Skocz do zawartości
wadim

List Po Rosyjsku-schemat, Przykład

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak zwykle głupi problem z ruskim ;] eh przeszukałem google moze jestem slepy ale nie znalazłem tego co mnie interesowało. POtrzeba mi schemat , przykład listu po rosyjsku, zwroty.

Chce przygotowac sie do sprawdzianu zapewne bedzie to list z wakacji albo opisać St. Pteresburg, coś w tym stylu. Dzieki chłopaki i prosze o wyrozumiałość temat doś smieszny ale jakoś trzeba zdać :P a rosyjski nie jest moja mocna stroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos problemy z regulaminem masz chlopcze.

 

9. Nie proś, żeby użytkownicy forum wypełniali za Ciebie Twoje obowiązki. Na forum nie wolno zamieszczać postów z prośbą o zrobienie zadań domowych bądź podanie odpowiedzi w testach/konkursach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos problemy z regulaminem masz chlopcze.

 

9. Nie proś, żeby użytkownicy forum wypełniali za Ciebie Twoje obowiązki. Na forum nie wolno zamieszczać postów z prośbą o zrobienie zadań domowych bądź podanie odpowiedzi w testach/konkursach.

1355348[/snapback]

Nie wydaje mi się, żeby ten punkt regulaminu został przez wadima złamany.

 

POtrzeba mi schemat , przykład listu po rosyjsku, zwroty. Chce przygotowac sie do sprawdzianu zapewne bedzie to list z wakacji albo opisać St. Pteresburg, coś w tym stylu.

 

Kolega prosi o pomoc w przygotowaniu się do sprawdzianu, a nie o gotową pracę ani też żadne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priwjet!

Masz ksiazke Nowyje Wstrieczi 2?????

Tam jest temat o wakacjach i o St. Petersburgu. Z Sankt Petersburga tydz temu pisalem spr. Ale nei w formie listu.

A co do listu z tylu ksiazki jest wiele takich tekstow do czytania i w srod nich jest chyba list, wiec schemat bedziesz mial, a zwroty to z poszczegolnych rozdzialow. Niestety ksiazki nei mam zeby Ci zdjecia podeslac, ale jak masz to masz problem z glowy!

 

Daswidania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Poca- czytaj dokładnie posty widać nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi

@pandi- dziękli za wpsarcie widać ze dokładnie czytasz wypowiedzi

@Tony Soprano

Priwjet mam wlasnie Nowyje Wstrieczi 2 :) o St. Pteresburgu sa informacje też pisałem o tym prace :) Niestety nie ma schematu na koncu ksiazki :( na poczatku jest ale tylko pocztówki :( dzięki za pomoc!

PAKA!

macie moze jeszcze jakies pomysły??

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...