Skocz do zawartości
nrl

Condemned: Criminal

Rekomendowane odpowiedzi

W strone Undying ukłon pamietam ja jako calkiem niezla gierke. Ciekawe kiedy doczekamy sie nastepcy: Jericho oby nie bylo niewypalu jak Dark corners of the earth mnie nie przekonalo do siebie.

Edytowane przez Mery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W strone Undying ukłon pamietam ja jako calkiem niezla gierke. Ciekawe kiedy doczekamy sie nastepcy: Jericho oby nie bylo niewypalu jak Dark corners of the earth mnie nie przekonalo do siebie.

Ciebie nie przekonało ale to nie jest niewypał. Wspaniała gra. Wystarczy poczytać w temacie o niej. Przepraszam, że nie na temat condemned ale musiałem stanąć w obronie CoC.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to sa niuanse dla jednych wspaniala gra dla innych nie. Sorry za ostra krytyke CoC ;).

 

Koniec offtopa wracamy do Condemned ;).

Kto przeszedl Condemned na HARD? bo ja ni cholere sobie tam nie radze a nie jedna gierke przeszedlem juz na hardzie (FEAR silent hill 2 i 3 itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

nie wiem czy ktos juz o tym pisl, ale aktor grajacy glowna postac w Condemned to ten sam ktory gra policjanta telepate w serialu Heroes :]

Chodzi ci o głos postaci w grze? Bo nie wiem jakim cudem koleś z heroes i postać z gry są podobne :lol: (post wyżej).

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale.

Wspaniały straszak i jedna z lepszych gier, w jakiekolwiek grałem. Taka nawalanka na pierwszy rzut oka, cały czas tylko do przodu, niby w kółko to samo, za to klimat grozy wszystko wynagradza. Tutaj nie trzeba ciemności czy stworów aby wywołać uczucie lęku.

Brawo.

Jeżeli mam się do czegoś przyczepić, końcówka odstaje, bieganina pomiędzy płotkami w sadzie odstaje od całości gry, nie pasuje, szkoda, że końcówka jest słabsza. "Misja" w domku przed bieganiem po sadzie za to najbardziej się udała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już trafiłem na ten temat: czy ktoś oprócz mnie miał problem z cieniami w grze?

 

Pojawiają się, znikają, przenikają przez ściany - całkowicie wariują.

 

To samo było na poprzedniej konfiguracji (7800GTX), próbowałem z różnymi sterownikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jest ciagle szansa. a tu pisza, ze decyzja jest podjeta. decyzja na nie :/

jednak zrobienie portu z konsoli nie kosztuje tyle co zrobionie gry od podstaw pod pc. wiec w czym problem?

kiepsko wyglada ta petycja, za malo wpisow:( predzej kupie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...