Skocz do zawartości
flasht

Jak Tam Spinpoint'y Sie Maja?

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie coś się ruszyło w temacie dostępności SpinPointów F1...

Poniżej link do sklepu w Australii, który posiada już 6 sztuk modelu 1TB! :lol:

 

http://www.doicoaustralia.com/shop/product...60dfd82f65a45fb

 

no tak ale ta cena - mam nadzieje ze w polsce bedzie bez zbytniej zawyzonej marży :) 500$ australijskich po 2.35zł to 1175 zł

 

Ciekawie czy jakies portale moze testowaly juz , bo najbardziej czekam na testy czy naprawde takie szybkie i ciche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem 2 x samsung 500 GB HD501LJ

a czemu? Po 15 mc użytkowania też 2 dyskow w wersji na ata 160 GB SP1614N smart wykazywał zero bledów a komp przez ten czas chodził 24/7.

Roczne 80 seagate na sata 80 gb chociaż młodsze juz tak bezbłędne nie były.

 

Polecam też jak ktoś ma dodatkowa kasiore i lubi cisze Scythe quiet drive - zajefajna cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy początek listopada i ............... wciąż nie ma nowych dysków z serii F (czy może się mylę i gdzieś idzie już je dostać) ??? Mam takie pytanko. Jaka jest różnica w pojemności 400 a 500 GB ???Chodzi mi o to ile autentycznie GB do zagospodarowania jest na 400 a ile jest na 500 , bo wiadomo , że nigdy nie ma tyle ile jest napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testów produkcyjnych LOL.

Od samego początku mówiłem, że jeszcze poczekacie na te F1, bo informacja o rychłym wprowadzeniu dysków z 330GB talerzami była po prostu kaczką marketingową. Wypuszczoną po tym jak Seagate wyrzucił na rynek dyski z talerzami 250GB. Kiedy to było? Chyba na początku wakacji wspaniały Samsung zapowiedział super dyski. Mamy listopad i w końcu coś się ruszyło. Dostawa 20, w Polsce może w grudniu będą dostępne. Ciekawe za ile. Marżę pewnie wrypią taką samą, jak za nowe grafy 8800GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...