Skocz do zawartości
nrl

Condemned: Criminal

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję pograć u znajomego w fullwersję na xboxie360 i gra wygląda całkiem ładnie , nie jest to co prawda żaden killer graficzny ale gra naprawdę trzyma klimat i w moim odczuciu jest lepsza niz FEAR. Nie sądzę zeby wersja na PC była w jakis sposób lepsza - pewnie nawet textur nie dadzą wyzszych. Przyjemnie mi się grało na Xboxie (cały czas full płynnie a nie to co nawet na dopasionym Piecyku w FEAR) i akurat w tej grze sterowanie padem jest wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego że engine ten sam, jeszcze ci sami twórcy :).

 

A gierka zapowiada się miodnie, boję się tylko że po premierze na PC znów podniosą się głosy o szkodliwym wpływie gier na naszą psychikę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego że engine ten sam, jeszcze ci sami twórcy :).

 

A gierka zapowiada się miodnie, boję się tylko że po premierze na PC znów podniosą się głosy o szkodliwym wpływie gier na naszą psychikę :).

nie sadze , tam nawet nie mozesz nic odciac , walisz siekiera krew tryska i nie ma zadnych efektow twojej pracy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wygląda na to, że Condemned na PC ukaże się w drugiej połowie kwietnia. Wypowie się ktoś, kto pograł w to na X-klocku? Bo nie wiem czy warto inwestować.

 

Co do "marnej grafiki" - czy jestem jedyną osobą która w gry GRA a nie je wyłącznie ogląda?

jesli lubisz gry horrory, to ta gre musisz miec. przeszedlem ja na xboxie. jak dla mnie rewelacja i jakos grafika wogole mi nie przeszkadzala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem to demo , i mam mieszane uczucia poczekam do fulla aby sie wypowiedziec , miala pc wersja byc bez cenzury itp a w demie walac kogos siekiera wyglada to tak samo jakbym walil go w glowe deska , btw na gamershell z serwera w uk leci ponad 1 mb/s na fileplanet jak dobrze pamietam jest limit do 500 kb/s dla userow ktorzy nie maja

platnego konta

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano niestety demko jest bardzo krotkie ;/ ale co do atmosfery to sie musze zgodzic , bardzo fajna jest ;] Graficznie tez calkiem ladnie sie prezentuje , wiec nie pozostaje nic innego jak czekac na fulla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o drugiej w nocy skończyłem to demo i muszę powiedzieć, że szykuje się genialna gra. Uwielbiam takie klimaty, pachnie mi to Siedem na kilometr (i bardzo dobrze :D). Oprawa AV doskonała, gra wręcz płynie w 1280 i wygląda doskonale. Cienie, gra świateł, udziwiękowienie- wszystko 1sza liga!

 

Dodając do tego wysoki gameplay (pomysł z badaniem sceny zbrodni, walki "bronią białą" etc.) mam(y) kolejny megahit! I pomyśleć, że wątpiłem przez moment w sens inwestowania w pc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Demo mi niedziała ta gra jest chyba DX 9 only bo mam Ti 4200 ?

Co do grafiki ze screenów no co tu dużo mówić nie powala.

 

Co do wątpienie w inwestowanie w PC no wiesz kupił byś x36 i byś też sobie pograł ;)

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Ze screenów powiadasz? Weź zobacz to przy wysokim framerate i wyższej niż na x360 rozdziałce, później się wypowiadaj.

 

Z tym "zwątpieniem" ci co mnie znają (a nie są to takie swieżynki jak ty) dopatrzą się tam ironii- jestem zdeklarowanym pc'etowcem (mimo posiadania kilku konsol) i za ułamek ceny tego lub innego mojeg pc mógłbym kupić x'a. Ale tego nie zrobię. eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się demko podoba, gra podobna strasznie do FEAR'a (który też mi się podobał), fajnie chodzi ze wszystkim na max (baz aa, anizo x4, bez ss) w 1024, w najgorszym momencie miałem 18 klatek, tak i po 30-50 lata ;)

Jak na 6600GT to jest nieźle, nawet bardzo dobrze, ktoś chyba nad grą popracował... Coś się zetnie i będzie płynniutko ;)

Gra światła jest superancka, klimat też. Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

:lol: Ze screenów powiadasz? Weź zobacz to przy wysokim framerate i wyższej niż na x360 rozdziałce, później się wypowiadaj.

 

Z tym "zwątpieniem" ci co mnie znają (a nie są to takie swieżynki jak ty) dopatrzą się tam ironii- jestem zdeklarowanym pc'etowcem (mimo posiadania kilku konsol) i za ułamek ceny tego lub innego mojeg pc mógłbym kupić x'a. Ale tego nie zrobię. eot

Na moim Geforcie 4 chu** widziałem :D Dosłownie :P

 

 

Też miałem nie jedną konsloe B) Ale wole jednak kompa... picie piwa na TSie grając po sieci, napier**lając po klawiaturze że sie klawisze sypia i walić headshoty dzięki myszce :mad:

 

http://ccbheadshot.ytmnd.com/

 

 

 

 

 

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle:

 

od czasu Max Payne nic mnie tak nie zwaliło z nóg

 

PRZERAŻA , PORAŻA , WGNIATA W FOTEL a jednoczesnie fascynuje

 

mnie demo urzekło nieziemsko

 

FEAR przy tym to dobranocka dla srednio grzecznych chłopczyków

 

ps.oczywiscie mozna sie przyczepic tego i owego (ale drobnostkami nie bedę sobie obrzydzał jak sądze po demie gierki nr 1 tego roku)

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle:

 

od czasu Max Payne nic mnie tak nie zwaliło z nóg

 

PRZERAŻA , PORAŻA , WGNIATA W FOTEL a jednoczesnie fascynuje

 

mnie demo urzekło nieziemsko

 

FEAR przy tym to dobranocka dla srednio grzecznych chłopczyków

 

ps.oczywiscie mozna sie przyczepic tego i owego (ale drobnostkami nie bedę sobie obrzydzał jak sądze po demie gierki nr 1 tego roku)

Pełna zgoda, podpisuję się rękami i nogami pod słowami Bartka! Zaraz spadam skończyć demo po raz trzeci, tym razem gazrurką B)

 

PS. Gra świateł to ekstraklasa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem właśnie w demo i musze powiedziec że rewelacja, dla mnie lepsza od fear (klimat i rozgrywka), grafika wcale nie gorsza od fear, zgadzam sie opinia że od czasu pierwszego maxa nie było takiej fajnej gierki, mam nadzieję że nie bedzie tak jak z fear (czyli demo super, a grało sie raczej średnio i czasem wiło nudą), naprawdę warto sobie demko ściagnąć bo jest super, odnośnie grafiki to na maxa jest lepsza jak w fear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...