Skocz do zawartości
.:TIMONek:.

Allegro !

Rekomendowane odpowiedzi

P2M - bardzo lubie to ;]

 

Łee to lipa, dobrze ze to tylko 3zl ;P

1360696[/snapback]

Co jak co dziala perr2mail (jest wiele serwerow) i idzie zawsze full lacza, ostatnio tym serwerem jest o2.pl poczta :-P

 

 

Ale to jest wykorzystywane raczej nielegalnie.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P2M - bardzo lubie to ;]

 

Łee to lipa, dobrze ze to tylko 3zl ;P

1360696[/snapback]

Poca ale zawsze jest ta ciekawość co tam też koleś wymyślił. Każdy overclocker dopartuje się czegoś dodatkowego we wszystkim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

nierealny wystawil pozytywa! :lol: no co za pajac! w ten sposb naciaga sie kolejnych... tak tez funkcjonuja te super poradniki!

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierealny wystawil pozytywa! :lol: no co za pajac! w ten sposb naciaga sie kolejnych... tak tez funkcjonuja te super poradniki!

1360816[/snapback]

A chciałbys odpoczac od forum za obrażanie innych userów?

 

A btw - kup poradnik, zapłać i wystaw mu negatywna opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

...a przestan po prostu zglosze ich obu do allegro! poza tym nie obrazam tylko stwierdzam fakty!

teraz przynajmniej wiadomo czemu czesto osoby bez pozytywow licytuja na takich aukcjach!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierealny wystawil pozytywa! :lol: no co za pajac! w ten sposb naciaga sie kolejnych... tak tez funkcjonuja te super poradniki!

1360816[/snapback]

 

pajac to do swojego starego możesz mówić, ale nie do mnie jak ci nie odpowiada to nie kupuj. I najlepiej nic nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy sie oplaca w to bawic i miec nieprzyjemnosci 3zl:) ty dajesz pozytywa i on ci daje i macie po jednym komentazu wiecej

ja bym sie 2 razy zastanowil zanim bym dal negatywa!!

 

a co do sposobu to szkoda ze to lipa i ze nikogo lacze nie zassalo swoim speedem

 

nie ma to jak na noe 128 sciagnac 700mb w 4h to jest po prostu teoretycznie niemozliwe a w praktyce wychodz cos kolo 50mb/h przy pelnym obciazeniu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak na noe 128 sciagnac 700mb w 4h to jest po prostu teoretycznie niemozliwe

Jak teorytycznie? Praktycznie ;] .

Niemozliwe i tyle, i nie ma co sie ludzic, ze jest jakis legalny sposob ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teorytycznie? Praktycznie ;] .

Niemozliwe i tyle, i nie ma co sie ludzic, ze jest jakis legalny sposob ;]

1361004[/snapback]

Jest mozliwe, utworz sobie pusty plik na jakims jakims serwerze. Sciagniesz go nawet szybciej niz w 4 godziny, ale przeciez nie o to chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwe, utworz sobie pusty plik na jakims jakims serwerze. Sciagniesz go nawet szybciej niz w 4 godziny, ale przeciez nie o to chodzi ;)

A co to ma wspolnego ze zwiekszaniem przepustowosci łącza? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do goscia napisalem z aukcji:

 

"Powiedz mi jakim cudem na neostradzie 512kbit (64kB) sciagniesz w 2 godziny 700MB jezeli przepustowosc lacza FIZYCZNA wynosi 450MB

 

Tego sie nie da!

 

Wiec nic dodac nic ujac robisz ludzi w konia."

 

Zobacze co madrego odpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do goscia napisalem z aukcji:

 

"Powiedz mi jakim cudem na neostradzie 512kbit (64kB) sciagniesz w 2 godziny 700MB jezeli przepustowosc lacza FIZYCZNA wynosi 450MB

 

Tego sie nie da!

 

Wiec nic dodac nic ujac robisz ludzi w konia."

 

Zobacze co madrego odpisze.

1361312[/snapback]

 

Witam!Słuchaj, nie zdażyło Ci się jak ściągałeś jakiś mały pliczek bezpośrednio ze strony internet explorerem, że miałeś początkowo transwer niemożliwy. A widzisz, a program ten działą na zasadzie segmętowania pliku an małe części a pościąghnięciu wszystkich części następuje scalanie. Nie mówię, że zawsze jest super, ale napewno jeśli porównac to do torrentów, kazy czy eMula to powala ich w każdym calu. {Pozdrawiam!

Ktos widzi tu odpowiedz na moje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

pajac to do swojego starego możesz mówić, ale nie do mnie jak ci nie odpowiada to nie kupuj. I najlepiej nic nie pisz.

1360949[/snapback]

nie ma sie co denerwowac, taki sie urodziles i juz... chciales miec za pol darmo kolejny pozytyw, no i masz!

 

przy okazji dziekuje m.* za przeslanie tego poradnika, sam do tej pory nie kupilem i nigdy nie kupilbym czegos takiego, a zaznajomienie sie z trescia tylko utwierdza mnie w przekoaniu ze to zwykli naciagacze, choc jak widac niektorym jest to na reke - typowy polaczek!

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Słuchaj, nie zdażyło Ci się jak ściągałeś jakiś mały pliczek bezpośrednio ze strony internet explorerem, że miałeś początkowo transwer niemożliwy. A widzisz, a program ten działą na zasadzie segmętowania pliku an małe części a pościąghnięciu wszystkich części następuje scalanie. Nie mówię, że zawsze jest super, ale napewno jeśli porównac to do torrentów, kazy czy eMula to powala ich w każdym calu. {Pozdrawiam!

Bardzo ciekawa teorie wysnul, tylko ze ten wiekszy transfer wynika z tego, ze IE (czy inne przegladarki) zaczynaja sciaganie pliku juz w momencie klikniecia na link. Jak wiadomo od klikniecia do wyboru miejsca, gdzie plik ma sie sciagnac troche czasu mija i stad ten mylny, wyzszy poczatkowy transfer. Nadal bladwo widze 700M prawdziwycah danych w 4h na neo128 ;)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...