Skocz do zawartości
nrl

Condemned: Criminal

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem, ze czekam na ta gre z niecierpliwoscia :] Jak ktos bedzie mial okazje przetestowac demo na 9800Pro to niech napisze jak sie sprawuje ta gierka na tej karcie.

Btw wszystkim oczekujacym na Condemned polecam Call Of Cthulhu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też demo zrobiło bardzo pozytywne wrażenie....mam nadzieje, że pełna wersja będzie trzymać klimat...

Pełna wersja jest swieta. wpierw do tej gry podchodzilem z lekkim dystansem. ale wkoncu przysiadlem i nie moglem sie oderwac. kazdy kolejny etap jest coraz straszniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja jest swieta. wpierw do tej gry podchodzilem z lekkim dystansem. ale wkoncu przysiadlem i nie moglem sie oderwac. kazdy kolejny etap jest coraz straszniejszy :)

oczywiscie piszesz o wersji na Xboxa360 ?

na Pc jeszcze tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno, na X'a była premiera w grudniu....ehhhh.....szczęściarze :)

 

EDIT : nie mamy sie co przejmować my bedziemy mogli zagrac po 11 kwietnia (jeśli dobrze pamietam datę premiery)

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźliście shotguna? Jest za jednymi z drzwi które można "otworzyć" toporkiem strażackim. Niestety są tylko trzy naboje.

 

Gra zapowiada się miodnie. Grałem na @R9800 1024x768 i wiekszych przycięć nie stwierdziłem. Mi osobiście brakuje możliwości kucania i skakania. No i kondycja naszego bohatera słabiutka- kilka chwil biegu i sapie- do naszej policji by się nie dostał ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno, na X'a była premiera w grudniu....ehhhh.....szczęściarze :)

 

EDIT : nie mamy sie co przejmować my bedziemy mogli zagrac po 11 kwietnia (jeśli dobrze pamietam datę premiery)

ale na xa jest zwykla wersja , na pc ma byc wieksza o 5 leveli i byc bardziej brutalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę u znajomego i chyba się rzucę, osiem dyszek to nie fortuna. Dawno nie było czegoś tak ciekawego na piecu. A gazrurka powinna być od teraz w każdej grze :lol:

 

@mechl!n: w pełnej wersji (podobno, nie grałem na konsoli) amunicji też jest jak na lekarstwo. I fajnie, to nie Serious Sam, lepiej czujesz klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem demko. Świetne zaj****** klimat, jak z jakiegoś filmu (też macie obraz 16:10??) na moim radku x800Gto 256 (podkręcony)gra chodzi świetnie wszystko na maximum (prawie hehe) cienie wogóle wyłączyłem rozdziałka 1280 30-40 fps czekam na premiere i do empiku :D

 

edit1

Aha gdzie wyczytaliście że na pc gra ma być brutalniejsza i ma być więcej leveli?

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno.

 

I czy ogolnie gra chodzi plyyniej od F.E.A.R'a ?

tym razem engine jest zdecydowanie bardziej zoptymalizowany a grafika nawet lepsza niz w F.E.A.R ... Monolith naprawdę sie postarał .

( mam na mysli wersję demo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem demko z gamershella i podczas rozpakowywania na 99% wywala mi blad CRC :? Mial juz ktos taki przypadek?

Btw wyczytalem, ze w Polsce gra ma sie ukazac w sprzedazy dopiero w maju.

Ja też sciągałem demo z gamershell'a i nie mialem problemów z rozpakowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to wszystkie pistolet rewolwer i shotgun, ale ja generalnie wole gaz rurke, tak fajnie komus do[ciach!]lic i jeszcze w tyłek kopnać, czuje sie jak na wieskiej zabawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem jeszcze raz demko Condemned: Criminal Origins (na szczescie tym razem rozpakowalo sie bez problemu) i po zagraniu w nie musze stwierdzic, ze gra zapowiada sie super-fantastycznie-nieziemsko-cudownie :D Panowie z Monolith'a wiedza jak zrobic dobra gre i chwala im za to. Brawa tez naleza sie za optymalizacje (chociaz o niej mozna bedzie wiecej powiedziec po wydaniu pelnej wersji), demko mi chodzi nadspodziewanie dobrze :) Juz nie moge sie doczekac jak zagram w pelna wersje :) Motyw z broniami tymi nie palnymi jest genialny. Nie ma to jak uzyc na "intruzie" rurki, toporka, dechy z gwozdziami, drzwi od szafki czy jeszcze czegos innego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wieczorem przejde sobie demko jeszcze raz. Powyłączam wszystkie światła, słuchawki na uszy i ... idziemy polowac rurką :)

 

W demie strasznie mi się podobało jak :

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Klient na końcu wyrzuca nas przez okno, tego się nie spodziewałem :)
Czekam, aż wyjdzie pełna wersja na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ******** po zainstalowaniu dema i odpaleniu dema z ikony na pulpicie ardz katalogu exe wlancza mi sie internet i strona z grą a gdzie gra ktos wie jak z tymi sobie poradzic???????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka włącza się po wyjściu z dema- otwiera oficjalną stronę gry.

Jeśli u Ciebie włącza sie po uruchomieniu dema znaczy że z jakichś powodów nie działa ono u Ciebie i następuje natychmiastowe wyjście i przejście do strony.

 

Podaj swój konfig- może w nim jest przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre to :D chodzi 2x szybciej niz f.e.a.r i klimacik niczego sobie :). Z ciekawosci odpaliłem na full i nawet da sie grac, przy takim tempie rozgrywki. Maniakiem fps nie jestem, co widac po mojej karcie, 25 mi w zupełnosci wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj własnie była premiera tej masakrycznej gry :lol2: :D

juz sie nie moge doczekac kiedy wpadnie w moje łapska !

Czekam juz na pierwsze relacje z placu boju :) Ta gra to wymarzony prezent na swieta. Dzieki niej poziom adrenaliny na pewno bedzie sie utrzymymal na wysokim poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...