Skocz do zawartości
nrl

Condemned: Criminal

Rekomendowane odpowiedzi

AHHHHHHHHHHHHHHHHHHH dawno nie grałem w cos tak pięknego !!!!! W czwartek mam 3 egzaminy a ja dalej łupię :). Gra chodzi wyśmienicie nie bawie sie detalami,nic nie mieszam i nie cuduje ustawilem 1024x768 wszystko na maxa aax2 afx8 bez soft shadows i nic nie chrupnie nawet na chwilke- chodzi lepiej niz fear !!! i przy tym wyglada lepiej. NA sluchawach nie gram bo bym sie chyba posral juz nie raz . Lece jeszcze chwileczke połupie bo normalnie chopaki sie postarali . Kolejny cichy hit jak dla mnie i tak jest najlepiej !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh miałem to samo cały weekend miałem siedzieć nad książkami (w najbliższy piątek wypad na uczelnie na cały weekend), a tu zamiast się uczyć dopadłem się jak dziecko do gry Condemned i siedziałem do wczorajszego wieczoru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ludzi ktorzy maja jakies 16 potokowce . Czy w 1280x1024 i wszystko max z ss aax4 i afx16 da sie grac w tę grę ?? Tzn grac sie da nawet i u mnie ale to meczarnia na poziomie 14 fpsow . Niech sie wypowie jakis posadacz 16 potokow , bo byc moze cos zakombinuje i cos wstawie mocniejszego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie dało się grać na takich ustawieniach za duży spadek fps. Ja grałem w 1280x1024 detale na średnie, niektóre na maksimum bez ss, aa i afx i potrafiło momentami przyciąć.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pogralem w demko i musze wam przyznac racje, gierka klimatem grozy wymiata. Od razu przypominaja mi sie filmy w stylu...siedem, czy serie Hanibala albo kolekcjoner kosci....

 

Co do chodzenia gry bo ktos tutaj pytal : wczoraj gralem 1280x1024 wszystko w ustawieniach co sie da na maximum i on soft shadows tez na on 4xAA 8xAnizoHQ i jest mega plynnie, nie widzialem zadnych zwolnien

 

 

Powiedzcie czy w fullu jest wiecej takich kriminalnych scenek do rozwiazania, czy raczej jest tylko młucka. Bo wstep dema jest fajnie zrobiony normalnie jak w filmach o psychopatycznych zabojcach.

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ludzi ktorzy maja jakies 16 potokowce . Czy w 1280x1024 i wszystko max z ss aax4 i afx16 da sie grac w tę grę ?? Tzn grac sie da nawet i u mnie ale to meczarnia na poziomie 14 fpsow . Niech sie wypowie jakis posadacz 16 potokow , bo byc moze cos zakombinuje i cos wstawie mocniejszego .

Ja gram dokladnie w 1280x1024 aax2,anizo x8 bez SS i gra nie chrupnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro a włacz ss i powiedz jak wowczas , tylko bez aa bo wiadomo :). Jesli nie bedzie chrupac to musze pogłówkowac skad tu jakies 400 zł zmotac :D.

Ja juz wlaczalem SS i owszem mozna to nazwac plynnoscia,ale nie ma tej takiej konsolowej,takiej (jakby to nazwac) idealnej.Podejrzewam,ze jakbym wlaczyl frapsa to by nie bylo nawet 24 klatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha czyli nawet nie ma sensu zmieniac x800gt :) skora na swoim mam od 14-21 . Myslalem ze jeszcze raz tyle potokow zalatwi sprawe a tu zonk no nic .

Wiesz - w 1024 z SS jest plynniutko,ale ja mam u siebie monitor 19cal i musze grac w rozdzialce 1280 :) Sprobuj wlaczyc u siebie w 1024 SS.Dodatkowo sprawdze dzis ile mam klatek u siebie z SS i Ci powiem czy warto.Moze poprostu to jest tak,ze spadek wydajnosci jest na tyle duzy,ze tylko mi sie wydaje,ze nie jest tak plynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

co trzeba zrobić w etapie w którym jest bos (taki gruby gość) i po kilku uderzeniach w niego on dalej żyje. Jest to etap ... school (jak się nie mylę) i po zabiciu gościa będzie można <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ze stołu siekierę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobić w etapie w którym jest bos (taki gruby gość) i po kilku uderzeniach w niego on dalej żyje. Jest to etap ... school (jak się nie mylę) i po zabiciu gościa będzie można <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ze stołu siekierę ?

Uzyj siekiery na stole :) Tez sie na tym zacialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyblokowac mozna sie wszędzie - to zrozumiem :wink: -nawet tam

 

ale pomylic babę z chłopem??? :lol2: :lol2:

Chyba mylisz momenty.Ten gosc to rzeznik - on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowa pewnie o tym momencie

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

jak dla mnie to kobita -zresztą głos tez ma taki jak znajoma w mięsnym :wink:

 

nie ulega to żadnym wątpiwościom

 

tu prosze odpowiedni cyc:

 

Dołączona grafika

 

 

 

i to dośc masakryczne

 

Dołączona grafika

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft Shadows nie dziala w tej grze razem z AA - wyczytalem o tym w redme gry. Jak masz wlaczone AA i w opcjach grych SS to nie widac SS. Osobiscie wole grac z AA niz z SS ;). Gram w 1600x1200 2xAA 8xAnizo. Giera mega straszna, fear to przy tym poprostu pikus... wczoraj gralem w nocy i normalnie pare razy wstrzasnelo mnie konkretnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się zawiodłem na grze.jest strasznie monotonna i przewidywalna.ciągle ten sam schemat.tak samo było w Fear i Doom 3.

Fakt że grafika jest cudowna ale to za mało jak dla mnie.....

Wlasnie tym sie rozni od D3 i od feara.W tej grze w jako jedynej nie umialem przewidziec co bedzie.Schematyczna to jest tylko przez pierwsze 2 levele.Od 3-go sie zdziwisz koloego (tzn od koncowki 3go,wtedy zaczyyna sie normalna gra i taka trwa az do konca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ma slaba grafe. W porownaniu do takiego FEAR ktorego wczoraj zainstalowalem po upgrejdzie do 2gb ustawilem nawet detale na maximum (oprocz ss, aa, i fa) i gra dzialala o okolicach 30 fps i byla bardzo ladna i grywalna. Natomiast CC jest brzydka nawet na maximum detalach a frame rate to jakies 13 klatek. Minimalnie sie poprawia sytuacja jak dam na medium detale.

Bron wyglada oblesnie, ma brzydkie tekstury, troche lepiej wygladaja na tym tle boty i ich animacja.

Generalnie to taki gorszy FEAR jak dla mnie. No i wieje nuda ale ponoc to sie ma zmienic d 3 levelu, tylko ja chyba nie dotrwam...

 

ps. aha i FEAR i CC w 1280x800.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega dioptrie ma w porzo???

 

ja rozumiem ze komus tytuł sam w sobie moze sie nie podobac z takich czy innych względów

 

ale stwierdzenie ze "grafę ma słabą" nie wiem czemu przypisać

to ze Ci w max czy middle ustawieniach nie ciągnie to nie znaczy ze jest "słaba" cokolwiek to w Twym rozumieniu oznacza

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartezjusz ja nie napisalem ze mi sie nie podoba bo mi tnie, (pewnie sobie tak niektorzy pomysla). Mam 26 lat oceniam gierki dosc chlodno prawie wogole sie nie emocjonuje tak jak kiedys jak mialem 16lat. Ocenialem grafike, wiec dalem wszystko na maxa zeby zobaczyc jej JAKOSC - i ta mnie rozczarowala, marne tekstury, az dziwnie to wyglada ze tak "brzydka" gra robi tylko srednio 13fps :blink: podczas gdy FEAR w detalach na maximum dziala bardzo plynnie jest ladniejszy.

Co do dioptri mam -2.0 na oba szkla (bylem u okulisy miesiac temu na kontroli) i mam plastikwe szkla z warstwa absorbujaca sztuczne swiatlo wiec wporzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ladniejsza od feara a to ma sie zmienic od koncowki trzeciego levelu.Od momentu kiedy wejdziesz znajdziesz metro zaczyna sie prawdziwa zabawa,cierpliwosci.A co do plynnosci to gra lepiej chodzi od feara na mocniejszych kartach a z kolei fear chodzi lepiej od C:C na slabszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

na x700 w feara na max detalach? Taaa ;]

 

Wg. mnie grafika w C:C jest ladniejsza, taka troche rozmazana jakby - do tego ladna gra swiatel i cienie ;)

 

Ale ja nie wiem czemu ty pisze ciagle o grafice... Fear mi sie w ogole nie podobal - wlasnie byl zbyt nudny jak dla mnie, a CC mnie wciagnal i mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek pogadaj z ludzmi w dziale z notebokami, FEAR jest baaardzo pozytywnie podatny na drugi gb ramu - powaga. Sprawdzilem. na 1gb gralem ze wszystkim na medium i gra dzialala ledwo na 25-30fps, jak dalem 2gb i dalem tekstury na maximum to mi wywalilo komunikat ze mi wydajnosc spadnie KILKUKROTNIE po czym odpalilme gre i .... chodzi zadziwiajaco plynnie. Ja tez myslalem ze to zalezy tylko i wylacznie od grafiki (no na zdrowy rozum) ale okazuje sie ze 2gb DRASTYCZNIE poprawiaja wydajnosc gry. Jak ktos nie wierzy to hmm whatever :-)

OK to bylo tak w drodze ciekawostki koncze OFF TOPIC !!!

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na x700 w feara na max detalach? Taaa ;]

Wiesz,na allegro w reklamie x700 jest napisane: "Chcialbys zagrac w te gry z takimi detalami i ultraplynna animacja? Z ta karta juz zagrasz" :D :-P :lol: I tu pokazany rysunek Feara,Obliviona,Onimusha 3,PoPa3 i X'a3 hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...