Skocz do zawartości
bobby_moore

Co Wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Celerona 400 Mhz. Płyta główna obsługuje tylko magistrale AGP x2. Chciałem się dowiedzieć jak jest najmocniejsza karta graficzna obsługująca taką magistrale. Moja płyta główna to Shuttle HOT-649/661

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedż.

Edytowane przez bobby_moore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo geniuszu! Przyszło Ci do głowy, że taki celeron 400 BARDZO ogranicza większość kart graficznych? Można sobie kupić takiego gf3 za 3 razy więcej niż 2mx i patrzeć ładnie jak się marnuje, tudzież chwalić się kolegom, że się właśnie kupiło kartę zgodną sprzętowo z dx 8. :lol: Nie ma szans, żeby przy takim procku poszła jakakolwiek gra wymagająca od karty wsparcia dla dx 8.

Miałem właśnie taki zestaw c400 + gf 2 mx na BX (a więc agp x2) i wiem, że zakup lepszej karty do tego procesora nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił sobie GF3 Ti 200 64MB na twoim miejscu a później uzbierał kase na wymiane proca i płyty gł. na cos lepszego np. AMD Athlon jakis.

 

Ale jeśli nie decydujesz sie w przyszłości na wymiane procesora i płyty głównej to kup GF2 mx :)

Edytowane przez alano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że kupie GF2 MX, to czy bedę musiał zmieniać jakieś ustawienia na płycie, np jakieśnapięcie lub coś w tym stylu. Sorry za głupie pytania ale się na tym nie znam :-P

Dodam że aktualnie posiadam RIVE TNT2 Model 64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...