Skocz do zawartości
Weelkoo

Pamięć Ddr2 - Co Wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Składam nową platformę pod P4 i będe potrzebował zakupić pamięci DDR2 pod płytę Abita AA8XE 3rd Eye na i925XE. I tu mam dylemat, mam takie opcje:

 

- 512 MB DDR2 533 MHz Corsair Value Select

- 512 MB DDR2 533 MHz Geil

- 512 MB DDR2 533 MHz Infineon

- 512 MB DDR2 533 MHz Kingston

- a może 2x512 MB DDR2 533 MHz OEM

 

Nie ukrywam, że zależy mi na tym żeby pamięć się dobrze kręciła, najmniej żeby szła na 600~650 MHz bo mam zamiar z prockiem właśnie pod FSB 300-325 MHz podciągnąć - najbardziej więc kuszą mnie Corsairy VS bo podobno świetnie się kręcą. Z drugiej strony Geile też są kuszącą propozycją :( Więc co radzicie wybrać ?? 512 MB jest tylko chwilowe i w niedługim czasie przybedzie jeszcze jedna kość więc nie pisać żebym brał 2x256 MB :) Jest też opcja, że poszukam najtańszych OEM'ków i wezmę odrazu 1 GB pamięci, ale chyba wtedy o ich podkręcaniu mogę zapomnieć :P

 

Czekam na wasze sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadecydowane - biorę Corsair VS - a to ze względu na potencjał OC (max nawet pod 800 MHz latają !! ) Do końca tygodnia powinny zawitać w moim nowym kompie dwie kości po 512 MB więc pochwalę się co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...