Skocz do zawartości
t0mster

Klient Poczty - Jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak jakiego klienta poczty radzicie mi uzywac:

- Outlook

- Outlook Express

- Goląbek

 

czy moze jakis inny ? [ ZA FREE i najlepiej PL bo nie tylko ja bede z niego korzystal jest on raczej dla taty ^^ ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moze byc nie freeware to The Bat

jak nie to Thunderbird

 

The Bat!

Często dołączana full wersja do gazetek ;)

1356867[/snapback]

w czym ostatnio byla ??

bo chetnie bym sie przestawil na fulla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the bat też nie ma z tym problemów - wtyczka bayesIt radzi sobie wyśmienicie

 

pomiędzy thunderbirdem a the batem różnic jest bardzo niewiele - bat jest jakby mniej przyzjazny dla końcowego usera, choć pozwala też na więcej

 

dla usera nie-power [w naprawde poważnym tego słowa znaczeniu] oba te programy są siebie warte - a 9.90 za the bat 3 nie jest ceną która go dyskwalifikuje, choć też preferuję darmowe oprogramowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam IncrediMail Premium... tyle, że nie ma spolszczenia.

1359070[/snapback]

serio?

bez obrazy ale to chyba największy śmieć do odbierania poczty jaki można sobie wyobrazić

cukierkowy, obleśnie XP-kowy, totalnie nieedytowalny i co gorsza nie da sie wypluć z niego niczego poza kontaktami

3mać się z daleka

pomijam fakt że pierwsze wersje miały wkomponowany spyware (no chyba, że mi sie zassał "skąd innąd" - to zwracam honor i chylę czoła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio?

bez obrazy ale to chyba największy śmieć do odbierania poczty jaki można sobie wyobrazić

cukierkowy, obleśnie XP-kowy, totalnie nieedytowalny i co gorsza nie da sie wypluć z niego niczego poza kontaktami

3mać się z daleka

pomijam fakt że pierwsze wersje miały wkomponowany spyware (no chyba, że mi sie zassał "skąd innąd" - to zwracam honor i chylę czoła)

1359841[/snapback]

Ja nie mam mu nic do zarzucenia. Zmieniasz skiny i już nie jest XP-kowy. Poza tym poprawnie działa i dobrze się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie stworzył oprogramowania ideal. Używałem większości z pocztowych klientów od Otla birga poprzez increda . Najlepszy byłby miszmasz bat i bird wymagają odrobiny skup[ienia przy konfiguracji zwłaszcza wielu kont potem to już spox. Ze względu na bezpieke poczty odradzam klientów micrego olbrzyma.. Pokaż staruszkowi jak działają i niech sam wybierze. Najspokojniej na razie odbiera się przez przeglądary bezpośrednio na serwach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klientów od Otla birga poprzez increda . Najlepszy byłby miszmasz bat i bird wymagają odrobiny skup[ienia przy konfiguracji

1368764[/snapback]

w bacie brakuje mi najbardziej obslugi pelnego html... jednak nieraz sie przydaje... w birdzie mam to do wyboru.

 

aaa... i zdenerwowala mnie licencja w the bat, kupilem 1.x i okazalo sie, ze teraz zeby uzywac 2.x czy nowszyh musze jeszcze raz placic za program albo jakis dziwny gazetowy uzywac.

Edytowane przez stefe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...