies pojazdy/maszyny sie pojawily.. mam rozumiec ze bedziemy nimi sterowac czy jak, co oni nawymyslali... Jakos mi to nie podchodzi zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem troszeczke w 2003 i nie przypominam sobie zadnych pojazdow ;) Moze chodzi tu o inny tryb gry, bo tylko w deathmatch gralem przez godzinke i odinstalowalem. Jakos dalej wole Quake 3

:lol: to zagraj w 2004, albo znajdz sobie choaciaz screeny z tej częsci, ja do tej pory czasami sobie w nią pocinam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok... juz wiem :)

 

W 2004 nie gralem i nie mialem okazji pograc w Onslaught... Ale to i tak nie zmienia faktu ze gra mi sie srednio podoba. Zobacze jak to bedzie z 2004 jak juz sobie zalatwie moze mnie przekona ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay w UT2004 jest o wiele lepszy niz 2003 ale to moje zdanie.

Zreszta mozesz sobie sciagnac moda do UT2003 by tez miec onslaughta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość helmut

LoL texturki i modele sa naprawde dobej jakosci, ciekawe czy 256 Mb na karcie wystraczy ;]

na medium starczy czyli pewnie cos jak fear'owskie high

 

w kazdym razie ta gra jak i unreal engine 3.0 karty z 128mb vram bedzie zarzynac niemilosiernie graw to przedsmak tego co czeka pciarzy ( no chyba ze wsio na low)

Edytowane przez helmut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay w UT2004 jest o wiele lepszy niz 2003 ale to moje zdanie.

Zreszta mozesz sobie sciagnac moda do UT2003 by tez miec onslaughta.

Odnosisz się tutaj tylko do tego że w 2k4 jest a w 2k3 nie ma (w standardzie) Onslaught'a tak? Bo trudno mówić żeby sam sposób grania w pozostałych trybach się jakos zmienił i był lepszy ;). W końcu 2k4 to rozwinięcie 2k3.

Coś czuję że se nie pogram (to znaczy pogram ale chyba w niskiech detalach). Mam nadzieję że i ten UTek będzie oferował sporo opcji konfiguracyjnych, będzie można sobie dostosować do swojego sprzętu :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosisz się tutaj tylko do tego że w 2k4 jest a w 2k3 nie ma (w standardzie) Onslaught'a tak? Bo trudno mówić żeby sam sposób grania w pozostałych trybach się jakos zmienił i był lepszy ;)

Chodzi o cala gre, i przyjemnosc z grania. Wiem ze nie wiele sie zmienilo, no ale jakos UT2003 mnie odrzucal a w 2004 zgrywam sie do teraz. Zeby nie bylo znajomi kotrzy grali w to i to, takie same maja zdanie.

 

Zeby nie robic OT:

Jesli chodzi o shocka to graficznie lepiej wyglada (bron), ale wyglad jego dzialania jakos nie (opieram sie na tym co widzialem na filmikach).

No coz zobaczymy jak wyjdzie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Nie wiem kto z Was byl taki madry,ale pamietam jak kiedys ktos powiedzial,ze tylko UT bedize na peceta na tym enginiea tak to tylko i wylacznie na konsole, a tu mamy na start 3 tytuly i zaloze sie,ze bedzie ich wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto z Was byl taki madry,ale pamietam jak kiedys ktos powiedzial,ze tylko UT bedize na peceta na tym enginiea tak to tylko i wylacznie na konsole, a tu mamy na start 3 tytuly i zaloze sie,ze bedzie ich wiecej

engine U3 raczej nie był tworzony zmyślą o konsolach , dużo gierek będzie opartych na tym enginie i do tego wyjdą na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wojna światów zerżnięta z HL2 i kółko sie zamyka! B)

 

Jak poszedłem do kina i zobaczyłem trójnogi to wydawało mi się, że Stiv właśnie na tej grze się wzorował. :) A teraz jeszcze Scary Movie 4 jest zrobiony na wojnie światów ale to parodia :). Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom...to juz szykujcie pieniążki (jak ja nienawidzę tego słowa) do władowania w swoje wehikuły czasu (komputery o kosmicznych konfiguracjach) bo raczej przyjemnością którą mają czerpać użytkownicy z UT2007 to ma być przede wszystkim gameplay + oprawa graficzna. Bez odpowiedniej oprawy graficznej bedzie to nic innego jak UT2004 z plastikową rozmazaną grafiką (ci co planują TO odpalić na 256 MB kartach...) o pamiątkach conajmniej 2giga nie wspomne. GL & HF =) do crysisa tez chyba trzeba bedzie zmieniac kartę ktora obsluzy DX10 co nie ? ;) neverending stoooooryyy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

engine U3 raczej nie był tworzony zmyślą o konsolach , dużo gierek będzie opartych na tym enginie i do tego wyjdą na pc

Ja to wiem,ale z tego co pamietam to bodajze ktos nawet w tym temacie (albo w temacie o U3) powiedzial,ze jedyna gra jaka bedzie na peceta na u engine 3 bedzie UT2K7 a tak to reszta gier bedzie robiona na tym enginie na konsole wiec chce tu tylko komus przekazac,ze nie ma racji bo seria unreal nie wyszla na inna platforme niz na pc i tak bylo jest i bedzie z kolejnymi odslonami.To sie nie tyczy nawet tylko serii unreal,ale wszystkich gier zrobionych na tym wspanialym silniczku,ktory nikomu prawie nie skacze a chodzi szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem,ale z tego co pamietam to bodajze ktos nawet w tym temacie (albo w temacie o U3) powiedzial,ze jedyna gra jaka bedzie na peceta na u engine 3 bedzie UT2K7 a tak to reszta gier bedzie robiona na tym enginie na konsole wiec chce tu tylko komus przekazac,ze nie ma racji bo seria unreal nie wyszla na inna platforme niz na pc i tak bylo jest i bedzie z kolejnymi odslonami.To sie nie tyczy nawet tylko serii unreal,ale wszystkich gier zrobionych na tym wspanialym silniczku,ktory nikomu prawie nie skacze a chodzi szybko :)

Hm , i tu sie mylisz. :)) UT2003, UT2004 i Unreal II: The Awakening wyszly na Xbox'a. :P Sam posiadam ostatni z tych trzech tytulow. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm , i tu sie mylisz. :)) UT2003, UT2004 i Unreal II: The Awakening wyszly na Xbox'a. :P Sam posiadam ostatni z tych trzech tytulow. :)

 

Pozdrawiam.

 

:lol:

 

http://www.xbox.com/en-US/games/catalog.as...=0&s=0&p=1&c=10

masz coś jeszcze ciekawego do powiedzenia??

 

UT2007 Coming to Xbox 360

 

 

A subtle notice on Microsoft's E3 press page shows a little title called Unreal Tournament 2007 as part of the company's E3 2006 line-up for the Xbox 360.

 

If accurate (and there's no reason to think it isn't), this would mean UT2007 will be shipping on PC, PS3 and now X360 when it's released next year.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

http://www.xbox.com/en-US/games/catalog.as...=0&s=0&p=1&c=10

masz coś jeszcze ciekawego do powiedzenia??

Co do pierwszych dwoch tytulow ktore podalem, faktycznie "mea culpa", pomylilem sie, co jednak nie zaprzecza temu iz unreal zostal wydany na inna platforme niz PC.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...